Referencje, case study z wdrożenia systemu ERP enova365

Historie naszych Klientów

87% Użytkowników jest zadowolonych z funkcjonalności enova365,

84% Klientów ceni system za jego intuicyjność,

88% z nich poleciłoby enova365 innym firmom!

Przeczytaj dlaczego!

Instytut Gość Media - case study z wdrożenia systemu ERP enova365

System ERP enova365 obsługuje procesy w Instytucie Gość Media. Wykorzystanie kompleksowego narzędzia enova365 pozwoliło nie tylko na obsługę obszarów HR oraz księgowego, ale i automatyzację procesu kolportażu oraz prenumeraty. Dzięki modułowi Business Intelligence raportowanie i analizy są bardziej efektywne.

logo lark leisure homes

Bardzo duża dynamika rozwoju firmy spowodowała, że ważnym aspektem zarządzania stało się zintegrowanie wszystkich procesów zachodzących w organizacji. Dzięki wdrożeniu enova365 uzyskano efekt synergii (brak redundancji danych, lepszy przepływ informacji i danych pomiędzy aplikacjami, itp.), który wynika z implementacji kilku modułów systemu ERP.

Elbis logo

Wdrożenie enova365 w firmie ELBIS pozwoliło na pełne zarządzanie wielokanałową sprzedażą: hurtową, detaliczną czy sprzedażą internetową. Dzięki integracji z zewnętrznymi systemami takimi jak Allegro poprawiono wydajność procesów oraz uzyskano leepszą kontrolę pracy.

pneuhage logo

enova365 w Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o., znacząco zoptymalizowała procesy związane z logistyką i sprzedażą, nadając im nową, lepszą jakość. Wybrane rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo danych, a zaawansowane mechanizmy konfiguracji ułatwiają np. automatyczne procesowanie dokumentów oraz personalizowanie wiadomości email i powiadomień SMS.

relax med logo

Spółka Relax-med zainwestowała w enova365. Dzięki modułowi Handel przyśpieszyła procesy zamówień oraz sprzedaży. Współpraca ze sklepem internetowym pozwala uniknąć ręcznego przepisywania danych w obu kierunkach. Usprawniła także pracę działu księgowości np. importy oraz eksporty przelewów bankowych czy elektroniczną wysyłkę deklaracji VAT i JPK.

wdrozenie systemu ERP enova365 w AKSAM

Wdrożenie kolektorów enova365 na magazynie przyspieszyło czas wydawania, ale co najważniejsze pozwoliło w pełni zarządzać datami ważności, co w branży spożywczej jest nieodzowne. Dzięki EDI wymiana zamówień i faktur z odbiorcami została zautomatyzowana – wszystkie dokumenty w obydwu kierunkach są w tej chwili przesyłane w wersji elektronicznej.

Logo Celkar

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar sp z .oo. Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności enova365 oraz integracji z systemem do obsługi magazynu (WMS) możliwe było zoptymalizowanie i połączenie procesów obsługi zamówień, pracy na magazynie i logistyki.

colorex-logo

Nasza grupa dynamicznie się rozwija i żeby sprawnie nią zarzadzać, potrzebowaliśmy nowoczesnego rozwiązania informatycznego. Zależało nam przede wszystkim na przyspieszeniu i skoordynowaniu procesów biznesowych
Wiesław Lusina, dyrektor zarządzający COLOREX

Oxyline

enova365 jako zintegrowane narzędzie w firmie produkcyjnej Oxyline - system enova365 daje możliwość zapisu danych z poszczególnych obszarów działalności firmy w jednym miejscu, umożliwiając stały dostęp do dokumentów sprzedażowych, obsługi magazynu czy procesu produkcji, dając tym samym kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie.

Klienci, którzy wybrali enova365

Zobacz referencje ze swojej branży

lub
wyczyść
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365