X DEFT Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Bielsko-Biała, ul. Gorkiego 10

Czym się zajmujemy?

Tworzymy zespół ludzi z doświadczeniem w dziedzinie projektowania, tworzenia i wdrażania systemów informatycznych. Naszą specjalnością są programy wykorzystujące bazy danych w środowisku intranetowo-internetowym. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów nie tylko z zakresu oprogramowania lecz także całościowego podejścia do informatyzacji firmy począwszy od sprzętu i środowiska sieciowego aż po dobór i wdrożenie aplikacji użytkowych. Nasza oferta jest interesująca dla firm, które chcą usprawnić i rozwinąć swoją działalność wykorzystując do tego celu nowoczesne rozwiązania informatyczne. Funkcjonalny, pewny produkt. Zdobyte doświadczenie pozwala nam proponować rozwiązania, które sprawdzają się w rzeczywistym działaniu. Sami używamy naszych produktów.

Chmura

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Projekty, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 200 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365

Lider nowości

Przygotowany do wdrożeń najnowszych funkcjonalności, dostępnych w enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 20 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Produkcja, Handel/ e-commerce
Dlaczego my?
  • Analiza przedwdrożeniowa: Pomagamy ustalić jakie są oczekiwania przedsiębiorstwa w zakresie rozwiązania informatycznego enova365
  • Konfiguracja rozwiązania: Oferujemy pełny zakres usług wdrożeniowych w konfiguracji i obsłudze modułów programu
  • Szkolenia: Prowadzimy szkolenia przedwdrożeniowe i powdrożeniowe na poszczególnych etapach prac na programie by pogłębić wiedzę pracowników
  • System wsparcia powdrożeniowego: W trakcie rozpoczęcia prac na nowym programie proponujemy Państwu również system wsparcia powdrożeniowego
Wdrożenia
Hotel CRYSTAL MOUNTAIN Usługi i B2B
Tomasz Brenicki, Dyrektor Finansowy
Tomasz Brenicki, Dyrektor Finansowy

Wybór nowego oprogramowania wynikał z potrzeby usprawnienia procesu zamówień poprzez wdrożenie nowego programu zakupowego. Po ponad rocznych badaniach rynku i zmianach organizacyjnych w hotelu, który rozpatrywał również możliwość wdrożenia nowego oprogramowania finansowo-księgowego, zdecydowaliśmy się na enova365. Wskazówkami przy wyborze była kompleksowość systemu i szybkość wdrożenia, co było kluczowe, aby uniknąć przerw w działalności. enova365 spełniła nasze oczekiwania, co skłoniło nas do wdrożenia trzech modułów: handlu, księgowości i kadr. To kluczowy krok w modernizacji spółki. Dostarczone narzędzie odpowiadające naszym potrzebom i pozwalające na dalszy rozwój. 

Obejrzyj wideo case study z wdrożenia systemu enova365 w hotelu CRYSTAL MOUNTAIN

Kamai Handel/ e-commerce
Iza Kierska, Członek zarządu Kamai
Iza Kierska, Członek zarządu Kamai

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 20 lat specjalizuje się w dystrybucji produktów polskich i europejskich producentów na rynku B2B i B2C. Współpracujemy z większością wiodących sieci handlowych w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej oraz od 7 lat z sukcesami rozwijamy sprzedaż detaliczną, oraz hurtową na rynku e-commerce. 
Dynamiczny rozwój firmy oraz wielokanałowość sprzedaży przyczyniły się do konieczności wdrożenia nowoczesnego systemu informatycznego. Dzięki wdrożeniu enova365 udało nam się logicznie uporządkować obsługę wszystkich kluczowych procesów biznesowych w firmie. Wiele zadań zostało przeniesionych z pracownika na system, a czynności powtarzalne zostały w pełni zautomatyzowane. 

Obejrzyj wideo case study z wdrożenia systemu enova365 w firmie Kamai

Limak Auto SPA Automotive
Kamil Szuszkiewicz, właściciel firmy
Kamil Szuszkiewicz, właściciel firmy

Dzięki enova365 możemy klasyfikować każdy pojazd po numerze VIN do naszego kodu QR. 
enova365 jest bardzo intuicyjnym programem, czystym, klarownym. 


Zobacz jak enova365 wspiera pracę w firmie Limak Auto SPA

wdrozenie systemu ERP enova365 w AKSAM
Aksam sp. z o.o. Produkcja

Wdrożenie kolektorów na magazynie przyspieszyło czas wydawania, ale co najważniejsze pozwoliło w pełni zarządzać datami ważności, co w branży spożywczej jest nieodzowne. Ponadto, obsługa za pomocą kolektorów i kodów kreskowych praktycznie do zera zminimalizowała liczbę pomyłek w trakcie wydawania. Dzięki EDI wymiana zamówień i faktur z odbiorcami została zautomatyzowana – wszystkie dokumenty w obydwu kierunkach są w tej chwili przesyłane w wersji elektronicznej.

ZIELPLAST Produkcja
Łukasz Kowalski, Kierownik produkcji
Łukasz Kowalski, Kierownik produkcji

Oprogramowanie enova365 umożliwiło nam pełną kontrolę nad produkcją. Program pozwala na szybkie kalkulowanie kosztów wytworzenia produktu oraz gromadzenie i porządkowanie dokumentacji produkcyjno-magazynowej. System w pewnym stopniu usprawnił nam także sam proces rejestracji produkcji.


Zobacz jak enova365 wspiera pracę w firmie Ziel-Plast

Elsen s.a. Produkcja
Wojciech Popławski, Prezes zarządu
Wojciech Popławski, Prezes zarządu
Korzystając z modułu Kadry i płace enova365 udało nam się zoptymalizować wiele procesów związanych z rozliczeniami dotyczącymi pracówników. 
PPUH GAL Produkcja
W związku z chęcią zastosowania zintegrowanej obsługi rożnych procesów zachodzących w naszej firmie, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą X DEFT w celu wdrożenia systemu enova365. Oprogramowanie enova365, dzięki olbrzymiej elastyczności, można było dostosować do potzreb i wymagań naszej firmy.
Elektrociepłownia Andrychów sp. z o.o. Handel/ e-commerce
Andrzej Bizoń, pełnomocnik zarządu
Andrzej Bizoń, pełnomocnik zarządu

Fachowe podejście do wykonywania usług w zakresie oprogramowania enova365, a także elastyczny sposób współpracy pozwalają nam zarekomendować Xdeft  sp. z o.o. sp.k., jako firmę wysoce profesjonalną odpowiedzialną  i godną zaufania.

Elbis logo
ELBIS Handel/ e-commerce
Ania Dyżańska-Kubica, Główna Księgowa
Ania Dyżańska-Kubica, Główna Księgowa

System enova365 jest systemem bardzo intuicyjnym. W znacznym stopniu przyśpiesza pracę dzięki modułom takim jak Kadry Prace i Magazyn.


wideo case study zaufali nam enova365

Zobacz jak enova365 wspiera pracę w firmie ELBIS

Autorskie rozwiązania
WMS4enova365

zarządzanie i integracja magazynem WMS w enova365

Dowiedz się więcej
Analizy Handlowe

szybkie i sprawne generowanie analiz handlowych

Dowiedz się więcej
Kurierzy

sprawna obsługa listów przewozowych z poziomu dokumentów handlowych takich jak faktura, wydanie magazynowe, zamówienie lub jakikolwiek inny dokument.

Dowiedz się więcej
Mobilny Magazynier

Obsługa magazynu w swym szerokim zakresie

Dowiedz się więcej
Mobilny Handlowiec

dedykowany jest przedstawicielom handlowym oraz mobilnym sprzedawcom pracującym poza budynkiem firmy i potrzebującym bieżącego wglądu do dokumentów sprzedażowych oraz ofert.

Dowiedz się więcej
Mobilna Inwentaryzacja

do urządzenia są pobierane informacje o kartotekach środków trwałych, kody kreskowe środków trwałych, definicje lokalizacji oraz stany środków trwałych.

Dowiedz się więcej
Pakowacz

rozwiązanie pozwala zoptymalizować pracę związaną z wysyłkami na magazynie.

Dowiedz się więcej
Saldeo

umożliwia importowanie faktur kosztowych do systemu enova365 za pomocą oprogramowanie OCR Saldeo.

Dowiedz się więcej
Allegro

integruje informacje z portalu Allegro.pl z enova365

Dowiedz się więcej
Platforma B2B

WebB2B to nowoczesna platforma b2b pozwalająca na rozszerzenie sprzedaży o zamówienia internetowe

Dowiedz się więcej
eSklepy

stworzony z myślą o ułatwieniu i zautomatyzowaniu procesów związanych z synchronizacją towarów między systemem, a sklepem internetowym. Dedykowany jest dla firm prowadzących handel internetowy.

Dowiedz się więcej
Apilo

integracja umożliwia automatyczną wymianę danych między najpopularniejszymi platformami sklepów, a twoją dokumentacją i magazynem. Dzięki nielimitowanemu dostępowi do nowych kanałów sprzedaży możesz zarządzać swoimi produktami w e-sklepie jeszcze prościej

Dowiedz się więcej
Waga

Integracja terminala wagowego z systemem enova365

Dowiedz się więcej
Inwentaryzacja Środków Trwałych

dodatek ułatwia przeprowadzanie działań inwentaryzacyjnych. Dzięki temu, że umożliwia integrację z terminalem kodów kreskowych, cały proces zostaje przyspieszony.

Dowiedz się więcej
Transport

umożliwia tworzenie dokumentów trasowych – dokument trasowy pozwala z kolei połączyć wiele dokumentów handlowych np. WZ a także wydrukować zbiorczy dokument pakowania dla danego samochodu.

Dowiedz się więcej
Posnet

pozwala na obsługę za pomocą sieci LAN kas fiskalnych z serii NEO

Dowiedz się więcej