ERP w chmurze, pracuj mobilnie

System ERP w chmurze

Poznaj oprogramowanie do rozwoju biznesu dostępne w chmurze, z dowolnego miejsca i urządzenia! Sprawdź benefity dla Twojej firmy i wykorzystaj potencjał pracy mobilnej

Co to jest chmura obliczeniowa?

Na czym polega umieszczenie danych w chmurze obliczeniowej i jak wygląda wykorzystanie chmury w biznesie?

Co oznacza cloud computing?

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) to model korzystania z usług IT, który charakteryzuje się umieszczeniem wszystkich zasobów firmy na zewnętrznym serwerze, który nie jest bezpośrednio zarządzany przez organizację.  Usługa jest dostarczana za pośrednictwem Internetu.

Jak działa chmura obliczeniowa?

Po zalogowaniu przez przeglądarkę internetową lub urządzenie mobilne możesz korzystać z oprogramowania tak, jakby było ono zainstalowane lokalnie na Twoim komputerze. W rzeczywistości dane przetwarzane są po stronie serwera i są współdzielone dla całej organizacji. 

System ERP w chmurze

Korzystanie z oprogramowania umieszczonego w chmurze nazywa się często modelem SaaS
(ang. Software as a service) i jest to jedna z możliwości licencjonowania systemów klasy ERP.

Dzięki umieszczeniu oprogramowania ERP w chmurze użytkownicy otrzymują spersonalizowany system, który może korzystać ze wszystkich zalet technologii cloud computing, tj. mobilności, możliwości użytkowania na wielu interfejsach i wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa danych.  

Wspólna baza danych i oprogramowanie znajduje się na zewnętrznym serwerze a Ty zyskujesz dostęp do zasobów Twojej firmy z dowolnego urządzenia o każdej porze! Jedyny warunek to dostęp do Internetu.

System umieszczony w chmurze to duża wygoda dla osób pracujących zdalnie, np. przedstawicieli handlowych. Ponad 50% Klientów enova365, którzy korzystają z usługi SaaS to Użytkownicy obszaru Handel i Magazyn.

Wykorzystaj możliwości które daje Ci chmura obliczeniowa w biznesie

Sprawdź jakie zalety ma wdrożenie oprogramowania ERP w chmurze!

Niskie koszty wdrożenia chmury
Niskie koszty wdrożenia chmury

Koszt wdrożenia systemu ERP w chmurze jest niższy niż zakup licencji na własność. Jest to szczególnie ważne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które nie chcą inwestować we własną infrastrukturę IT.

Zawsze aktualny
Zawsze aktualny

Utrzymanie i aktualizacja oprogramowania ERP w chmurze znajdują się po stronie dostawcy usługi. Otrzymujesz gwarancję, że zawsze korzystasz z najnowszej wersji systemu ERP. To duża zaleta np. w aspekcie zmieniających się przepisów prawa.

Elastyczny i dostępny
Elastyczny i dostępny

System ERP w chmurze dopasuje się z łatwością do Twojej firmy. Szybko i łatwo rozbudujesz oprogramowanie o kolejne moduły i stanowiska w dowolnym momencie – a dostęp do swoich danych masz z dowolnego urządzenia.

Bezpieczny i stabilny
Bezpieczny i stabilny

Chmura zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych biznesowych. Co więcej aktualizacja oprogramowania oraz regularne backup'y wykonywane są automatycznie przez dostawcę technologii.

Skorzystaj z oferty specjalnej! Wykorzystaj potencjał pracy zdalnej

Oprogramowanie ERP enova365 w chmurze Microsoft Azure

Sprawdź naszą ofertę wynajmu oprogramowania w chmurze publicznej Microsoft Azure

Obok tradycyjnego modelu zakupu licencji na własność, udostępniamy również ofertę dostępu do systemu enova365  w chmurze publicznej. 

Korzystając z takiego rozwiązania wynajmujesz wybrane moduły wraz z serwerem na platformie Microsoft Azure. W cenie wynajmu zyskujesz dostęp do oprogramowania, natomiast wydajność systemu jest zapewniona przez dostawcę usługi. Twoja firma nie ponosi więc kosztów związanych z infrastrukturą IT, modernizacją sprzętu, aktualizacją licencji, obsługą techniczną oraz innych kosztów operacyjnych (jak. np. energia elektryczna, wentylacja, wynajem powierzchni).

Płacisz jedynie miesięczny abonament, odpowiedzialność za prawidłowe działanie aplikacji znajduje się w całości po stronie dostawcy.

Poznaj system enova365

Wypełnij formularz  i otrzymaj bezpłatny dostęp
do wersji demonstracyjnej systemu na 7 dni!


Poznaj atuty enova365:

  • Intuicyjny interfejs

Sprawdź intuicyjny interfejs - korzystaj z enova365 na dowolnym urządzeniu

  • Możliwości systemu ERP

Korzystaj z pełnej funkcjonalności enova365, dowiedz się jakie obszary wesprze w Twoim biznesie i wybierz czego potrzebujesz

  • Przekonaj się sam!

Poznałeś już enova365 i chcesz wiedzieć jak może wspierać Twój biznes? Umów się na bezpłatną prezentację systemu w Twojej firmie>

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;