business intelligence

Business Intelligence

Wiedza dla każdego – Business Intelligence nie tylko dla analityków

Testuj bezpłatnie
Praktyczne wskaźniki
Praktyczne wskaźniki

Nie musisz być analitykiem, by sprawnie i skutecznie organizować wykresy, tabele i zestawienia danych. Z oprogramowaniem Business Intelligence zrobisz to kilkoma kliknięciami.

Wiedza pod ręką
Wiedza pod ręką

Analizuj wskaźniki pomagające w codziennej pracy i podejmowaniu decyzji o zamówieniach, sprzedaży, stanach magazynowych, należnościach czy zobowiązaniach.

Udostępnianie raportów
Udostępnianie raportów

Rozwijaj projekt wspólnie z zespołem. W każdej chwili możesz wygenerować raport i udostępnić go swoim współpracownikom.

Otwarty na integracje
Otwarty na integracje

Zbieraj wiedzę ze wszystkich kanałów. Narzędzia Business Intelligence pozwalają na analizę danych zbieranych w enova365, pochodzących z różnych źródeł. 

Poznaj możliwości

Panele BI
Wskaźniki i raporty w miejscu pracy
Domeny – widoki SQL
Współpraca z narzędziami zewnętrznymi
Pełne informacje

Panele BI

Zwizualizuj wszystkie najważniejsze dane w postaci przejrzystego panelu z raportami Business Intelligence w systemie enova365.

 • Skorzystaj z intuicyjnego mechanizmu tworzenia wizualizacji metodą drag&drop - rozmieszczaj i skaluj wykresy, wskaźniki i tabele w dowolny sposób.
 • Zarządzaj dostępem do prezentowanych danych - dopasuj widok paneli do potrzeb dyrektora generalnego, analityka czy handlowca dzięki rozbudowanym opcjom udostępniania.
 • Śledź plany sprzedażowe, wyniki finansowe, pracę działu handlowego lub raporty z działu HR - w Panelach BI możesz wizualizować dane z całego systemu enova365 i zewnętrznych źródeł.
gif business intelligence

Wskaźniki i raporty w miejscu pracy

W systemie enova365 BI masz wygodny dostęp do wskaźników w miejscu swojej pracy – na listach oraz w zakładkach formularzy. Możesz używać standardowo zdefiniowanych wskaźników lub tworzyć nieograniczoną liczbę własnych, w zależności od indywidualnych potrzeb. 

 • W specjalnej zakładce formularza – Panelu BI – możesz umieścić raporty w formie tabel bądź wykresów. Te dokumenty to podstawa analityki biznesowej Twojego przedsiębiorstwa.
 • Twórz wskaźniki oraz raporty z dowolnego obszaru (licencja firmowa) lub z konkretnego modułu (np. licencja obszarowa na kadry i płace).
 • Wskaźniki oraz raporty mogą zawierać dane całościowe lub sparametryzowane. Możliwe jest np. uzyskanie wskaźnika, który przedstawia wartość faktur sprzedaży w bieżącym roku dla całej firmy. Możesz też otrzymać szczegółowe informacje dedykowane dla konkretnego handlowca i obrotu w jego regionie. 

Domeny – widoki SQL

Warstwą analityczną modułu BI są tak zwane domeny – w praktyce to widoki baz danych SQL, które użytkownik może tworzyć bez znajomości języka SQL.

 • Poprzez łatwy w obsłudze mechanizm znajdujący się w konfiguracji, możesz dodawać różne źródła danych, łączyć je, wybierać pola czy definiować warunki. 
 • Stworzona domena może służyć jako podstawa do generowania wskaźników lub raportów, które zawężą Twoją analizę do wybranych elementów.
 • Z enova365 agregujesz i analizujesz dane. Odczytuj je w łatwy sposób za pomocą zewnętrznego narzędzia analitycznego – MS Excel lub Power BI.

domeny

Współpraca z narzędziami zewnętrznymi

Narzędzia BI możesz zintegrować z dowolnym, zewnętrznym narzędziem do wizualizacji danych np. Power BI

 • Łącz dane z różnych obszarów działania przedsiębiorstwa i twórz zaawansowane wizualizacje.
 • Zaczytuj domeny do zewnętrznych źródeł i na ich podstawie przygotowuj wizualizacje (w tym wskaźniki, tabele itd.).

Pełne informacje

Użytkownik korzystający z BI systemu enova365 ma dostęp do danych analitycznych – na bieżąco, w różnych miejscach systemu oraz poza nim. 

 • Jedna licencja pozwala na korzystanie z modułu BI przez wielu użytkowników.
 • Masz również możliwość dostosowania widoczności oraz dostępności wizualizacji dla konkretnych użytkowników systemu.
 • Łatwy dostęp do danych, przyjazny mechanizm do tworzenia nowych modeli.
 • Szeroki zakres domen, wskaźników oraz raportów to tylko niektóre zalety systemu Business Intelligence enova365.  

Do czego przyda ci się Business Intelligence?

Kto skorzysta z zalet enova365?

Dyrektor generalny
Szef działu handlowego
Project manager
Dyrektor generalny

System enova365 pozwala kontrolować ryzyko inwestycji, co przyspiesza strategiczne decyzje dla biznesu. Z rozwiązaniem Business Intelligence szybciej wyprzedzisz konkurencję.

Szef działu handlowego

System enova365 ułatwi zdefiniowanie wskaźników KPI oraz strategii biznesowej. Analiza ukaże obszary, w które warto inwestować.

Project manager

System enova365 wspiera mapowanie procesów i definiowanie ryzyka inwestycji.  

banner-obszar-1

Dostosuj do swojego biznesu 

W enova365 możesz dowolnie zestawiać wybrane przez siebie moduły, które najlepiej pasują do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system całkowicie dostosowany do działalności biznesu. W każdej chwili istnieje możliwość uzupełnienia struktury o kolejne funkcjonalności.

business-intelligence-wideo

Zobacz jak system enova365 Business Intelligence usprawni Twoją pracę

Zaufali nam

enova365 pomaga rozwijać biznes licznym przedsiębiortwom instytucjom. Zobacz czyje procesy biznesowe wspiera nasz produkt.

lazienki
Demo
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365