enova365 system erp dla MSP

ERP dla średnich przedsiębiorstw

Rozwijaj potencjał swojej firmy dzięki automatyzacji i optymalizacji procesów. Postaw na funkcjonalny ERP dla firm, które chcą ambitnie rosnąć.

Funkcje systemu ERP dla średnich przedsiębiorstw - firm, które chcą ambitnie rosnąć

ERP dla małych średnich firm
Kontroluj koszty i przychody

enova365 pozwala zapewnić lepszą kontrolę nad gospodarką finansową średniego przedsiębiorstwa. Analizuj prognozowane zyski na podstawie składanych zamówień. Planuj i kontroluj wydatki. Wszystkie dane masz zawsze pod ręką, dzięki czemu podejmujesz trafne decyzje. 

laptop z systemem ERP enova365
Oszczędzaj czas i pieniądze

Wykorzystanie enova365 w finansach, HR, handlu czy projektach pozwala na optymalizację procesów. Składanie zamówień, automatyczna obsługa zleceń, pełna kontrola nad magazynem – to wszystko jest dostępne za jednym kliknięciem i przyczynia się do wzrostu efektywności.

screen z systemu erp enova365 wykresy business intelligence
Zintegruj firmę w jednym systemie

Wykorzystaj potencjał swojej firmy, integrując wszystkich pracowników i poszczególne zadania w jednym systemie. Oprogramowanie dla małych i średnich firm enova365 porządkuje liczne procesy zachodzące w firmie. Pomaga w organizacji przepływu pracy oraz usprawnia komunikację. 

ERP dla małych średnich firm
laptop z systemem ERP enova365
screen z systemu erp enova365 wykresy business intelligence

Co wyróżnia nasz system ERP

ikony urządzeń smartfon, laptop, tablet
Mobilny

Wybierz program do zarządzania projektami dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, smartfon), który pozwala wykonywać pracę w dowolnym miejscu i czasie. Możliwości mobilnej pracy bez ograniczeń docenią menadżerowie, przedstawiciele handlowi oraz pracownicy magazynów. Niezależnie od sposobu korzystania, użytkownik ma wygodny dostęp do tych samych danych i funkcjonalności. 

symbol zgodności z przepisami, paragraf i młotek sędziowski
Zgodny z przepisami

Nieustannie zmieniająca się legislacja wymaga systemu ERP zgodnego z przepisami. Jesteśmy gotowi na JPK, RODO, split payment oraz zmiany w prawie pracy. Nasi eksperci codziennie pracują nad dostosowywaniem programu do zmian w przepisach, dzięki czemu oferujemy bezpieczeństwo prowadzenia biznesu. 

ikona system erp nowoczesny technologicznie
Nowoczesny technologicznie

enova365 to system XXI wieku – otwarty na współczesny biznes. Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. enova365 cechuje aktualność technologiczna, dlatego regularnie otrzymuje nagrody branżowe. Oprogramowanie w chmurze, dostępne przez przeglądarkę internetową czy smartfon, to naturalny kierunek naszego rozwoju.

Integracje
Dopasowany do potrzeb

enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Niezależnie od branży i sposobu pracy odpowiada na potrzeby użytkowników. Skalowalność i modułowość pozwala dopasować system do aktualnych potrzeb oraz daje przestrzeń do rozwoju. Wraz ze wzrostem firmy, istnieje możliwość poszerzenia funkcjonalności, co ważne bez konieczności wymiany systemu. 

Poznaj opinię naszych Klientów z sektora MŚP

ZPM Hańderek sp. j.


Wdrożenie systemu enova365 pozwoliło nam na usprawnienie przepływu informacji w firmie. Dzięki dużym możliwościom parametryzacji i elastyczności udało się dostosować system do naszych potrzeb

Paweł Hańderek

właściciel

Celkar sp. z o.o.


Możemy trzymać rękę na pulsie wszystkich realizowanych wewnątrz procesów. Działania naszych pracowników są precyzyjnie raportowane, co dodatkowo wpływa pozytywnie na zarządzanie naszym przedsiębiorstwem.

Maciej Madej

Dyrektor ds. IT

SpyShop


enova365 okazała się produktem na miarę potrzeb dynamicznej firmy. Dzięki zintegrowaniu enova365 z platformą sklepu internetowego oraz z platformami firm kurierskich obsługa sprzedaży wysyłkowej jest płynna i stosunkowo szybka.

Paweł Wujcikowski

Prezes zarządu

System ERP enova365 w branży media, sztuka, rozrywka

Sprawdź jak enova365 pracuje na Twój sukces

Proponowane rozwiązania

Procesy
Procesy

Wyznaczaj pracownikom zadania oraz dokonywuj bieżące analizy na podstawie unikalnych raportów i zestawień.

Finanse i ksiegowość
Finanse i ksiegowość

Analizuj prognozowane zyski na podstawie składanych zamówień. Planuj i kontroluj wydatki. 

Projekty
Projekty

Wykorzystaj możliwości związane z budżetowaniem i monitorowaniem rentowności przedsięwzięć. 

Kadry i płace (HR)
Kadry i płace (HR)

Zarządzaj swoimi pracownikami i automatyzuj procesy HR dzięki aplikacji Pulpit Pracownika enova365

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365