ERP enova365 Zostań Partnerem

Dołącz do najlepszych integratorów ERP

Reprezentujesz firmę IT lub wdrożeniową z doświadczeniem w ERP? Poznaj naszą ofertę i dołącz do sieci Autoryzowanych Partnerów enova365. Korzystaj z możliwości jakie daje współpraca z Soneta.

Partnerski model współpracy

Dowiedz się co zyskasz i sprawdź jakie możliwości możesz wykorzystywać w swoim biznesie

Współpraca
Współpraca

Oferujemy najbardziej korzystne i przejrzyste warunki współpracy na rynku. Współpracujemy fair-play - nie wymagamy wyłączności, a nasi Partnerzy osiągają przychody z usług, świadczonych na bazie naszej oferty produktowej.

Produkt
Produkt

Nasz produkt budujemy w oparciu o nowoczesne technologie. Ofeujemy system ERP w różnych wariantach dystrybucji - w modelu on-premise oraz w chmurze, dając naszym Klientom wybór.

Integracje
Integracje

Oferujemy system otwarty na integracje, który stwarza Partnerom możliwość budowania własnych rozwiązań, tworząc wartość dodaną u Klientów. Rozwiązania partnerskie promujemy również na naszej stronie.

Wiedza
Wiedza

Naszym Autoryzowanym Partnerom udostępniamy platformę szkoleniową z dostępem do szkoleń produktowych, Bazę Wiedzy enova365 oraz pulpit Partnera - do obsługi zamówień i zgłoszeń.

Wsparcie
Wsparcie

Zapewniamy wsparcie Partnerów przez zespół merytoryczny – helpdesk dedykowany tylko i wyłącznie Autoryzowanym Partnerom podczas trwania analizy, wdrożenia czy obsługi serwisowej.

Model biznesowy
Model biznesowy

Działamy w oparciu o model biznesowy Producent - Partner - Klient. Skupiamy się na technologii i nie konkurujemy z naszymi Partnerami w dziedzinie wdrożeń.

Chcesz rozwijać się z nami?

Zostaw swoje dane wypełniając poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o współpracy.

Zostań Autoryzowanym Partnerem

  • Ta strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Więcej: Polityka prywatności.