mocne strony enova365

Mocne strony enova365

O co najczęściej pytają firmy, które chcą wdrożyć ERP klasy biznes?

enova365 Jenga

Wraz z rozwojem firmy, rośnie złożoność procesów. Czy enova365 dostosowuje się do wielkości firmy?

enova365 to jeden system ERP klasy biznes, który obsługuje wszystkie obszary i procesy firmy: Finanse i księgowość, Kadry Płace i HR, Projekty i usługi, Sprzedaż i CRM, Business Intelligence, Handel i magazyn, Procesy, Nieruchomości, Produkcja.

Z enova365 korzysta ponad 17 000 przedsiębiorstw: średnie i duże firmy, nowoczesne biura rachunkowe oraz firmy, które dynamicznie rosną. Z enova365 układasz całą firmę, działy, procesy, bez ograniczeń. W praktyce wybierasz tylko te obszary, które potrzebuje firma, dział czy pracownicy. Wraz z rosnącymi potrzebami, firma rozbudowuje enova365 o kolejne obszary. 

Dla enova365 ilustracją tego podejścia biznesowego jest wieża Jenga, czyli firma i jej zasoby, która jest ustabilizowana systemem ERP. Jest to gwarancja stabilności oraz rozwoju bez ograniczeń.

Firma preferuje system ERP, który kupi na własność, ale nie wyklucza przejścia na model abonamentowy (na wynajem), w chmurze. Czy enova365 narzuca model korzystania z systemu?

enova365 jest dostępna w obu modelach: na własność oraz w abonamentowym (na wynajem), w chmurze.

enova365 nie narzuca rodzaju dostępu do systemu. Firma może kupić oprogramowanie na własność, jak i zdecydować się na wynajem enova365 w chmurze (płatność miesięczna lub roczna). Możesz również zmienić model korzystania z enova365, np. przejść z modelu abonamentowego i kupić program na własność. Masz wybór, zgodnie z potrzebami firmy.

zmiany w przepisach konsultacje

Dynamicznie zmieniające się przepisy w prawie komplikuje pracę w działach księgowości oraz kadr i płac. Czy enova365 nadąża za zmianami w przepisach?

enova365 jest najszybciej reagującym na zmiany w przepisach systemem ERP w Polsce. Z rozwiązań enova365 korzysta m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Alior Bank, PZH – Państwowy Zakład Higieny czy KRUS. Warto wiedzieć, że w enova365 jest dedykowany zespół, który specjalizuje się wyłącznie w analizie zmian w prawie. Producent enova365 został zaproszony m.in. do udziału w społecznych konsultacjach prowadzonych przez Ministerstwo Finansów, wraz innymi czołowymi dostawcami oprogramowania ERP, w zakresie zmian podatkowych w systemach informatycznych.Firma chce mieć pewność, że enova365 sprawdzi się w konkretnej branży. Czy enova365 ma wszystkie potrzebne opcje?

enova365 jest bardzo elastycznym rozwiązaniem. Każde wdrożenie enova365 pokazuje nieograniczone możliwości konfiguracji programu. Dokładamy starań, aby przedstawić możliwości enova365 na przykładach, poprzez case study oraz referencje. Na stronie opisujemy ponad 300 wdrożeń z 17 branż.

Firma pracuje w trybie rozproszonym. Czy enova365 sprawdza się w tych warunkach?

enova365 jest stworzona do pracy w trybie rozproszonym – w tym celu sprawdza się enova365 w wersji Multi. Pracownicy mogą korzystać z wersji desktopowej (okienkowej) oprogramowania, przez przeglądarkę oraz aplikację mobilną (Android, iOS). Dodatkowo, enova365 zawiera opcje związane z prowadzeniem projektów, ewidencją czasu pracy oraz komunikacją zespołu bez względu na ich model pracy.

W zespole firmy są pracownicy, którzy nie mówią w j. polskim. Czy enova365 jest dostępna w innych wersjach językowych?

enova365 w wersji platynowej jest dostępna w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim oraz ukraińskim.

wersje językowe enova365

Nowoczesne biuro rachunkowe, którego zakres usług wykracza poza standardową ofertę, powinno korzystać z bardziej rozbudowanych rozwiązań. Czy enova365 sprawdzi się w biurze rachunkowym?

enova365 ma dedykowane rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych, m.in. Pulpit Klienta Biura Rachunkowego, za pośrednictwem którego biuro rachunkowe obsługuje swoich klientów. Warto podkreślić, że enova365 nie ogranicza liczby baz danych klientów biura rachunkowego. 

Firmie zależy na automatyzacji procesów oraz integracji z dodatkowymi systemami IT. Czy enova365 jest otwarta na integracje?


enova365 to nie tylko 9 obszarów, ale również:

24 moduły podstawowe

29 modułów dodatkowych

8 pulpitów

20+ autorskich integracji

40+ dodatków partnerskich

enova365, na tle konkurencyjnych rozwiązań, jest znana jako najbardziej podatny na automatyzację oraz integracje system ERP

Integracja sklepu internetowego z ERP dlaczego warto

Chcę poznać koszty zakupu oraz wdrożenia systemu ERP enova365. Ile kosztuje enova365?


enova365 jest systemem wdrożeniowym. 

Soneta, producent oprogramowania enova365, współpracuje z ponad 200 firmami wdrożeniowymi z całej Polski, Autoryzowanymi Partnerami Soneta, które świadczą usługi związane z zakupem, wdrożeniem oraz utrzymaniem enova365.

Na naszej stronie możesz zobaczyć:

Demo enova365, w pełnej wersji, w domyślnej konfiguracji

Cennik enova365

Listę firm wdrożeniowych

Koszt infrastruktury, wdrożenia oraz utrzymania wycenia Autoryzowany Partner Soneta. 

Jeśli chcesz otrzymać wszystkie informacje, umów się na prezentację enva365, podczas której uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.