Aktualna wersja systemu

Wersja 2304.2.3 systemu enova365 z 26 maja 2023 roku

W dniu 26.05.2023 r. opublikowana została wersja rozwojowa enova365, oznaczona numerem 2304.2.3. 

Szczegóły zmian dostępne są w ulotce.

W ramach wersji udostępniamy między innymi zmiany:


W module Kadry Płace:

 • Praca zdalna Dodaliśmy nowy element wynagrodzenia "Ekwiwalent za pracę zdalną/dni", który należy do rodzaju "Dodatek". Element wynagrodzenia "Ekwiwalent za pracę zdalną/dzień" jest domyślnie zablokowany. Kwota ekwiwalentu będzie wyliczana na podstawie mnożnika stawki z konfiguracji oraz ilości dni przepracowanych w strefie czasu pracy "Praca zdalna" (ewentualnie ilość dni można wprowadzić w parametrze w samym dodatku).
 • Umowa o pracę Dostosowaliśmy okres wypowiedzenia dla umów o pracę zawartych na okres próbny. W przypadku takiej umowy okres wypowiedzenia wynosi:

  - 3 dni robocze, jeżeli okres próbny nie przekracza 2 tygodni,

  - 1 tydzień, jeżeli okres próbny jest dłuższy niż 2 tygodnie,

  - 2 tygodnie, jeżeli okres próbny wynosi 3 miesiące.

Adekwatne informacje dostępne są w kartotece pracownika w zakładce Etat/Rozwiązanie umowy w sekcji "Okres wypowiedzenia wg umowy o pracę lub Kodeksu Pracy".

 • Świadectwo Pracy Dostosowaliśmy wydruk Świadectwo pracy do obowiązującego rozporządzenia. W tym celu:

  - w punkcie 6. 1) dopisaliśmy do podanego artykułu z Kodeksu pracy "§1",

  - w punkcie 6. 6) usunęliśmy tekst "udzielony na podstawie art. 182.1a Kodeksu pracy (podstawa prawa udzielenia)",

  - w punkcie 6. 9) zmieniliśmy tekst w nawiasie na "liczba dni lub godzin zwolnienia wykorzystanego w roku kalendarzowym, w którym ustał stosunek pracy".


W module Księgowość:

 • Deklaracja VAT-7 W konfiguracji wielofirmowej, w pomocniczym wydruku deklaracji VAT-7(21) umożliwiliśmy drukowanie w nagłówku danych firmy, dla której przygotowywana jest deklaracja.

W module Handel:

 • Sprzedaż Dodaliśmy możliwość wykorzystywania cech bez słowników w raporcie znajdującym się w lokalizacji: Handel/Zestawienia/Sprzedaż wg kontrahentów i towarów (cechy). Pole Wartości cechy towaru aktualnie pozwala wpisać dowolną wartość cechy lub wybrać ją z słownika.

Zgodnie z warunkami gwarancji dla wszystkich Klientów posiadających aktualną gwarancję, nowe wersje systemu enova365 są dostępne na stronie www, bez dodatkowych opłat.

Informacje dla Klientów

Pobierz instalator aktualnej wersji

Uzupełnij dane aby, na podany adres e-mail, otrzymać instalator najnowszej wersji oprogramowania enova365 wraz ze szczegółami aktualizacji.
 • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu dostarczenia instalatora najnowszej wersji oprogramowania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

 • Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Soneta sp. z o.o. w celu wysyłania cyklicznego newslettera. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Poiltyce prywatności.

 • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, sprawdź bezpłatnie jak działa system ERP enova365