Rozumiemy potrzeby dużych organizacji

aż 91% takich przedsiębiorstw deklaruje zadowolenie z systemu enova365

Funkcje specjalnie dla Ciebie

Wielofirmowość, wielooddziałowość

Wykorzystaj funkcje do zarządzania przedsiębiorstwem wielooddziałowym i korporacją oraz licencje enova365 dla spółek powiązanych kapitałowo. Wysoka konfigurowalność enova365 pozwala dostosować oprogramowanie dla dużych firm o złożonych strukturach organizacyjnych.

Business Intelligence

Udostępnij pracownikom zestawy raportów i analiz dzięki kontekstowym wskaźnikom dostępnym w miejscu wykonywanej pracy. Analitycy otrzymują możliwość integracji systemu z preferowanym narzędziem do wizualizacji danych. 

Workflow i DMS

Wykorzystanie procesów intuicyjnie pomaga w zarządzaniu organizacją. Workflow pozwala dowolnie modelować ścieżki oraz strukturę organizacyjną, dopasowując się do unikatowego charakteru firmy. Daje pracownikom szybki wgląd w powierzone zadania i wymagane akceptacje. 

Co wyróżnia nasz system ERP?

Partner

Doświadczone zespoły wdrożeniowe naszych Autoryzowanych Partnerów zapewniają kompleksowe usługi IT, pozwalając w pełni wykorzystać możliwości enova365. Oferowane przez nich dodatki i rozwiązania uzupełniające pozwalają sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom. Partnerzy świadczą również usługi doradcze w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów oraz szkolą w obsłudze systemów.

otwarty-na-integracje
Integracje

System zarządzania firmą jest gotowy do integracji w oddziałach zagranicznych, tych zlokalizowanych w Polsce oraz w polskich korporacjach, wykorzystujących w swojej pracy różnorodne aplikacje biznesowe. Możesz włączyć nasz system w obecną infrastrukturę IT bez konieczności wymiany pozostałych programów branżowych lub posiadanych dedykowanych rozwiązań.

zgodna-z-przepisami
Zgodność z przepisami

Gwarancja zgodności z polskim prawem gospodarczym zapewnia biznesowi bezpieczeństwo. Nasze zespoły projektowe dostosowują program do zmieniających się przepisów. W okresie gwarancji Klienci otrzymują bezpłatne aktualizacje, dla których zapewniamy stabilność systemu oraz danych.

Mobilność

Odkryj najbardziej mobilny system zarządzania przedsiębiorstwem ERP w Polsce! Dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, smartfon), a także w instalacjach lokalnych, online oraz w chmurze. Niezależnie od sposobu korzystania, użytkownik ma wygodny dostęp do tych samych danych i funkcjonalności.

Poznaj opinię Klientów enova365 z sektora dużych firm

Puccini Sp. z o.o.


Dostarczone rozwiązanie pozwala nam automatyzować procesy handlowe i osiągać już na starcie potencjał realizacji setek transakcji dziennie – bez ponoszenia wygórowanych kosztów obsługi.


Artur Rydzewski

Dyrektor zarządzający

Colorex sp. z o.o.


Nasza grupa dynamicznie się rozwija i żeby sprawnie nią zarzadzać, potrzebowaliśmy nowoczesnego rozwiązania informatycznego. Zależało nam przede wszystkim na przyspieszeniu i skoordynowaniu procesów biznesowych

Jacek Figiel

Prezes zarządu

Ziaja Farmacja


Co zyskaliśmy? 

Wzrost wydajności pracy, efektywności, możemy kontrolować partie wychodzącą, możemy sprawniej rozliczać pracownika magazynowego z pracy.

Jacek Turowski

IT Consultant

Proponowane rozwiązania

Procesy
Procesy

Workflow przejmuje kontrolę nad procedurami i pozwala pracownikom koncentrować się na kreatywnych zadaniach. 

Handel i magazyn
Handel i magazyn

Rozwijaj się w wielu krajach świata dzięki obsłudze eksportu i oddziałów rozproszonych

Business Intelligence
Business Intelligence

Wykorzystaj potencjał wiedzy, udostępniając pracownikom zestawy raportów i analiz. 

Kadry i płace (HR)
Kadry i płace (HR)

Zarządzaj swoimi pracownikami we wszystkich lokalizacjach i automatyzuj procesy HR dzięki aplikacji Pulpit Pracownika enova365

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasz zespół jest do dyspozycji, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Czekamy na Twój kontakt telefoniczny lub mailowy.