System ERP dla dużych firm

ERP dla dużych firm

aż 91% takich przedsiębiorstw deklaruje zadowolenie z systemu enova365. Poznaj polecany system ERP dla dużych firm

Funkcje specjalnie dla Ciebie

system ERP enova365
Wielofirmowość, wielooddziałowość

Wykorzystaj funkcje do zarządzania przedsiębiorstwem wielooddziałowym i korporacją oraz licencje enova365 dla spółek powiązanych kapitałowo. Wysoka konfigurowalność enova365 pozwala dostosować oprogramowanie dla dużych firm o złożonych strukturach organizacyjnych.

screen z systemu erp enova365 z funkcjonalnością business intelligence
Business Intelligence

Udostępnij pracownikom zestawy raportów i analiz dzięki kontekstowym wskaźnikom dostępnym w miejscu wykonywanej pracy. Analitycy otrzymują możliwość integracji systemu z preferowanym narzędziem do wizualizacji danych. 

moduł enova365 workflow
Workflow i DMS

Wykorzystanie procesów intuicyjnie pomaga w zarządzaniu organizacją. Workflow pozwala dowolnie modelować ścieżki oraz strukturę organizacyjną, dopasowując się do unikatowego charakteru firmy. Daje pracownikom szybki wgląd w powierzone zadania i wymagane akceptacje. 

system ERP enova365
screen z systemu erp enova365 z funkcjonalnością business intelligence
moduł enova365 workflow

Co wyróżnia nasze oprogramowanie ERP dla dużych firm?

ikona współpraca z autoryzwanym partnerem systemu erp enova365
Partner

Doświadczone zespoły wdrożeniowe naszych Autoryzowanych Partnerów zapewniają kompleksowe usługi IT, pozwalając w pełni wykorzystać możliwości enova365. Oferowane przez nich dodatki i rozwiązania uzupełniające pozwalają sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom. Partnerzy świadczą również usługi doradcze w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów oraz szkolą w obsłudze systemów.

otwarty-na-integracje
Integracje

System zarządzania firmą jest gotowy do integracji w oddziałach zagranicznych, tych zlokalizowanych w Polsce oraz w polskich korporacjach, wykorzystujących w swojej pracy różnorodne aplikacje biznesowe. Możesz włączyć nasz system w obecną infrastrukturę IT bez konieczności wymiany pozostałych programów branżowych lub posiadanych dedykowanych rozwiązań.

symbol zgodności z przepisami, paragraf i młotek sędziowski
Zgodność z przepisami

Gwarancja zgodności z polskim prawem gospodarczym zapewnia biznesowi bezpieczeństwo. Nasze zespoły projektowe dostosowują program do zmieniających się przepisów. W okresie gwarancji Klienci otrzymują bezpłatne aktualizacje, dla których zapewniamy stabilność systemu oraz danych.

ikony urządzeń smartfon, laptop, tablet
Mobilność

Odkryj najbardziej mobilny system zarządzania przedsiębiorstwem ERP w Polsce! Dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, smartfon), a także w instalacjach lokalnych, online oraz w chmurze. Niezależnie od sposobu korzystania, użytkownik ma wygodny dostęp do tych samych danych i funkcjonalności.

Poznaj opinię Klientów enova365 z sektora dużych firm

Stowarzyszenie Wiosna


Możliwość integrowania kolejnych funkcjonalności oprogramowania bez konieczności jego całkowitej wymiany oraz elastyczność rozwiązania była dla nas kluczową cechą przemawiającą za systemem enova365.


Wojciech Kmiecik

Wiceprezes zarządu

Colorex sp. z o.o.


Nasza grupa dynamicznie się rozwija i żeby sprawnie nią zarzadzać, potrzebowaliśmy nowoczesnego rozwiązania informatycznego. Zależało nam przede wszystkim na przyspieszeniu i skoordynowaniu procesów biznesowych

Jacek Figiel

Prezes zarządu

Ziaja Farmacja


Co zyskaliśmy? 

Wzrost wydajności pracy, efektywności, możemy kontrolować partie wychodzącą, możemy sprawniej rozliczać pracownika magazynowego z pracy.

Jacek Turowski

IT Consultant

Proponowane rozwiązania

Procesy
Procesy

Workflow przejmuje kontrolę nad procedurami i pozwala pracownikom koncentrować się na kreatywnych zadaniach. 

Handel i magazyn
Handel i magazyn

Rozwijaj się w wielu krajach świata dzięki obsłudze eksportu i oddziałów rozproszonych

Business Intelligence
Business Intelligence

Wykorzystaj potencjał wiedzy, udostępniając pracownikom zestawy raportów i analiz. 

Kadry i płace (HR)
Kadry i płace (HR)

Zarządzaj swoimi pracownikami we wszystkich lokalizacjach i automatyzuj procesy HR dzięki aplikacji Pulpit Pracownika enova365

poznaj-zalety-mobilnego-systemu-erp

Poznaj zalety systemu ERP z mobilnym dostępem

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasz zespół jest do dyspozycji, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Czekamy na Twój kontakt telefoniczny lub mailowy.