System ERP enova365 oferta i cennik

Sposoby na finansowanie ERP: leasing, dotacje, wynajem - enova365

Inwestycja w ERP

Obecnie trudno wyobrazić sobie firmę, funkcjonującą bez wsparcia dedykowanego oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). W zależności od wielkości oraz branży, w której działa systemy różnią się między sobą funkcjonalnością i ceną. Inwestycja w system ERP jest w budżecie każdego przedsiębiorcy poważnym wydatkiem, jest jednak niezbędna by zachować konkurencyjność swoich usług oraz sprawne zarządzanie. Inwestycja ta przynosi również zwrot w postaci niezliczonych korzyści takich jak np. obniżenie kosztów stałych, usprawnienie procesów w firmie czy wprowadzenie nowej usługi dla Klientów. 

Jak sfinansować zakup systemu ERP?

Dla przedsiębiorstw, które w swoim budżecie mają wystarczające środki na poniesienie kosztów zakupu i wdrożenia systemu sprawa jest prosta, należy wybrać najbardziej odpowiednie funkcjonalności i zdecydować o zakresie wdrożenia systemu, natomiast w przypadku, gdy firma nie dysponuje odpowiednimi finansami nie powinna odkładać zakupu oprogramowania ERP, a skorzystać z alternatywnych sposobów finansowania inwestycji w ERP. Dotacje unijne, leasing na oprogramowanie lub wynajem systemu w chmurze? Przedstawiamy opcje, z których możesz skorzystać.

ikona zakup systemu ERP w modelu subskrypcyjnym

Wynajem systemu ERP

Wynajem systemu ERP w formie usługi to niski koszt wejścia w inwestycje i przejrzyste zasady użytkowania oprogramowania dla firm. Korzystanie z ERP w chmurze wiąże się dodatkowo ze wszystkimi zaletami płynącymi z dostępności danych firmowych w każdym miejscu - wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Nie kupujesz oprogramowania na własność - nie ponosisz wysokich kosztów "z góry".

ikona zakup systemu ERP na własność

Leasing na system ERP

Zakupu oprogramowania ERP dokonuje leasingodawca, natomiast kwota zakupu spłacana jest przez korzystającego w formie rat leasingowych. Dzięki finansowaniu leasingowemu dysponujesz wyższym budżetem, możesz więc pozwolić sobie na bardziej zaawansowane narzędzia, a przyznnanie leasingu nie wiąże się ze złożonymi procedurami jak w przypadku udzielenia kredytu w banku.

ikona zakup systemu ERP na własność

Dotacje unijne

Opracowane przez Unię Europejską programy służące unowocześnianiu gospodarek państw członkowskich pozwalają firmom, także w Polsce, na otrzymanie środków finansowych na zakup nowoczesnych technologii - w tym naturalnie również na oprogramowanie klasy ERP.  Nabory do programów finansowania w Polsce ogłaszane są w ramach Funduszy Regionalnych dla poszczególnych województw.

Wynajem systemu ERP

Wygodny, miesięczny abonament za system ERP w formie usługi

Korzystanie z systemu ERP w modelu subskrypcyjnym, czyli wynajem oprogramowania w chmurze oznacza rozliczanie użytkowania systemu w ramach wygodnego, najczęściej miesięcznego abonamentu. W zamian za cykliczne opłaty zyskujesz dostęp do zaawansowanego narzędzia do zarządzania firmą, a wysokość opłaty dostosowana jest do Twoich potrzeb.

ikona system erp w chmurze

Dzięki wykorzystaniu technologii cloud computing, system ERP w chmurze zapewnia nie tylko wygodę w rozliczaniu, ale i wszystkie benefity płynące z możliwości zdalnego łączenia się z bazą danych Twojej firmy, umieszczoną na zewnętrznych serwerach. data center. Korzystaj z zalet pracy zdalnej i pracuj z dowolnego urządzenia - wystarczy jedynie dostęp do sieci Internet.

ikona zakup systemu ERP w modelu subskrypcyjnym

Wygodne opłaty abonamentowe uzależnione są od wielkości Twojej instalacji - płacisz tylko za te moduły i funkcje systemu ERP, które są Ci potrzebne. Wynajem oprogramowania w formie usługi to również przejrzyste zasady współpracy z dostawcą systemu - kiedy nie potrzebujesz juz systemu ERP w Twojej firmie, po prostu rezygnujesz z usługi.

system ERP w chmurze - urządzenia ze screenami z systemu enova365

Leasing na system ERP enova365

Prezentujemy listę firm leasingowych, z którymi dla Klientów enova365 przygotowaliśmy specjalne warunki zakupu oprogramowania do zarządzania.

GRENKE Polska jest częścią GRENKE, która finansuje inwestycje IT już prawie 40 lat. Grupa działa w 31 krajach na 4 kontynentach.

Od 2003 roku GRENKE finansuje biznes polskich przedsiębiorców, stale zwiększając zakres usług, z których można skorzystać na terenie całego kraju. Od lat niezmiennie GRENKE zajmuje czołowe miejsce wśród firm leasingowych finansujących sprzęt IT.

leasing na oprogramowanie ERP - Europejski Fundusz Leasingowy

Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) rozpoczął swoją działalność w 1991 jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku swojej działalności jest leaderem w i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. EFL to prężna instytucja finansowa z 29-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym.

Warunki leasingu na system ERP dla Klientów enova365

 
GRENKE Leasing
EFL
Okres leasingu
18 - 36 miesięcy18 - 36 miesięcy
Minimalna wartość transakcji podlegającej leasingowi
od 3000 zł nettood 1000 zł netto
Czy koszt wdrożenia może być finansowany w ramach leasingu
taktak
Czy wpłata początkowa jest obligatoryjna
nieod 1% do 45% zależne od scoringu Klienta
Dodatkowe opłaty
tak,
300 zł za przygotowanie oferty
tak,
koszty przygotowania oferty

Skorzystaj z leasingu na oprogramowanie ERP

Jesteś zainteresowany leasingowaniem zakupu systemu ERP?

Skontaktuj się z naszym Autoryzowanym Partnerem enova365, który przedstawi Ci ofertę uwzględniającą tą formę finansowania zakupu oprogramowania. Znajdź Partnera w swojej okolicy lub umów bezpłatną prezentację możliwości oprogramowania dla firm enova365.

Dotacje unijne na oprogramowanie ERP

Dotacje z Funduszy Europejskich mają na celu poprawę konkurencyjności oraz innowacyjności przedsiębiorstw, inwestycja w oprogramowanie do zarządzania firmą, wpisuje się więc w programy unijne wspierające polskie firmy.

Warunki i regulacje dotyczące składania wniosków, a co za tym idzie i otrzymania funduszy z Unii Europejskiej są dokładnie sprecyzowane w odpowiednie programy realizowane w danych latach. Dofinansowanie przyznawane jest na zasadach konkursu, dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie firmy oraz przedłożenie niezbędnych dokumentów. Aby otrzymać dotację, należy zgłosić się do ogłoszonego w określonym czasie naboru.

Dotacje unijne na oprogramowanie ERP

Prezentujemy programy unijne realizowane obecnie w Polsce, które dotyczą funduszy na rozwój przedsiębiorstw z możliwością sfinansowania zakupu systemu ERP, natomiast wszystkie dodatkowe informacje na temat Funduszy Unijnych znajdziesz na stronie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365