Stowarzyszenie WIOSNA
Wdrożenie systemu ERP enova365 w organizacji non-profit

lubie_ludzi_biale_tlo_w_logotypie
Wojciech Kmiecik, Wiceprezes zarządu
Wojciech Kmiecik, Wiceprezes zarządu

Od systemu ERP oczekiwaliśmy otwartości na rozwijanie zakresu wykorzystywanych przez nas funkcji oraz długofalowej współpracy z producentem systemu jako partnerem biznesowym. Możliwość integrowania kolejnych funkcjonalności oprogramowania bez konieczności jego całkowitej wymiany oraz elastyczność rozwiązania była dla nas kluczową cechą przemawiającą za systemem enova365.

Opis wdrożenia systemu ERP w organizacji non-profit

Charakterystyka firmy:

Stowarzyszenie WIOSNA to organizacja non-profit, powstała w 2001 roku w Krakowie. Misją Stowarzyszenia jest propagowanie solidarności z potrzebującymi oraz pośredniczenie w organizowaniu pomocy i współtworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Akcje opierają się na mechanizmie pośredniczenia - Stowarzyszenie tworzy struktury i narzędzia, dzięki którym darczyńcy oraz wolontariusze mogą dzielić się z potrzebującymi. Do tej pory ze Stowarzyszeniem współpracowało łącznie 80 tys. wolontariuszy. Wśród wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie wymienić można SZLACHETNĄ PACZKĘ – ogólnopolską akcję pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej oraz AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI – ogólnopolski program, oparty na unikalnej metodologii Systemu Motywatorów Zmiany, skupiony na dzieciach i wierze w ich potencjał.


Wyzwania postawione przed systemem ERP:

  • Rosła konieczność coraz lepszego zarządzania organizacją i jej finansami, a co za tym idzie monitorowania wydatków i przychodów, poziomu środków i skali budżetu oraz bieżących informacji o realizacji wydatków oraz wpływów od darczyńców. 
  • Procesy związane z obszarem HR, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz obiegiem dokumentacji wewnątrz organizacji powinny zostać usystematyzowane.

Korzyści z wdrożenia systemu ERP w organizacji non-profit

  • Oszczędność czasu oraz kontrola budżetu księgowego.
  • Wszyscy pracownicy mają na bieżąco dostęp do danych, co znacznie przyspiesza ich pracę
System ERP enova365 wspiera organizacje non-profit

Zobacz jak enova365 usprawnia pracę w Stowarzyszeniu WIOSNA

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365