System ERP enova365 w branży usługi i B2B

System ERP dla firmy usługowej, ERP B2B

Niezależnie od tego, czy oferujesz usługi dla osób fizycznych czy w sektorze B2B, oprogramowanie ERP dla firm usprawni Twoją codzienną pracę. ERP dla firmy usługowej to najlepszy sposób na zwiększanie jakości świadczonych usług

Elastyczny
Elastyczne

enova365 to program do prowadzenia firmy usługowej, który dostosuje się do branży i specyfiki Twojego biznesu. Podczas wdrażania nasz Autoryzowany Partner weźmie pod uwagę potrzeby firmy oraz zachodzące w niej procesy. W efekcie otrzymasz oprogramowanie dopasowane do specyfiki Twojej działalności.

Urządzenia mobilne
Mobilne

Praca w systemie ERP jest możliwa z dowolnego miejsca. Oprogramowanie dla firm usługowych umożliwia Ci dostęp do wybranych przez Ciebie funkcjonalności i modułów w wersji webowej oraz w formie aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz korzystać z enova365 w dowolnym miejscu i czasie – nawet kiedy jesteś poza biurem.

Zgodne z przepisami

Program do zarządzania firmą usługową enova365 jest zawsze aktualny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Gdy zmienia się prawo, dostarczamy odpowiednią aktualizację na czas. System ERP enova365 umożliwia również zarządzanie zgodami na przetwarzanie danych osobowych z uwzględnieniem kategorii i czasu.

Hosting w chmurze
Dostępne w chmurze

Program do prowadzenia firmy usługowej enova365 jest dostępny w różnych wersjach. Sam wybierasz sposób licencjonowania i dostępu do systemu.  Możesz zdecydować się na zakup licencji na własność lub wynajem oprogramowania za opłatą abonamentową.

Poznaj możliwości kompleksowego systemu ERP dla firmy usługowej

Historia Twoich klientów

Usługi serwisu i wypożyczalni

Księgowość i finanse

Kadry Płace i HR

Historia Twoich klientów

Oprogramowanie dla firm usługowych pozwoli Ci udoskonalić zarządzanie obsługą klienta w Twojej firmie. Wykorzystaj dostępne w enova365 rozwiązania dla działów handlowych.

 • Program do zarządzania firmą usługową ułatwia zarządzanie danymi, historią kontaktu i zamówień. Wszystkie istotne informacje znajdują się w jednej bazie w obrębie systemu ERP enova365.
 • enova365 to program do firmy usługowej, który umożliwia wystawianie i wprowadzanie w obieg dokumentów związanych z zamówieniami.
 • Kompleksowy program do obsługi firmy usługowej enova365 udostępnia również możliwość śledzenia etapów realizacji zamówień na styku wielu działów. To rozwiązanie ułatwi pracę niemal każdego pracownika w Twojej firmie.
 • Program do prowadzenia firmy usługowej enova365 obsługuje lejek sprzedażowy od momentu złożenia oferty aż do finalizacji usługi i wystawienia faktury.
 • Kupując enova365, zyskujesz elastyczność w zarządzaniu fakturami i płatnościami.
 • Zarządzaj marką w segmentach B2B oraz detalicznym – system enova365 sprawdzi się doskonale w firmach świadczących różnego typu usługi.

aplikacje-i-przedstawiciel

Usługi serwisu i wypożyczalni

Wykorzystuj rozwiązania systemu enova365 przeznaczone dla firm, które świadczą usługi wynajmu okresowego lub serwisowania.

 • Program dla firm usługowych enova365 umożliwia rejestrowanie przyjmowanych urządzeń i śledzenie etapów realizacji naprawy.
 • Z systemem enova365 usprawnisz obsługę klientów dzięki automatycznym przypomnieniom. Z wyprzedzeniem dowiesz się o nadchodzącym przeglądzie lub końcu okresu gwarancyjnego.
 • Program do prowadzenia firmy usługowej enova365 pomoże Ci również zautomatyzować procesy informowania klienta o etapie realizacji zlecenia – będziesz mógł to robić za pomocą powiadomień e-mail lub SMS.
 • W systemie enova365 możesz katalogować i ewidencjonować wszystkie produkty dostępne np. na składzie wypożyczalni.
 • Oprogramowanie dla firm usługowych umożliwia również generowanie dokumentów potwierdzających wydanie lub odbiór wypożyczonego sprzętu.
 • W programie do obsługi firmy usługowej enova365 możesz również zarządzać serwisami – także własnych towarów.

screen z systemu erp enova365 obsługa magazynu

Księgowość i finanse

Program do zarządzania firmą obsługową enova365 wprowadza również wiele funkcjonalności w obszarze Finanse i Księgowość. Dzięki nim możesz zbierać i rozliczać wszystkie operacje finansowe w jednym miejscu. Zyskaj komfort bezpieczeństwa i stabilności Twojej firmy z enova365.

 • Program do prowadzenia firmy usługowej enova365 umożliwia raportowanie i zarządzanie finansami Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możesz podejmować świadome decyzje biznesowe i zmniejszyć ponoszone w związku z nimi ryzyko.
 • System enova365 umożliwia również adnotowanie różnego rodzaju typów płatności. Wśród nich znajdują się między innymi przelewy czy też karty kredytowe.
 • Kontroluj stany finansowe dzięki integracji systemu enova365 z wybranymi serwisami bankowymi – bezpośrednio lub łącząc przelewy z zamówieniami.
 • Oprogramowanie dla firm usługowych ułatwia eksport dokumentów i informacji księgowych bezpośrednio do Twojego biura rachunkowego.
 • System ERP enova365 umożliwia również przygotowanie wystawianie Jednolitego Pliku Kontrolnego (struktury JPK czy JPK_V7). Dzięki temu formalności związane z urzędem skarbowym staną się łatwiejsze.

jpk w systemie erp enova365 screen

Kadry Płace i HR

System enova365 oferuje rozwiązania dla działów HR, kadr i płac oraz portali pracowniczych. To skuteczny ERP dla małych i dużych firm.

 • W ramach systemu ERP enova365 możesz korzystać z e-teczek pracowniczych, które są dostosowane do przepisów krajowych oraz RODO.
 • Program do zarządzania firmą usługową umożliwia wystawianie i digitalizację dokumentów pracowniczych.
 • System ERP ułatwi Ci również zarządzanie procesami rekrutacji, badaniami lekarskimi czy szkoleniami. Pracownik otrzyma powiadomienie o nadchodzącym wydarzeniu.
 • Możesz również kontrolować i liczyć czas pracy zgodnie z formą zatrudnienia pracownika i ustalonym harmonogramem.
 • Wykorzystuj mobilne portale, które umożliwiają pracownikom zdalny dostęp do aktualnych danych kadrowych, pasków wypłaty czy składania wniosków i zgłoszeń pracowniczych. Program enova365 umożliwia obsługę urlopów, chorobowych, delegacji i wielu innych zgłoszeń. 
 • Oprogramowanie dla firm usługowych to łatwiejsze zarządzanie wnioskami pracowniczymi zgodnie z założonymi przez Ciebie krokami procesu.
 • W ramach systemu enova365 możesz również obsługiwać wszystkie deklaracje podatkowe, zgłoszenia ubezpieczonych oraz wiele innych dokumentów.

screen z systemu ERP enova365 kadry płace

Program do prowadzenia firmy usługowej dopasowany do Twoich potrzeb

System enova365 pomoże Ci usprawnić zarządzanie firmą, zwiększyć jej efektywność, a także zadbać o poprawną komunikację między działami i pracownikami. Te wszystkie elementy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. 

Zdajemy sobie jednak sprawę, że potrzeby każdej firmy mogą być inne w zależności od branży oraz charakteru działalności, dlatego Autoryzowany Partner przeanalizuje Twój biznes i dopasuje program do obsługi firmy usługowej indywidualnie do jego potrzeb. 

Nasi Klienci mogą sami zdecydować, z jakich modułów i obszarów chcą skorzystać. Szeroki wybór rozwiązań w enova365 daje pewność, że wśród nich znajdziesz wszystko, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy. 


Stawiamy na integrację z systemami zewnętrznymi. Dzięki temu możesz zarządzać informacjami z innych programów bez konieczności logowania się na witrynach zewnętrznych. Dotyczy to między innymi: systemów firm kurierskich, platform e-commerce, klienta poczty Outlook. Za pomocą modułu Integrator możesz zintegrować enova365 z dowolnym systemem zewnętrznym. 

Integracja naszego systemu ERP jest możliwa za pośrednictwem mechanizmu EDI. Dostęp do tej funkcji otrzymasz w ramach modułu dodatkowego Integrator zarówno w przypadku korzystania z programu enova365 w trybie stacjonarnym, jak i mobilnym.

Funkcje enova365 polecane dla Ciebie

Sprzedaż (CRM)
CRM

Skuteczne narzędzie do zarządzanie relacjami z Klientem

Serwis
Serwis

Rejestrowanie przyjmowanych urządzeń w ramach obsługi zleceń serwisowych

enova365 workflow
Wypożyczalnia

Ewidencja wszelkiego rodzaju obiektów, które mogą być przedmiotem wypożyczenia

enova365 ksiega handlowa
Księga Handlowa

Narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. 

enova365 kadry płace
Kadry Płace i HR

Skuteczne narzędzie do zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkunastu do kilku tysięcy pracowników

enova365 pulpit klienta br
Pulpit Pracownika

Obsługa procesów HR dzięki zdalnemu dostępowi Pracowników do ich danych i wniosków

enova365 dms
DMS

Wspiera przechowywanie, porządkowanie dokumentów w rejestrach (przychodzące / wewnętrzne / wychodzące) oraz ewidencjonowanie dokumentów w firmie

enova365 faktury
Faktury

Zapewnia obsługę firmy w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży

Oprogramowanie dla firm usługowych działające w chmurze

system ERP w chmurze - urządzenia ze screenami z systemu enova365

Wynajem systemu ERP

Program enova365 jest dostępny w dwóch podstawowych modelach zakupu. Jeżeli tego potrzebujesz, możesz kupić licencję na własność. Oferujemy również możliwość wynajmu wybranych modułów systemu ERP w zamian za comiesięczną opłatę abonamentową. W takiej sytuacji płacisz wyłącznie za te funkcjonalności, z których zdecydujesz się korzystać. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tym przypadku oprogramowanie dla firm usługowych jest udostępniane w chmurze.

W ramach opłaty abonamentowej otrzymujesz dostęp do wybranych modułów i funkcjonalności w dowolnym miejscu i czasie. Jedyne, czego potrzebujesz, to urządzenie z dostępem do Internetu. Może to być zarówno komputer stacjonarny, jak i telefon czy tablet.

Aktualizacje

Jeżeli zdecydujesz się na system enova365 w chmurze, otrzymasz również dostęp do najnowszych aktualizacji. Nie musisz za nie dodatkowe płacić – są wliczone w cenę abonamentu. Co obejmują aktualizacje oprogramowania enova365? Dzięki nim zyskujesz program zgodny z przepisami dostarczony zawsze na czas. Dodatkowo nasi eksperci dbają, aby wprowadzać do systemu nowości technologiczne. Aktualizacje dotyczą również nowych funkcji w ramach określonych modułów. 

Stały dostęp do danych

Jedną z największych zalet programu dla firm usługowych enova365 w chmurze jest zdalny dostęp do najważniejszych informacji. Dzięki temu nie stracisz kontroli nad tym, co dzieje się w firmie, kiedy nie ma Cię w biurze. Ponadto przechowywanie informacji w formie elektronicznej zwiększa nie tylko ich dostępność dla uprawnionych użytkowników, ale również bezpieczeństwo. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przypadku małych, jak i większych przedsiębiorstwach. Wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb.

Dlaczego warto wybrać program do zarządzania firmą usługową enova365?

 • System enova365 wyróżnia się przede wszystkim elastycznością. To jedna z cech, która sprawia, że Klienci wybierają nasze rozwiązanie, a nie inny program dla firm usługowych. Sam decydujesz, jakie moduły chcesz aktywować, z jakiej licencji korzystać. Nasz Autoryzowany Partner zasugeruje Ci również dodatkowe rozwiązania, które jeszcze bardziej zoptymalizują Twój biznes.

 • System ERP enova365 ułatwi Ci dopełnienie wszystkich formalności z urzędem skarbowym. W zależności od sposobu opodatkowania możesz być zobowiązany do prowadzenia obszerniejszej dokumentacji, na przykład prowadzenia ewidencji środków trwałych. Oprogramowanie dla firm usługowych enova365 w obszarze Finanse i Księgowość usprawni również wystawianie faktur VAT. 

 • Dodatkowo wszystkie dokumenty wymagane przez urząd skarbowy możesz wygenerować w enova365. Dzięki temu otrzymujesz pewność, że dokumenty są zgodne z aktualnie obowiązującym prawem. Zawsze kiedy dochodzi do zmian w przepisach, wprowadzamy odpowiednią aktualizację systemu. 

 • Program do obsługi firmy usługowej enova365 zwiększy efektywność Twojej firmy. Pomoże Ci usprawnić zachodzące w niej procesy. Umożliwia optymalizację czasu poświęcanego na prowadzenie dokumentacji. Jednym słowem jest to kompleksowe wsparcie dla każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od jego wielkości.

Dostosuj do swojego biznesu 

W enova365 możesz dowolnie zestawiać wybrane przez siebie moduły, które najlepiej pasują do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system całkowicie dostosowany do działalności biznesu. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury o kolejne funkcjonalności.

banner-obszar-1
System ERP enova365

Sprawdź jak enova365 usprawnia pracę w firmie!

Zaufali nam

enova365 pomaga rozwijać biznes licznym przedsiębiortwom instytucjom. Zobacz czyje procesy biznesowe wspiera nasz produkt.

logo stowarzyszenie księgowych w polsce
lazienki
logo 4f
Logo Celkar
Logo Payroll 360
wdrożenie systemu ERP enova365 w iTaxi
Oxyline
colorex-logo
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365