Transport

Zarządzanie transportem w wielu przedsiębiorstwach stanowi niezwykle ważny element optymalizacji działań. Możliwość nadzoru nad flotą poprzez planowanie i rejestrowanie tras przejazdów oraz pracy poszczególnych kierowców pozwala na lepsze rozdysponowanie działań w przedsiębiorstwie.
Moduł Transport dla enova365 umożliwia tworzenie dokumentów trasowych – dokument trasowy pozwala z kolei połączyć wiele dokumentów handlowych np. WZ a także wydrukować zbiorczy dokument pakowania dla danego samochodu (Samochód o numerze rejestracyjnym SB12345 wraz z Kierowcą JAN NOWAK jedzie na trasę KATOWICE zabierając 5 dokumentów WZ (WZ/2/2023, WZ/5/2023, WZ/6/2023, WZ/8/2023 i WZ/9/2023)).

Moduł Transport integrowany z systemem enova365 jest także używany wraz z naszym dodatkiem magazynu wysokiego składowania WMS4enova365. Współpraca z WMS pozwala obsługiwać tzw. Multiordering czyli zbiorcze kompletowanie wydań. W tym przypadku za pomocą automatycznych algorytmów lub ręcznie – jest łączone wiele zamówień, które otwierają się zbiorczo na kolektorze jednym odczytem.

Autor rozwiązania

X DEFT Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj więcej informacji o tym Partnerze