Waga

Dzięki dodatkowi Waga do systemu enova365 możliwa staje się precyzyjna obsługa towarów ważonych. Integracja terminalów wagowych sprawia, że pracownik korzystając z wygodnego, dotykowego interfejsu wagowego jest w stanie szybko przesyłać wartości z magazynu do autorskiego modułu Waga w programie enova365, a następnie do pozostałych działów firmy. Szybka, dokładna obsługa magazynu pozwala zaoszczędzić czas oraz zniwelować różnice pomiędzy wartościami systemowymi, a stanem faktycznym zatowarowania.

Moduł Waga enova365 pośredniczy w wymianie informacji między fizycznym magazynem, a systemem enova365. Dzięki niemu magazynier może tworzyć nowe dokumenty, dokładnie ważyć towary oraz bezpośrednio obsługiwać zamówienia odbiorców. Wszystko to wpływa na skrócenie procesów magazynowych. Funkcje dodatku bez problemu można łączyć z WMS4enova365, a także z Mobilnym Magazynierem. Dzięki temu otrzymasz pełną kontrolę nad działaniem swojego magazynu. Moduł współpracuje z wagami przemysłowymi Radwag.

Towar na magazynie zawsze odpowiednio zważony i wprowadzony do systemu ERP oraz precyzyjny obieg danych w przedsiębiorstwie, dzięki bezpośredniej wysyłce informacji z wagi do systemu enova365.

Autor rozwiązania

X DEFT Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj więcej informacji o tym Partnerze