enova365 - aplikacja mobilna dla biznesu

Aplikacje mobilne dla firm enova365 – najważniejsze informacje w zasięgu dłoni!

Aplikacja biznesowa enova365 to kompleksowe rozwiązanie dla dużych i średnich firm, które usprawni zdalne zarządzanie przedsiębiorstwem.

ikona smartphone

Rozwiązania mobilne dla biznesu

Aplikacje mobilne dla biznesu to wsparcie dla przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na pracę zdalną. enova365 będzie również doskonałym rozwiązaniem dla firm stawiających na pierwszym miejscu dobrą organizację oraz stały kontakt z kadrą i kontrahentami. 

skontaktuj się z partnerem

Stały kontakt z pracownikami i kontrahentami

Rozwiązania mobilne dla biznesu enova365 umożliwiają stały kontakt między pracownikami i kontrahentami w każdym miejscu i czasie. Teraz nie potrzebujesz już komputera, aby skontaktować się ze swoim zespołem! Wystarczy telefon komórkowy i aplikacja biznesowa enova365. 

Kadry Płace

Zdalne zarządzanie pracownikami

Praca zdalna to prawdziwe wyzwanie, ale aplikacje mobilne dla firm pomogą Ci odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Aplikacja enova365 na systemy Android i iOS ułatwia działania w obszarach Kadry, Płace i HR.

enova365 Projekty - ikona moduły

Łatwiejsze planowanie 

Aplikacje biznesowe to rozwiązanie, które umożliwi Ci planowanie pracy za pomocą telefonu! Wszystkie funkcje dostępne w programie enova365 możesz mieć na wyciągnięcie ręki w aplikacji mobilnej.

Aplikacje mobilne dla biznesu  na miarę Twoich potrzeb!

Korzystasz z rozwiązań enova365 w wersji na komputery? Teraz możesz korzystać z tych samych funkcji również na telefonie! Przenieśliśmy je do aplikacji mobilnej. Dzięki temu nie musisz zabierać wszędzie komputera, aby móc na bieżąco nadzorować działalność swojej firmy. Również pracownicy zyskują w ten sposób narzędzia niezbędne do pracy w terenie.

Aplikacje mobilne dla biznesu obejmują zazwyczaj tylko wybrane obszary działalności firmy. enova365 udostępnia kompleksowy system ERP z wszystkimi funkcjonalnościami w ramach jednego rozwiązania dla urządzeń mobilnych. Wystarczy, że zainstalujesz jedną aplikację! 

Instalacja aplikacji mobilnej dla biznesu enova365, którą znajdziesz w Sklepie Play oraz w App Store, nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Dla wygody Użytkowników dostosowaliśmy nawigację do specyfiki ekranów dotykowych – dzięki temu korzystanie z niej będzie proste i przyjemne.

aplikacja biznesowa enova365

Aplikacje biznesowe dla Twojej firmy – enova365 to jeden program i wiele możliwości

Aplikacja enova365 to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie. Oprogramowanie ERP to system służący do kompleksowego zarządzania zasobami. Znajdziesz w nim funkcjonalności usprawniające najważniejsze obszary działalności firmy.

ERP w smartfonie

ERP w smartfonie

Samoobsługa pracownicza

Samoobsługa pracownicza

Sprawna komunikacja

Sprawna komunikacja

ERP w smartfonie

Wszystkie obszary systemu ERP w Twoim telefonie

 • Dlaczego lepiej wybrać system enova365 niż inne aplikacje biznesowe? Dzięki aplikacji enova365 Twoja firma może korzystać z wszystkich obszarów systemu ERP na smartfonie. 
 • Otrzymujesz w ten sposób stały dostęp do informacji o tym, co dzieje się w Twojej firmie. Za pomocą telefonu możesz nadzorować działania pracowników, wprowadzać nowe zadania, a także uzyskać dostęp do potrzebnych dokumentów.
 • Aplikacja mobilna enova365 pomoże Ci zwiększyć efektywność pracowników wykonujących pracę zdalną.
 • Oprócz tego możesz sprawnie ewidencjonować dokumenty i środki pieniężne, prowadzić swoją księgowość, a także nadzorować produkcję i handel. 
 • W aplikacji mobilnej udostępniamy również rozwiązanie Business Intelligence, za pomocą którego możesz generować raporty niezbędne do podjęcia ważnych decyzji biznesowych.

Zarządzaj firmą w dowolnym miejscu i czasie. Nie potrzebujesz nawet laptopa, aby nadzorować działania. Dlaczego system enova365 to lepsze rozwiązanie niż inne aplikacje biznesowe? To proste. U nas wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania różnymi obszarami swojego przedsiębiorstwa, znajdziesz w jednym urządzeniu – w swoim telefonie!

enova365 aplikacja mobilna dla biznesu - kompletny ERP w Twoim telefonie

Samoobsługa pracownicza

Prowadź procesy HR dzięki aplikacjom mobilnym dla biznesu

 • Inne aplikacje mobilne dla firm obejmują zazwyczaj jeden obszar działalności firmy. Dzięki kompleksowej aplikacji enova365 na urządzenia z systemem Android i iOS możesz wprowadzić mobilny dział HR w Twojej firmie. 
 • Każdy Użytkownik otrzymuje dostęp do swojej kartoteki, w której znajdzie wszystkie dokumenty kadrowe i informacje gromadzone przez dział HR.
 • System enova365 umożliwia elektroniczne zarządzanie wnioskami pracowniczymi z poziomu urządzenia mobilnego. Dzięki temu możesz zoptymalizować czas poświęcany na prowadzenie dokumentacji oraz jej obieg w firmie. 
enova365 aplikacja mobilna dla binzesu - sprawne procesy HR

Sprawna komunikacja

Lepsza komunikacja i bardziej efektywne zarządzanie pracownikami

 • Aplikacja biznesowa enova365 umożliwia otrzymywanie powiadomień push na telefon z systemem Android i iOS.
 • Powiadomienie zostanie wyświetlone w pasku zadań w telefonie wraz z nazwą i fragmentem treści. Ułatwi to komunikację oraz zwiększy efektywność pracy. 
 • Umożliwiamy dostosowanie wersji językowej do potrzeb Twojej firmy. Jeżeli posiadasz licencję platynową na wszystkie moduły systemu, możesz zmienić język aplikacji na angielski. Jest to szczególnie ważne dla firm zatrudniających obcokrajowców.


enova365 aplikacja mobilna dla biznesu - elastyczne narzędzie wspierające komunikację

Przetestuj za darmo rozwiązania mobilne dla biznesu!

Co sprawia, że aplikacja enova365 jest lepszym rozwiązaniem niż inne aplikacje mobilne dla firm? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy darmową wersję demonstracyjną. Aplikację na urządzenia z systemem Android i iOS możesz pobrać ze Sklepu Play oraz w App Store i rozpocząć bezpłatny okres próbny w dowolnym momencie.

Jeżeli jeszcze nie jesteś Klientem enova365, również możesz otrzymać dostęp do darmowej wersji demonstracyjnej aplikacji. W tym celu należy wypełnić krótki formularz i zaakceptować niezbędne zgody. Następnie otrzymasz dostęp do panelu nawigacyjnego. Znajdują się w nim wszystkie obszary systemu dostępnego w wersji przeglądarkowej. Możesz przetestować takie moduły jak: Handel, Kadry i płace, Księgowość, Produkcja, DMS, Ewidencja dokumentów i wiele innych. Wybierz to, czego Twoja firma potrzebuje najbardziej. 

Pobierz już teraz system enova365 na swój smartfon!

pobierz z Google Play


Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.


pobierz z Google PlayApp Store i logo App Store są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Jak zainstalować nasze rozwiązania mobilne dla biznesu?

Aplikację mobilną dla biznesu enova365 znajdziesz w sklepie Google Play oraz w App Store. Po wpisaniu w wyszukiwarkę „enova365” w wynikach pojawi się nasze oprogramowanie. Teraz wystarczy kliknąć „Zainstaluj”, aby po chwili otworzyć aplikację enova365 na telefonie lub innym urządzeniu mobilnym. 

Jeżeli wystąpią problemy, warto sprawdzić, czy system operacyjny Android i iOS jest zaktualizowany. Poniżej znajdziesz najważniejsze wymagania techniczne umożliwiające pobranie, instalację i uruchomienie aplikacji enova365:

 • zalecana minimalna przekątna wyświetlacza 4,7 cala,
 • system operacyjny 4.4.1 lub nowszy,
 • konto w sklepie Google Play lub w App Store,
 • pamięć RAM 2 GB lub większa.

Jak rozpocząć korzystanie z enova365? 

Zastąp inne aplikacje mobilne dla firm jednym oprogramowaniem ERP enova365! Rozpoczęcie korzystania z systemu jest tak proste, jak jego instalacja. Intuicyjny interfejs pomoże Ci poznać oprogramowanie od podszewki. enova365 umożliwia najpierw przetestowanie możliwości w wersji demonstracyjnej systemu. Po zalogowaniu możesz bezpłatnie wypróbować system enova365 i przekonać się dlaczego sprawdzi się w Twojej firmie lepiej niż aplikacje mobilne dla biznesu. 

Jeżeli nie byłeś do tej pory Użytkownikiem systemu enova365, możesz kliknąć po prostu „Zaloguj” i sprawdzić możliwości aplikacji. Klienci mają możliwość zalogowania się do swojej bazy danych poprzez konfigurację połączenia w panelu bocznym. W tym celu należy wpisać nazwę serwera i bazy danych. 

enova365 – aplikacja mobilna dla wielu firm: dużych, średnich i dynamicznie rosnących

Rozwiązania mobilne dla biznesu sprawdzą się w każdej firmie. Bez względu na to, czy prowadzisz duże, średnie lub dynamicznie rosnące przedsiębiorstwo, otrzymasz najważniejsze narzędzia do zarządzania zasobami. Dzięki temu możesz zwiększyć efektywność pracy swojej kadry i zoptymalizować czas poświęcany na cykliczne działania. Aplikacja biznesowa enova365 udostępnia wszystkie obszary systemu ERP. W ten sposób otrzymujesz wszystko, co potrzebne do sprawnego zarządzania firmą na wyciągnięcie ręki.

Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji wybierasz tylko te moduły, których potrzebujesz. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie dla dużych, średnich i dynamicznie rosnących firm. Wykorzystaj aplikacje mobilne – biznes zdecydowanie na tym zyska! Sprawdź system enova365 w wersji mobilnej. 

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365