system erp enova365 urządzenia na biurku laptop telefon tablet

Wsparcie

Otrzymaj wsparcie ekspertów biznesowych oraz technologicznych! Skorzystaj z usług Autoryzowanego Partnera i wsparcia producenta systemu enova365.

Klienci enova365 otrzymują eksperckie wsparcie w prowadzeniu swojego biznesu!

Autoryzowany Partner

Pomoc w dziedzinie obsługi i konfiguracji świadczą nasi Autoryzowani Partnerzy. Doradzą przy zakupie oprogramowania oraz wesprą w usłudze asysty technicznej – Partner, który wdrożył enova365 najlepiej zna Twoją firmę i wie w jaki sposób pomóc! 

Baza wiedzy enova365

W ramach licencji otrzymujesz dostęp do Bazy Wiedzy enova365 – to zbiór najważniejszych informacji o systemie wraz z instrukcjami, artykułami eksperckimi oraz FAQ tworzony przez konsultantów enova365 – zajrzyj koniecznie i sprawdź podręcznik do systemu enova365 online

Producent

Dzięki ważnej gwarancji na system enova365 otrzymujesz dostęp do najnowszych, opublikowanych przez nas wersji oprogramowania, wprowadzających nowe funkcje czy dostosowujących system do zmian w przepisach polskiego prawa.

Aktualizacje systemu enova365

Klienci posiadający ważną gwarancję na system enova365 otrzymują od nas niezawodne wsparcie!

Dzięki dostępowi do nowych wersji oprogramowania zyskujesz:

  • aktualizacje do zmian w przepisach
  • update'y technologiczne
  • nowe funkcje 
  • stabilny rozwój aplikacji
Przy zakupie systemu enova365 pierwsze 12 miesięcy gwarancji otrzymujesz w cenie licencji!
aktualizacje sustemu erp enova365 - ikona

Sprawdź korzyści, jakie daje wsparcie Producenta!

symbol zgodności z przepisami, paragraf i młotek sędziowski

Zmiany w przepisach

Gwarancja bieżącej aktualizacji oprogramowania ERP do zmian w przepisach polskiego prawa to fundament bezpieczeństwa jaki zapewniamy naszym Klientom. System tworzą profesjonaliści od zarządzania, handlu, księgowości oraz kadr i płac. Każdy zespół projektowy zorientowany jest na natychmiastowe dostosowanie programu do zmian w przepisach. W ramach gwarancji i aktualizacji otrzymujesz dostosowanie do istotnych zmian w prawie tj. RODO, JPK, split payment. Nie musisz dopłacać za struktury czy wysyłkę JPK. Bezpieczeństwo Twojego biznesu jest dla nas priorytetem

otwarty-na-integracje

Nowe funkcje

Rozwijamy naszą ofertę i wprowadzamy do niej nowe moduły systemu, usprawniamy również działanie tych, które są już użytkowane przez naszych Klientów. Zmiany polegają na dostosowaniu ich do nowych wymogów rynku, poszerzają ich funkcjonalności czy możliwości integracji i mają na celu optymalizację pracy użytkowników końcowych. W ramach aktualizacji udostępniliśmy nowy lejek sprzedażowy w CRM, obsługę rachunków bankowych w systemie, dodatkowe integracje dla e-commerce. Wykupując gwarancje na system enova365 wszystkie nowości wprowadzone do posiadanych modułów otrzymasz bezpłatnie.

ikona mobilny system ERP

Nowości technologiczne

Rozwój technologiczny aplikacji to jeden z najważniejszych aspektów jaki dostarczamy Klientom. Nasi eksperci z zespołu R&D odpowiedzialni za dostosowanie systemu do nowych, ale sprawdzonych trendów technologicznych dbają o zgodność naszej aplikacji z wymogami rynku. Wprowadzamy nowe dedykowane interfejsy i integrujemy enova365 z oprogramowaniem na urządzenia mobilne, a Ty otrzymujesz te nowości w ramach swojej gwarancji na system.

ikona współpraca z autoryzwanym partnerem systemu erp enova365

Bezpieczeństwo biznesowe

Aktualizacje systemu wprowadzające zmiany technologiczne i z zakresu dostosowania do zmian w przepisach projektujemy zawsze z myślą o użytkowniku. Wiemy jak ważna jest dla naszych Klientów ciągłość działania wszystkich procesów w firmie, dlatego dostarczamy aktualne oprogramowanie, zapewniając jednocześnie stabilność systemu oraz bezpieczeństwo danych. 

Sprawdź nowości w ostatnio zaktualizowanej wersji naszego systemu i dowiedz się co zyskali nasi Klienci.