MAR-KOM Systemy Informatyczne Marcin Klus, Anna Słupik-Klus s.c.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Bielsko-Biała, ul. Michałowicza 46/3

Czym się zajmujemy?

Nasza firma działa na rynku oprogramowania dla biznesu od 2008r, w tym czasie zdobyliśmy zaufanie i uznanie wielu firm i instytucji. Niezmiennie naszym celem pozostaje dostarczanie Klientom innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań informatycznych. Jesteśmy zespołem specjalistów wykonujących swoją pracę z pasją. Tworzymy i wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie wdrażania zintegrowanych systemów zarządzania. Stale dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji i rozwój firmy, który zapewnia możliwość świadczenia usług i dostarczania rozwiązań spełniających wymagania naszych Klientów. Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.

Specjalizuje się w obszarze: Księgowość, Kadry i Płace, Handel, BI

Specjalizuje się w obszarze: Księgowość, Kadry i Płace, Handel, BI

Ponad 75 Klientów

Ponad 75 Klientów

Współpraca od 10 lat

Współpraca od 10 lat

Polecany przez Klientów

Polecany przez Klientów

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel i B2B, Usługi

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel i B2B, Usługi

Dlaczego my?
  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemów zarządzania
  • Przygotowanie dedykowanych rozwiązań dla Klientów
  • Fachowa pomoc i dogodne formy kontaktu – dedykowany system Helpdesk
  • Zróżnicowany wybór usług szkoleniowych, wdrożeniowych i serwisowych enova365
  • Własny zespól programistów
Wdrożenia
ZPM Hańderek sp.j.
ZPM Hańderek sp.j. Produkcja
Paweł Hańderek, Właściciel Hańderek sp. j.
Paweł Hańderek, Właściciel Hańderek sp. j.

Wybór systemu enova365 okazał się trafioną decyzją. W dowolnym momencie możemy zwiększyć funkcjonalność systemu, dostosowując go naszych wymagań. Możliwości jakie daje nam system enova365 pozwalając nam planować kolejne projekty związane z jego rozbudową, zaś firma MAR-KOM jest partnerem który jest w stanie zrealizować nasze założenia.

XCEL
XCEL Handel/ e-commerce
Radosław Odrzywołek, Właściciel
Radosław Odrzywołek, Właściciel

Wybierając system enova365 kierowaliśmy się przede wszystkim dużymi możliwościami w zakresie konfiguracji modułu CRM i dopasowaniem go do potrzeb naszej firmy. Dodatkowym atutem była możliwość rozbudowy systemu o niestandardowe rozwiązania takie jak wysyłka wiadomości SMS bezpośrednio z systemu enova365 oraz integracja z serwisem mailingowym FreshMail. Wdrożenie tych rozwiązań pozwoliło na usprawnienie komunikacji z naszymi Klientami.

PPHU ZEF S.A. Usługi i B2B
Janina Kloc
Janina Kloc

System enova365 znacznie wspomógł codzienną pracę w Dziale Kadr i Płac oraz Księgowości, poprzez skrócenie czasu pracy, zmniejszenie ryzyka wystąpienia pomyłek oraz automatyzację procesów.Efekty wdrożenia spełniły nasze wymagania.

Centrum Automatyki i Pneumatyki sp.j. Handel/ e-commerce
Bartosz Michalski
Bartosz Michalski

Dzięki odpowiedniej konfiguracji programu poprzez stworzenie relacji między dokumentami, zaawansowanym raportom i zestawieniom oraz automatyzacji działań, mamy możliwość pełnej kontroli nad procesem sprzedaży i kontaktami z Klientami. Po 2 latach pracy z programem jesteśmy przekonani, że enova jest to idealne oprogramowanie dla naszej firm. Jest nowoczesne, elastyczne, intuicyjne w obsłudze, i co najważniejsze, idealnie dopasowuje się do naszych potrzeb.

AQUA S.A. Organizacje pożytku publicznego
Joanna Kucz-Gruszka, Kierownik Działu Kadr
Joanna Kucz-Gruszka, Kierownik Działu Kadr

Wybierający enova365 kierowaliśmy się dużymi możliwości w zakresie konfiguracji i personalizacji systemu do naszych potrzeb. Zdecydowaliśmy się również na wdrożenie systemu enova365 ze względu na moduły Pulpit Kierownika i Pulpit Pracownika, które pozwoliły obsługę procesów kadrowych w ramach jednego systemu.