handel i magazyn

Program magazynowy

Program magazynowy enova365 wspiera działania firmy w obszarze Handel i Magazyn. Dzięki niemu zyskujesz kompleksową obsługę zamówień, dokumentów i stanów magazynowych!

Testuj bezpłatnie
Inne

Modułowy program magazynowy

Każdy klient może dopasować system magazynowy enova365 do indywidualnych potrzeb firmy. Modułowa budowa zapewni Ci dostęp do funkcjonalności, które są zgodne z modelem biznesowym Twojej firmy.

Rezultat

Oprogramowanie enova365 ułatwia planowanie

Oprogramowanie magazynowe umożliwi Ci planowanie i generowanie zamówień dla dostawców. Dane na temat stanów magazynowych zapewnią sprawne zarządzanie zamówieniami i obsługę kontrahentów.

otwarty na integracje

enova365 – program magazynowy otwarty na integrację

enova365 jest programem otwartym na integrację z systemami zewnętrznymi. Wśród nich można wymienić między innymi WMS oraz systemy do zarządzania produkcją i rozwiązaniami e-commerce.

ERP enova365 produkcja

Program monitorujący produkcję

Program magazynowy enova365 umożliwia Ci planowanie produkcji, monitorowanie postępów i śledzenie realizacji zleceń produkcyjnych.

Oprogramowanie magazynowe enova365 – poznaj jego możliwości!

Obsługa zamówień i zleceń

Obsługa magazynu

Sprzedaż

Zakupy

Pulpit Kontrahenta

Raporty i zestawienia

Obsługa zamówień i zleceń

Program magazynowo-sprzedażowy enova365 umożliwia zautomatyzowanie rejestrowania zleceń oraz zamówień. Takie rozwiązanie jest dostępne w ramach integracji z platformami e-commerce lub rozwiązań typu EDI.

 • Moduł Handel enova365 pozwoli Ci automatycznie utworzyć wiele dokumentów handlowych, między innymi zamówień. Dzięki temu wygenerowanie dokumentów dla wielu różnych dostawców nie będzie problemem. Bez wątpienia pozwoli Ci to zoptymalizować czas, który poświęcałeś do tej pory na tworzenie zamówień.
 • Nasz program handlowo-magazynowy umożliwi Ci dobieranie różnych modeli zamówień do konkretnych odbiorców. System enova365 ułatwi zarządzanie zamówieniami dzięki takim informacjom, jak stan towaru w magazynie czy liczba zamówień. W zależności od relacji z danym odbiorcą oraz charakteru współpracy możesz uwzględnić w systemie rezerwację przyszłych dostaw oraz ich liczbę.
 • Możesz również skorzystać z możliwości przekazania zamówienia bezpośrednio do dostawcy w formie elektronicznej (EDI, XML, PDF, CSV).
system ERP enova365 magazyn
system erp enova365 na laptopie i smartfonie

Obsługa magazynu

Program enova365 do prowadzenia magazynu umożliwi Ci śledzenie bieżących i historycznych stanów magazynowych. Dzięki temu wyciągniesz wnioski niezbędne do zwiększenia efektywności Twojej firmy.

 • Oprogramowanie magazynowe enova365 umożliwi Ci dokładną analizę rozchodów towaru i źródeł jego dostawy. Wszystkie te działania zostaną dostosowane do wybranej przez Ciebie metody rozliczania. Dzięki temu zaoszczędzisz również czas przeznaczony na ewidencję ilościowo-wartościową magazynu.
 • System ERP enova365 dla handlu zapewnia również możliwość elastycznego  ustawiania procesów wydań i przyjęć magazynowych. Na podstawie informacji w programie wygenerujesz niezbędne dokumenty: WZ, PZ, MM, PW, RW, a w razie potrzeby wykonasz także korekty.
 • Oprogramowanie magazynowe enova365 ułatwia ciągłą inwentaryzację – bez konieczności wstrzymywania pracy Twojego magazynu.
 • Dzięki systemowi enova365 możesz zarządzać magazynem Twojej firmy z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń mobilnych. Program do obsługi magazynu umożliwi Ci przyjmowanie i wydawanie towarów oraz wykonywanie inwentaryzacji.

Sprzedaż

Program księgowo-magazynowy enova365 zawiera gotowe dokumenty sprzedaży dla różnych rodzajów transakcji. Wśród nich znajdują się między innymi: sprzedaż z odwrotnym obciążeniem, transakcje między krajami UE, faktury zaliczkowe sprzedaży.

 • enova365 umożliwia wybór konkretnych partii towaru na pozycjach dokumentów sprzedaży. Dzięki temu w obrębie jednej faktury możesz podzielić płatność z uwzględnieniem różnych jej form i terminów.
 • Program magazynowo-handlowy enova365 umożliwia również wystawianie dokumentów sprzedaży na towar, którego nie ma w magazynie. Dotyczy to tzw. stanów ujemnych magazynu.
 • System magazynowy enova365 udostępnia także możliwość wysyłania dokumentów za pomocą komunikatów EDI.

screen z systemu erp enova365

Zakupy

System enova365 zagwarantuje Twojej firmie możliwość wygenerowania gotowych dokumentów zakupu dla różnych rodzajów transakcji. Wśród nich znajdziemy między innymi: zakupy unijne, z odwrotnym obciążeniem, faktury zaliczkowe zakupu.

 • Program magazynowo-handlowy umożliwi Ci rejestrację kosztów dodatkowych i przypisanie ich do konkretnych dokumentów zakupu towaru.
 • System enova365 pozwoli Ci również na stworzenie i przypisanie wielu przyjęć magazynowych do jednego dokumentu zakupu.
 • Bez problemu zaimportujesz do niego dokumenty zakupu za pomocą komunikatów EDI.

ewidencja zakupów w systemie erp enova365 - screen

Pulpit Kontrahenta

Pulpit Kontrahenta to moduł systemu enova365, który ułatwi Ci organizację współpracy z kontrahentami. Dzięki temu klient lub dostawca mogą samodzielnie składać zamówienia czy przeglądać dostępną ofertę. Twoja firma zyskuje w ten sposób czas, który możesz przeznaczyć na inne działania. Ten moduł umożliwi Ci również utrzymanie dobrych relacji z kontrahentem. W Pulpicie Kontrahenta dostępna jest angielska wersja językowa, która usprawni współpracę z kontrahentami zagranicznymi. 

 • Moduł Pulpit Kontrahenta zagwarantuje Ci automatyzację i optymalizację procesu rejestracji zamówień od klienta. W ten sposób czas zaoszczędzacie i Ty, i Twoi partnerzy biznesowi.
 • Pulpit Kontrahenta enova365 umożliwia Klientowi śledzenie stanu realizacji zamówień, kontrolowanie bieżących należności i przeglądanie wystawionych dokumentów sprzedaży.
 • Moduł Pulpit Kontrahenta w systemie enova365 jest również dodatkową platformą komunikacji
 • Oprogramowanie enova365 z modułem Pulpit Kontrahenta umożliwi Twojej firmie podniesienie jakości obsługi Twoich partnerów, co pomoże Ci w uzyskaniu wizerunku nowoczesnej firmy, która korzysta z rozwiązań proklienckich

screen z modułu pulpit kontrahenta systemu ERP enova365

Raporty i zestawienia

Program magazynowy enova365 umożliwia również przygotowanie raportów na podstawie wytycznych, które możesz utworzyć zgodnie ze specyfiką Twojej branży.

 • Oprogramowanie magazynowe enova365 umożliwia wystawianie elektronicznych dokumentów. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, zachowując kontrolę nad działaniami realizowanymi w firmie. Dostępne formaty dokumentów elektronicznych to między innymi: EDI, PDF, XML, CSV.
 • System enova365 gwarantuje możliwość utworzenia własnych warunków wyszukiwania danych i ich modyfikacji.
 • Program magazynowy enova365 ułatwia sprawozdawczość dzięki szybkim mechanizmom generowania dokumentów i raportów. W zależności od potrzeb Twojej firmy możesz przeszukiwać bazę sprzedaży i wybierać informacje po wprowadzeniu filtrów, takich jak dane kontrahentów, dostępne towary i usługi, terminy płatności i wielu innych.
 • W systemie enova365 możesz definiować kolorystykę dla wcześniej wprowadzonych warunków. Na przykład kolor czerwony na liście towarów odpowiada sytuacji, gdy stan magazynu znajduje się poniżej minimum.

screen z systemu erp enova365 raporty i zestawinia

Program do obsługi magazynu enova365 - funkcje polecane dla Ciebie

enova365 SMS
Przedstawiciel handlowy

Program handlowo-magazynowy enova365 to nowoczesne narzędzie wspierające pracę handlowca poza siedzibą firmy. Dostęp do potrzebnych informacji możesz uzyskać nawet za pomocą urządzeń mobilnych.

skontaktuj się z partnerem
Pulpit Kontrahenta

Platforma dla kontrahentów w systemie enova365 usprawni komunikację pomiędzy Twoją firmą a klientami. Dzięki niej kontrahent może uzyskać dostęp do zamówień i dokumentów w dowolnym miejscu i czasie.

enova365 workflow
Workflow

Workflow enova365 ułatwi Ci organizację pracy w firmie. Gwarantuje automatyzację realizowania zamówień i obsługi magazynu.

enova365 elektroniczne wyciagi bankowe
Drukarki etykiet

enova365 umożliwi Twojej firmie drukowanie etykiet generowanych bezpośrednio w systemie.

Magazyn i logistyka
Windykacja

W systemie enova365 możesz aktywować również moduł Windykacja, który ułatwi Ci kontrolę nad należnościami i automatyzację procesu egzekucji przeterminowanych płatności.

Business Inteligence
Business Intelligence

Business Intelligence w systemie enova365 zapewni Ci dostęp do uporządkowanej bazy danych, na podstawie której możesz stworzyć zestawienia, raporty i podejmować decyzje biznesowe.

enova365 e-sklepy konektor
e-Sklepy Konektor

Program magazynowo-sprzedażowy enova365 możesz również zintegrować ze sklepami internetowymi.

CRM

System CRM enova365 umożliwia rejestrację dokumentów magazynowych i zakupów  w ewidencji kontaktu z klientem.

Program magazynowo-sprzedażowy enova365 – jakie obszary działalności usprawnia?

Kierownik
Handlowiec
Pracownik magazynu
Kierownik

Program magazynowy enova365 gwarantuje kierownikom firm dostęp do analiz i raportów. Dzięki temu mogą na bieżąco podejmować decyzje o zapotrzebowaniu magazynowym i wystawiać zamówienia na towary w platformie kontrahenta.

Handlowiec

Aplikacja mobilna enova365 lepiej niż inne programy magazynowe dla firm pomaga handlowcom kompletować zamówienia bezpośrednio w systemie już podczas wizyty u klienta. Dzięki temu mogą od razu przygotować specyfikację do gotowego wydania magazynowego według wytycznych klienta.

Pracownik magazynu

Dzięki dostępowi do aktualnych danych w systemie enova365 kompletuje zamówienia, przygotowuje wydanie magazynowe oraz tworzy dokumenty na kartotekach klientów.

banner-obszar-1

Dostosuj program magazynowy enova365 do swojego biznesu  

W enova365 sam wybierasz, z jakich modułów chcesz korzystać. Możesz je dopasować dowolnie do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system całkowicie dostosowany do charakteru prowadzonej działalności. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury o kolejne funkcjonalności.

handel-magazyn-video

Zobacz jak enova365 Handel wspiera procesy w firmie!

Zaufali nam

Oprogramowanie magazynowe enova365 pomaga rozwijać biznes licznym przedsiębiorstwom i instytucjom. Zobacz, czyje procesy biznesowe wspiera nasz produkt!

instytut gosc media logo
logotyp stena lne
Logo Ziaja
Elbis logo
Logo supober
logo Bezokularow.pl
loko Sklepopon
Oxyline
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365