mocne strony enova365

Mocne strony enova365

Automatyzacja procesów biznesowych | samoobsługa pracownicza | cyfryzacja i obieg dokumentacji

enova365 dostosowuje się do wielkości firmy.

enova365 to jeden system ERP klasy biznes, który obsługuje wszystkie obszary i procesy firmy: Finanse i księgowość, Kadry Płace i HR, Projekty i usługi, Sprzedaż i CRM, Business Intelligence, Handel i magazyn, Procesy, Nieruchomości, Produkcja.

Z enova365 korzysta ponad 18 000 przedsiębiorstw: średnie i duże firmy, nowoczesne biura rachunkowe oraz firmy, które dynamicznie rosną. Z enova365 układasz całą firmę, działy, procesy, bez ograniczeń. W praktyce wybierasz tylko te obszary, które potrzebuje firma, dział czy pracownicy. Wraz z rosnącymi potrzebami, firma rozbudowuje enova365 o kolejne obszary. 

Dla enova365 ilustracją tego podejścia biznesowego jest wieża Jenga, czyli firma i jej zasoby. Bez systemu ERP dynamicznie rosnąca firma oraz większe przedsiębiorstwa są narażone na problemy z komunikacją oraz zwiększoną ilość nieuporządkowanych procesów. System ERP jest gwarancją stabilności oraz rozwoju bez ograniczeń.

enova365 daje wybór. System jest dostępny w obu modelach: na własność oraz w chmurze. 

enova365 nie narzuca rodzaju dostępu do systemu. Firma może kupić oprogramowanie na własność, jak i zdecydować się na wynajem enova365 w chmurze (płatność miesięczna lub roczna). Możesz również zmienić model korzystania z enova365, np. przejść z modelu abonamentowego i kupić program na własność. Możesz zainstalować enova365 na własnym serwerze. Masz wybór, zgodnie z potrzebami firmy.

zmiany w przepisach konsultacje

enova365 jest najszybciej reagującym na zmiany w przepisach systemem ERP w Polsce. 

Z rozwiązań enova365 korzysta m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Alior Bank, PZH – Państwowy Zakład Higieny czy KRUS. Warto wiedzieć, że w enova365 jest dedykowany zespół, który specjalizuje się wyłącznie w analizie zmian w prawie istotnych z punktu widzenia firmy i pracowników. Producent enova365 został zaproszony m.in. do udziału w społecznych konsultacjach prowadzonych przez Ministerstwo Finansów, wraz innymi czołowymi dostawcami oprogramowania ERP, w zakresie zmian podatkowych w systemach informatycznych.enova365 konkretnie usprawnia biznes - i ma na to dowody.

Każde wdrożenie enova365 pokazuje bardzo duże możliwości konfiguracji programu. Co więcej, jest to system bardzo doceniany pod względem technologicznym. Elastyczność konfiguracji, bogaty zakres funkcjonalności oraz dbałość o zgodność z przepisami sprawia, że enova365 maksymalnie utrudnia popełnianie błędów przez pracownika. Dokładamy starań, aby przedstawić możliwości enova365 na przykładach, poprzez case study oraz referencje. Na stronie opisujemy ponad 300 wdrożeń z 17 branż. Zobacz przykładowe wdrożenia - otwórz Casebook>

samoobsluga-pracownicza

enova365 jest stworzona do elastycznego modelu pracy, w tym pracy zdalnej.

Pracownicy z enova365 w wersji Multi mogą korzystać z wersji desktopowej (okienkowej) oprogramowania, przez przeglądarkę oraz aplikację mobilną (Android, iOS). Mocną stroną systemu są rozwiązania do samoobsługi pracowniczej czy elektroniczny obieg dokumentów. Dodatkowo, enova365 zawiera opcje związane z prowadzeniem projektów, ewidencją czasu pracy oraz komunikacją zespołu bez względu na ich model pracy. 

enova365 jest dostępna w trzech wersjach językowych.

enova365 w wersji platynowej jest dostępna w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim oraz ukraińskim.

wersje językowe enova365

enova365 ma dedykowane rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych.

enova365 jest chętnie wybierana przez biura rachunkowe, których zakres działalności wykracza poza typowy zakres usług. Polecanym rozwiązaniem jest Pulpit Klienta Biura Rachunkowego, platforma, za pośrednictwem której biuro rachunkowe obsługuje swoich klientów. Warto podkreślić, że enova365 nie ogranicza liczby baz danych klientów biura rachunkowego. 

enova365 jest otwarta na integracje.

enova365 to nie tylko 9 obszarów, ale również:

24 moduły podstawowe

29 modułów dodatkowych

8 pulpitów

20+ autorskich integracji

40+ dodatków partnerskich

enova365, na tle konkurencyjnych rozwiązań, jest znana jako najbardziej podatny na automatyzację oraz integracje system ERP

Integracja sklepu internetowego z ERP dlaczego warto

Chcę poznać koszty zakupu oraz wdrożenia systemu ERP enova365. 

Ile kosztuje enova365?


enova365 jest systemem wdrożeniowym. 

Soneta, producent oprogramowania enova365, współpracuje z ponad 200 firmami wdrożeniowymi z całej Polski, Autoryzowanymi Partnerami Soneta, które świadczą usługi związane z zakupem, wdrożeniem oraz utrzymaniem enova365.

Na naszej stronie możesz zobaczyć:

Demo enova365, w pełnej wersji, w domyślnej konfiguracji

Cennik enova365

Listę firm wdrożeniowych

Koszt infrastruktury, wdrożenia oraz utrzymania wycenia Autoryzowany Partner Soneta. 

Jeśli chcesz otrzymać wszystkie informacje, umów się na prezentację enva365, podczas której uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.