System ERP enova365 oferta i cennik

Oferta i cennik enova365

Jak kupić oprogramowanie enova365?

Przedstawiamy ofertę dostępnych wariantów i modeli instalacji systemu enova365. Sprawdź aktualne ceny licencji i znajdź Autoryzowanego Partnera, który przeprowadzi Cię przez proces wdrożenia oprogramowania enova365

Oferta

Wykorzystaj potencjał oprogramowania ERP, które w pełni dopasuje się do Twojego biznesu, dzięki modułowej budowie, szerokim możliwościom konfiguracyjnym oraz wariantom instalacji stacjonarnie oraz w chmurze. Spersonalizuj swój system i wybierz opcję najbardziej korzystną dla Ciebie i Twojej firmy.

Cennik

Tutaj udostępniamy naszym Klientom aktualny cennik licencji enova365. Znajdziesz w nim ceny poszczególnych modułów, dostępne modele zakupu oraz aktualnie obowiązujące promocje. Ze względu na koszty wdrożenia, rekomendujemy przeprowadzenie kalkulacji cenowej w asyście Autoryzowanego Partnera

Wdrożenie

enova365 to system wdrożeniowy – dopasowanie systemu i skonfigurowanie go do Twoich potrzeb przeprowadza Autoryzowany Partner enova365, który pełni rolę eksperta biznesowego dla naszych Klientów. Skorzystaj z możliwości umówienia bezpłatnej prezentacji systemu enova365 zdalnie lub w firmie.

Sprawdź ofertę oprogramowania enova365

Naszą ofertę tworzyliśmy tak, aby Klienci mogli dopasować ją do swoich potrzeb i potrzeb swoich biznesów. enova365 to elastyczne narzędzie, w którym wybierasz tylko te funkcjonalności, których potrzebujesz i korzystasz z nich na preferowanym urządzeniu (komputer, laptop, tablet, smartfon).

Promocje i oferty specjalne

Dla naszych nowych i obecnych Klientów przygotowaliśmy również dedykowane promocje, sprawdź nasze aktualne oferty specjalne, skorzystaj z nich i przekonaj się jak system ERP usprawni pracę w Twojej firmie!

Interfejsy enova365

Wybierz sposób korzystania z systemu enova365 – dostosuj enova365 do urządzenia z jakiego chcesz pracować i sposobu Twojej pracy! Niezależnie od Twojego wyboru, system gwarantuje pełnię funkcjonalności.

enova365 multi

Wybierz to rozwiązanie, jeśli chcesz łączyć się z bazą Twojej firmy z każdego urządzenia – komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Pracuj mobilnie dzięki dopasowanym do urządzenia interfejsom i wykorzystuj pełnię możliwości systemu na każdym z nich.

system ERP enova365 interfejs standard
enova365 standard

Jeśli jesteś przywiązany do tradycyjnego wyglądu systemu i korzystania z komputera stacjonarnego wybierz tradycyjny interfejs enova365 w wersji desktopowej (oparty o klasyczne okienka Windows)

Modele zakupu

enova365 jest dostępna w 2 modelach dystrybucji. Sam możesz zdecydować, czy kupujesz system „na własność” czy wybierzesz miesięczny abonament.

Zakup oprogramowania ERP na własność
Zakup

Tradycyjny model zakupu – stajesz się właścicielem licencji i otrzymujesz możliwość jego aktualizowania do nowych wersji systemu. W cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. 

ikona zakup systemu ERP w modelu subskrypcyjnym
Wynajem

Wynajem oprogramowania - korzystasz z wybranych modułów systemu w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej. Aktualizacje systemu oraz dostęp do wszystkich interfejsów Użytkownika otrzymujesz w cenie.

Wersja systemu dopasowana do Twojej firmy

Oferujemy 3 warianty kolorystyczne odzwierciedlające potrzeby małych, średnich i dużych firm. Sprawdź dostępne funkcjonalności w wersji srebrnej, złotej oraz platynowej

wersja srebrna
wersja srebrna

  • standardowy zakres funkcjonalności dopasowany do potrzeb mikro- i małych firm
  • obsługa prostych procesów

wersja złota
wersja złota

  • sprawdzi się w średnich i dużych firmach
  • wspiera przedsiębiorstwa wieloodziałowe
  • Business Intelligence
  • możliwość definiowania własnych cech

wersja platynowa
wersja platynowa
  • sprawdzi się w firmach wieloodziałowych i korporacjach
  • nieograniczona rozbudowa funkcjonalności
  • Business Intelligence
  • praca na dużych zbiorach danych

Funkcjonalności enova365

Wybierz to, czego potrzebujesz

Nasz system składa się z ponad 50 modułów funkcjonalnych. Każdy z nich wspiera procesy w firmie w ramach danego obszaru: Sprzedaż i CRM, Finanse i księgowość, Kadry Place i HR, Business Intelligence, Procesy, Projekty i usługi, Produkcja oraz Handel i magazyn. Z listy dostępnych modułów wybierz te, których potrzebujesz, a dzięki usłudze wdrożenia Autoryzowany Partner skonfiguruje je specjalnie dla Ciebie.

System ERP enova365 na laptopie i na smartfonie

Autoryzowany Partner enova365

Dopasowanie i skonfigurowanie systemu, czyli wdrożenie enova365 w Twojej firmie to rola Autoryzowanego Partnera. Nasi Partnerzy to eksperci w dziedzinie nowych technologii i usprawniania procesów biznesowych - dowiedz się jak mogą Ci pomóc!

Bezpłatna prezentacja możliwości enova365
Bezpłatna prezentacja możliwości enova365

Nasz Partner bezpłatnie zaprezentuje Ci jak działa nasz system i jak może wspierać Twój biznes! Spotkanie może odbyć się w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie - wybierz formę a nasi eksperci przygotują dla Ciebie pokaz możliwości enova365.

Analiza Twojego biznesu i wdrożenie systemu dostosowanego do potrzeb
Analiza Twojego biznesu i wdrożenie systemu dostosowanego do potrzeb

Partner enova365 przeanalizuje Twoje potrzeby i zaproponuje rozwiązania, które usprawnią działanie Twojej firmy i pomogą Ci osiągać sukcesy. Dowiedz się więcej o tym, .

Bieżące wsparcie Partnera
Bieżące wsparcie Partnera

asi Autoryzowani Partnerzy świadczą Klientom tzw. serwis powdrożeniowy. To oni najlepiej znają instalacje swoich Klientów i z powodzeniem wspierają ich w usłudze asysty technicznej, Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy.

cennik licencji systemu ERP enova365 na ekranie komputera - banner

Poznaj szczegółowe ceny licencji enova365

enova365 z powodzeniem wspiera pracę Biur Rachunkowych. Poznaj dedykowane funkcjonalności!

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365