MAR-KOM STAR Sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Bielsko-Biała, ul. Bystrzańska 56

Czym się zajmujemy?

Nasza firma działa na rynku oprogramowania dla biznesu od 2008r, w tym czasie zdobyliśmy zaufanie i uznanie wielu firm i instytucji. Niezmiennie naszym celem pozostaje dostarczanie Klientom innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań informatycznych. Jesteśmy zespołem specjalistów wykonujących swoją pracę z pasją. Tworzymy i wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie wdrażania zintegrowanych systemów zarządzania. Stale dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji i rozwój firmy, który zapewnia możliwość świadczenia usług i dostarczania rozwiązań spełniających wymagania naszych Klientów. Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.

Chmura

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, BI, Workflow, Projekty, Produkcja
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 175 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365

Lider nowości

Przygotowany do wdrożeń najnowszych funkcjonalności, dostępnych w enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 16 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel/ e-commerce
Dlaczego my?
  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemów zarządzania
  • Przygotowanie dedykowanych rozwiązań dla Klientów
  • Fachowa pomoc i dogodne formy kontaktu – dedykowany system Helpdesk
  • Zróżnicowany wybór usług szkoleniowych, wdrożeniowych i serwisowych enova365
  • Własny zespól programistów
Wdrożenia
Instytut Gość Media - case study z wdrożenia systemu ERP enova365
Instytut Gość Media Sztuka, rozrywka i media
Piotr Sudoł, Kierownik Działu Promocji Instytut Gość Media
Piotr Sudoł, Kierownik Działu Promocji Instytut Gość Media

Do tej pory używaliśmy kilku różnych systemów w naszej pracy. Jednego systemu do obsługi prenumeraty innego do obsługi kolportażu. To utrudniało i wydłużało naszą pracę. Musieliśmy przenosić dane z raportami pomiędzy systemami i bazami danych. W związku z tym podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu enova365.

Proces wdrożenia przeszedł bardzo szybko i bardzo sprawnie. Dzięki temu wszystkie informacje mamy w jednym systemie i w jednej bazie danych. Nasi kolporterzy rozrzuceni po całym kraju mają dostęp online do dnaych swoich kontrahentów, dostęp do zamówionych nakładów i mogą na bieżąco rozliczać sprzedaż prasy. 

Zaufali nam - enova365 referencje Instytut Gość Media

Obejrzyj wideo case study z wdrożenia systemu enova365 w Instytucie Gość Media

wdrożenie systemu ERP enova365 w Hańderek
ZPM Hańderek sp.j. Produkcja
Paweł Hańderek, Właściciel Hańderek sp. j.
Paweł Hańderek, Właściciel Hańderek sp. j.

Wybór systemu enova365 okazał się trafioną decyzją. W dowolnym momencie możemy zwiększyć funkcjonalność systemu, dostosowując go naszych wymagań. Możliwości jakie daje nam system enova365 pozwalając nam planować kolejne projekty związane z jego rozbudową, zaś firma MAR-KOM jest partnerem który jest w stanie zrealizować nasze założenia.

XCEL Handel/ e-commerce
Radosław Odrzywołek, Właściciel
Radosław Odrzywołek, Właściciel

Wybierając system enova365 kierowaliśmy się przede wszystkim dużymi możliwościami w zakresie konfiguracji modułu CRM i dopasowaniem go do potrzeb naszej firmy. Dodatkowym atutem była możliwość rozbudowy systemu o niestandardowe rozwiązania takie jak wysyłka wiadomości SMS bezpośrednio z systemu enova365 oraz integracja z serwisem mailingowym FreshMail. Wdrożenie tych rozwiązań pozwoliło na usprawnienie komunikacji z naszymi Klientami.

PPHU ZEF s.a. Usługi i B2B
Janina Kloc
Janina Kloc

System enova365 znacznie wspomógł codzienną pracę w Dziale Kadr i Płac oraz Księgowości, poprzez skrócenie czasu pracy, zmniejszenie ryzyka wystąpienia pomyłek oraz automatyzację procesów.Efekty wdrożenia spełniły nasze wymagania.

Centrum Automatyki i Pneumatyki sp.j. Handel/ e-commerce
Bartosz Michalski
Bartosz Michalski

Dzięki odpowiedniej konfiguracji programu poprzez stworzenie relacji między dokumentami, zaawansowanym raportom i zestawieniom oraz automatyzacji działań, mamy możliwość pełnej kontroli nad procesem sprzedaży i kontaktami z Klientami. Po 2 latach pracy z programem jesteśmy przekonani, że enova jest to idealne oprogramowanie dla naszej firm. Jest nowoczesne, elastyczne, intuicyjne w obsłudze, i co najważniejsze, idealnie dopasowuje się do naszych potrzeb.

AQUA s.a. Utilities/ użyteczność publiczna
Joanna Kucz-Gruszka, Kierownik Działu Kadr
Joanna Kucz-Gruszka, Kierownik Działu Kadr

Wybierający enova365 kierowaliśmy się dużymi możliwości w zakresie konfiguracji i personalizacji systemu do naszych potrzeb. Zdecydowaliśmy się również na wdrożenie systemu enova365 ze względu na moduły Pulpit Kierownika i Pulpit Pracownika, które pozwoliły obsługę procesów kadrowych w ramach jednego systemu.

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe TECHNO-SYSTEM Handel/ e-commerce
Sławomir Klisiewicz
Sławomir Klisiewicz

Oprogramowanie enova365 okazało się niezbędnym elementem w codziennej działalności naszej firmy. Dzięki łatwości w obsłudze, funkcjonalności programu, integracji modułów oraz aktualizacji z obowiązującymi przepisami oprogramowanie znacznie usprawniło naszą pracę.

Fundacja Uniwersytet Dzieci Edukacja/ szkolenia
Agnieszka Podgórska, Księgowa
Agnieszka Podgórska, Księgowa

enova365 to narzędzie które wspiera kluczowe dla nas obszary zarządzania realizowanymi projektami. Jego elastyczność, możliwości konfiguracji i rozbudowy gwarantują nam, system będzie się rozwijał razem z nami.