Od 1 stycznia 2019 r. obowiązują nowe zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej

Sprawdź możliwości e-archiwum w enova365

Korzyści dla Ciebie

Niższe koszty

Od 1 stycznia 2019 r. nie będzie już wymagane prowadzenie papierowej teczki akt osobowych pracownika. Dokumentacja pracownicza w formie elektronicznej pozwala na obniżenie kosztów związanych z przetrzymywaniem dokumentacji w tradycyjnych magazynach. Dzięki technologii OCR sprawnie przeniesiesz wszystkie akta pracownicze do nowego cyfrowego archiwum.

Ekologicznie i sprawnie

Możliwość podpięcia podpisu elektronicznego oraz metod uwierzytelniania dla pracowników pozwolą Ci wyeliminować papierowe umowy i dokumenty.  Z enova365 będziesz również gotowy na nowe wymagania prawne - składnie raportów do ZUS oraz załączanie ewidencji czasu do teczek pracowniczych. Dzięki pulpitom do samoobsługi pracowniczej, usprawnisz komunikację między działem HR a pracownikami firmy.  

Bezpieczeństwo danych

Elektroniczna teczka osobowa to lepsze bezpieczeństwo przechowywanych danych oraz odpowiedź na wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Cyfryzacja dokumentów eliminuje ryzyko związane z ich zagubieniem lub zniszczeniem.

Zobacz webinarium o digitalizacji dokumentacji pracowniczej

Co wyróżnia ofertę enova365?

Komunikacja pracownik - pracodawca

System enova365 udostępnia portale pracownicze, które oferują pracownikom dostęp do danych kadrowo-płacowych. Pulpity pracownika umożliwiają też składanie wniosków i zgłoszeń online, a następnie ich przesyłanie do akceptacji przełożonych – zgodnie z wcześniej ustalonym schematem. Pulpity dostępne są także w wersji mobilnej, na urządzenia z systemem Android. 

zgodna-z-przepisami

Zawsze zgodna z przepisami

Nie musisz martwić się o kolejne zmiany w Kodeksie. Oprogramowanie enova365 jest na bieżąco aktualizowane, zgodnie ze zmianami w przepisach. Wszystkie zmiany prawne są odzwierciedlane w systemie – Twoja firma otrzyma je bezpłatnie w ramach aktualizacji systemu.

ilość klientów, wzrost sprzedaży
System kadrowo-płacowy

Oprogramowanie enova365 to kompletne rozwiązanie dla działów kadrowo – płacowych, wspierające wszystkie procesy kadrowe i HR w Twojej firmie. Poznaj oprogramowanie dla kadr i płac polecane przez 88% użytkowników. 

chmura
Instalacja w chmurze

Bezpieczeństwo danych i elektronicznych akt osobowych to także zapewnienie właściwych zabezpieczeń serwerów, na których są przechowywane. Jeśli nie chcesz inwestować w zakup i utrzymanie serwerów, enova365 oferuje możliwość instalacji systemu w bezpiecznej chmurze Microsoft Azure (zarówno w modelach SaaS jak i on-premises).

Proponowane rozwiązania

Kadry Płace i HR
Kadry Płace i HR

Zarządzaj swoimi pracownikami we wszystkich lokalizacjach i automatyzuj procesy HR.

Procesy
Procesy

System do zadań specjalnych – z Workflow procesy będą przebiegać płynnie

Business Intelligence
Business Intelligence

Aktualne wskaźniki biznesowe i raporty dostępne w Twoim miejscu pracy! 

Pulpity Pracownicze
Pulpity Pracownicze

Zorganizuj pracę i administrację w swojej firmie dzięki aplikacji dla Pracowników z dostępem do ich danych kadrowych.

Demo
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365