Referencje, case study z wdrożenia systemu ERP enova365

Historie naszych Klientów

87% Użytkowników jest zadowolonych z funkcjonalności enova365,

84% Klientów ceni system za jego intuicyjność,

88% z nich poleciłoby enova365 innym firmom!

Przeczytaj dlaczego!

Zamek Krzyżacki, jeden z symboli Torunia, miejsce o niezwykłej historii i wielkim potencjale, który Toruńska Agenda Kulturalna mogła sprawdzić na własnym przykładzie. Technicznym i organizacyjnym wyzwaniem okazało się połączenie dwóch instytucji funkcjonujących dotąd całkowicie odmiennie. Powiększony do kilkunastu osób zespół i związane z tym kwestie kadrowe, dokumenty księgowe zebrane w starszym programie o ograniczonej funkcjonalności, cała lista nowych kontrahentów, czy ciekawych przedmiotów do wprowadzenia na inwentarz. Tutaj z pomocą przyszło nasze sprawdzone narzędzie - enova365.

Z punktu widzenia efektywności pracy enova365 pozwala na wprowadzanie licznych automatyzacji, m.in. dzięki zastosowaniu schematów księgowych, czy licznych możliwości importu danych z innych systemów do enova365, jak również bardzo przyjemny dla użytkownika i dostępny dla wszystkich użytkowników sposób eksportu danych z enova365 do Excela.

Młyny Szczepanki, to kolejna firma z branży produkcyjnej, która usprawniła swoje procesy biznesowe z enova365. Od 30 lat z sukcesem łączy doświadczenie i tradycję z nowoczesnymi technologiami. To jeden z największych producentów mąki w Polsce, zatem i wyzwania jakie postawili systemowi ERP były bardzo duże. Po wdrożeniu systemu ERP enova365 nie musimy martwić się o zmiany w przepisach. W systemie zostały zaimplementowane główne procesy handlowe - od rejestracji kontraktu, poprzez zamówienia aż do finalnej faktury. Dzięki możliwościom enova365 mogliśmy opracować nowy schemat pracy usprawniający wiele zadań wykonywanych przez poszczególnych pracowników.

Szlachetna Paczka to wielu pracowników, wolontariuszy i stażystów rozsianych po całej Polsce. Potrzebowaliśmy systemu ERP, który tak jak my będzie działał wszędzie tam gdzie potrzeba. Dlatego nieprzerwanie od 2011 roku enova365 wspiera działania pracowników i wolontariuszy Stowarzyszenia Wiosna.

Zaczęliśmy poszukiwać nowego systemu ze względu na wymogi prawne, takie jak np. wdrożenie JPK. Mieliśmy świadomość, że wdrożenie nowego systemu będzie wyzwaniem zarówno dla nas, jak i dla firmy wdrażającej. Każdy nasz dział funkcjonuje jako odrębna jednostka. Po wielu prezentacjach zdecydowaliśmy się na wybór systemu enova365, ponieważ dawał nam największe możliwości dostosowania do specyfiki  naszej działalności.

Z punktu widzenia działu IT, oprogramowanie enova365 jest skalowalne, elastyczne i bardzo przyjemne w zarządzaniu. Dzięki temu mamy dużo mniej pracy bieżącej, natomiast możemy się skupić na rozwoju i innowacjach. Przed wdrożeniem enova365 przedstawiciele handlowi nie mieli dostępu do aktualnych stanów magazynowych, dzięki wdrożeniu modułu Przedstawiciel Handlowy usprawniliśmy przepływ informacji i pracę całego działu.

Dzięki systemowi enova365 i wdrożeniu modułu BI, mamy pełną kontrolę nad kosztami i ich miejscami występowania w każdym gospodarstwie wchodzącym w skład grupy firm. System enova365 znacząco usprawnił pracę wszystkich spółek wchodzących w skład naszej grupy

Elbis logo

Wdrożenie enova365 w firmie ELBIS pozwoliło na pełne zarządzanie wielokanałową sprzedażą: hurtową, detaliczną czy sprzedażą internetową. Dzięki integracji z zewnętrznymi systemami takimi jak Allegro poprawiono wydajność procesów oraz uzyskano leepszą kontrolę pracy.

relax med logo

Bardzo duża dynamika rozwoju firmy spowodowała, że ważnym aspektem zarządzania stało się zintegrowanie wszystkich procesów zachodzących w organizacji. Dzięki wdrożeniu enova365 uzyskano efekt synergii (brak redundancji danych, lepszy przepływ informacji i danych pomiędzy aplikacjami, itp.), który wynika z implementacji kilku modułów systemu ERP.

colorex-logo

Wdrożenie kolektorów enova365 na magazynie przyspieszyło czas wydawania, ale co najważniejsze pozwoliło w pełni zarządzać datami ważności, co w branży spożywczej jest nieodzowne. Dzięki EDI wymiana zamówień i faktur z odbiorcami została zautomatyzowana – wszystkie dokumenty w obydwu kierunkach są w tej chwili przesyłane w wersji elektronicznej.

Logo Celkar

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar sp z .oo. Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności enova365 oraz integracji z systemem do obsługi magazynu (WMS) możliwe było zoptymalizowanie i połączenie procesów obsługi zamówień, pracy na magazynie i logistyki.

Oxyline

enova365 jako zintegrowane narzędzie w firmie produkcyjnej Oxyline - system enova365 daje możliwość zapisu danych z poszczególnych obszarów działalności firmy w jednym miejscu, umożliwiając stały dostęp do dokumentów sprzedażowych, obsługi magazynu czy procesu produkcji, dając tym samym kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie.

Instytut Gość Media - case study z wdrożenia systemu ERP enova365

System ERP enova365 obsługuje procesy w Instytucie Gość Media. Wykorzystanie kompleksowego narzędzia enova365 pozwoliło nie tylko na obsługę obszarów HR oraz księgowego, ale i automatyzację procesu kolportażu oraz prenumeraty. Dzięki modułowi Business Intelligence raportowanie i analizy są bardziej efektywne.

Klienci, którzy wybrali enova365

Zobacz referencje ze swojej branży

lub
wyczyść
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365