Jak wdrożyć system ERP enova365

Wdrożenia systemu ERP

Poznaj szerokie możliwości integracji enova365. Dowiedz się więcej o procesie wdrożenia oprogramowania przez naszego Autoryzowanego Partnera i dostosuj system ERP do swojej firmy!

Elastyczny
Dopasowany system ERP enova365

Wdrażanie ERP umożliwia dopasowanie systemu do Twojej działalności. Otrzymujesz unikalne oprogramowanie, które dokładnie odwzorowuje procesy realizowane w firmie i odpowie na jej potrzeby. Dzięki temu możesz usprawnić pracę swoich pracowników i zyskać kontrolę nad przedsiębiorstwem.

enova365 pulpit kierownika
Obsługa Autoryzowanego Partnera

Partner enova365 to ekspert w swojej dziedzinie. Pozna specyfikę Twojego biznesu i zaoferuje Ci nowe możliwości. Podczas przygotowanej specjalnie dla Ciebie bezpłatnej prezentacji systemu przekonasz się, jakie korzyści możesz dzięki niemu osiągnąć!

otwarty na integracje
Integracja systemu enova365

Zintegrowany system informatyczny łączy się z innymi rozwiązaniami branżowymi. Wdrożenie systemu ERP enova365 zagwarantuje Ci dostęp do wszystkich danych dotyczących Twojej firmy w jednym miejscu. Oprogramowanie to kompleksowo wspiera działalność przedsiębiorstwa i jego rozwój.

Inne
Łatwa rozbudowa oprogramowania enova365

Wdrożenie systemu ERP enova365 daje Ci możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe moduły – bez konieczności wymiany całego oprogramowania. Korzystasz z tych funkcji, których potrzebujesz, a rozbudowa dotyczy wyłącznie nowych!

Jak przygotować się do wdrożenia systemu ERP enova365?

Wielu osobom, które przygotowują się do zakupu systemu ERP, wdrożenia kojarzą się wyłącznie z etapem uruchomienia systemu. Należy jednak pamiętać, że uruchomienie programu to nie pierwszy, a jeden z kolejnych kroków. Dlatego podkreślamy, że rolę wdrożenia systemów ERP. Jest to złożony proces obejmujący kilka podstawowych etapów, dzięki któremu system precyzyjnie dopasuje się do Twojego. 

Kluczowa jest pierwsza z nich, czyli diagnoza i analiza przedwdrożeniowa. Na tym etapie należy zdefiniujemy potrzeby firmy i analizujemy zachodzące w niej procesy. Nieocenioną pomocą dla ekspertów będzie Twój aktywny udział w tworzeniu analizy. Najlepiej znaszswoje potrzeby i wymagania, przedstaw je w rozmowie z naszym Autoryzowanym Partnerem. 

Po zakończeniu tej części eksperci dysponują dokumentacją, która ułatwi stworzenie kompleksowego systemu ERP. Wdrożenia rozpoczynają się w kolejnych etapach, czyli przy projektowaniu i budowaniu oprogramowania dostosowanego do Twoich potrzeb. Po zakończeniu tych faz nadchodzi czas na uruchomienie. 

Ważne jest również odpowiednie przeszkolenie swoich pracowników, które może przeprowadzić Autoryzowany Partner enova365. Dzięki temu łatwiej będzie im zrozumieć specyfikę nowego systemu. Podczas szkolenia dowiedzą się, do czego służą odpowiednie moduły i jak wykorzystać w praktyce możliwości, jakie da im wdrożenie ERP.

Etapy wdrożenia ERP

Poznaj możliwości enova365

Widzisz potrzebę usprawnienia procesów w Twojej firmie i wdrożenia ERP? Chcesz mieć kontrolę nad tym, jak przebiega praca w poszczególnych obszarach lub wesprzeć codzienne funkcjonowanie firmy? Zastanów się, jaka jest sytuacja Twojego przedsiębiorstwa i jakie plany chcesz zrealizować.

 • Zapoznaj się z ofertą i możliwościami wdrożenia ERP enova365 – dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu celów biznesowych.
 • enova365 to kompleksowy system, który w pełni odpowiada potrzebom każdego biznesu. Jak to możliwe? Wdrażanie systemu ERP umożliwia dostosowanie oprogramowania do Twoich wymagań. Dzięki modułowej strukturze systemu wybierzesz tylko te funkcje, których naprawdę potrzebujesz. W końcu wdrożenia ERP mają jeden cel – ułatwienie Ci pracy.
 • Zastanów się również , na jakim urządzeniu chcesz i lubisz pracować. Jest to ważna informacja, od której zależą kolejne etapy wdrożenia ERP. Jako Klient wybierasz, jakiej wersji oprogramowania potrzebujesz. Może to być wersja Multi dostosowana do każdego urządzenia lub wersja Standard – okienkowa, obejmująca tradycyjny interfejs, oparty o okienka Windows Forms, dostosowany do ekranów komputerów i laptopów. Sam zdecydujesz również, w jaki sposób kupisz licencję systemu enova365. Możesz wybrać zakup licencji na własność lub wynajem ERP w formie wygodnego abonamentu. 

Sprawdź możliwości systemu enova365, pobierając bezpłatne DEMO!

Testuj enova365 bezpłatnie przez 7 dni!>

Poznaj Autoryzowanego Partnera

Oprogramowanie enova365 jest dystrybuowane w oparciu o sieć 250 Autoryzowanych Partnerów. Prowadzą oni sprzedaż i wdrożenia systemów ERP enova365. Dodatkowo świadczą usługi w celu zapewnienia Klientom dostępu do kompleksowych rozwiązań biznesowych.

Bezpłatna prezentacja systemu enova365

Nasz Autoryzowany Partner to ekspert w dziedzinie optymalizacji i usprawniania procesów biznesowych. Dzięki swojemu doświadczeniu pomoże w przeanalizowaniu Twoich potrzeb. Podczas bezpłatnej prezentacji przedstawi Ci korzyści, jakie zapewnią Twojej firmie wdrożenia ERP enova365. Spotkanie może odbyć się u Ciebie lub online – to Ty decydujesz!

Znajdź Autoryzowanego Partnera w pobliżu >

Umów się na bezpłatną prezentację systemu >

Analiza informatyczna i biznesowa

Na początku współpracy specjaliści z firmy Autoryzowanego Partnera przeprowadzą analizę Twoich potrzeb. Analiza przedwdrożeniowa to pierwszy i kluczowy etap, jakiego wymaga wdrożenie systemu ERP. Na czym ona polega? To przede wszystkim poznanie Twojej firmy pod kątem procesów, które w niej zachodzą, w celu odwzorowania ich w systemie ERP. 

 • Autoryzowany Partner określi modele biznesowe oraz strukturę organizacji, tak aby sprostać wymaganiom Twojej działalności. Zaprojektuje, a następnie przeprowadzi wdrożenie ERP, które będzie rozwiązaniem odpowiednim dla prowadzonego przez Ciebie biznesu.
 • Dzięki analizie przedwdrożeniowej dowiesz się, jak będzie przebiegać wdrożenie systemu ERP w firmie oraz w jaki sposób enova365 usprawni jej procesy.

Jak przebiegają wdrożenia ERP?

Po analizie przedwdrożeniowej i podjęciu decyzji o wdrożeniu oprogramowania rozpoczyna się proces dopasowania systemu enova365 do potrzeb i wymagań Twojej firmy. 

Wdrażanie ERP w konkretnej firmie to indywidualny projekt. Dzięki możliwościom naszego systemu i eksperckiej wiedzy Autoryzowanego Partnera enova365 dokładnie odzwierciedli procedury, które zachodzą w Twojej firmie. 

To enova365 dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie!

Wdrożenia systemów ERP to złożony proces, ale nasz Autoryzowany Partner przeprowadzi przez niego Twoją firmę. Określi harmonogram oraz podzieli jego etapy tak, aby działanie Twojej firmy nie zostało zakłócone.

Szkolenie pracowników po wdrożeniu ERP

Wdrożenie systemu ERP to zmiana i wyzwanie dla firmy i jej pracowników. Autoryzowany Partner nie tylko przeprowadzi Twoją firmę przez samo wdrażanie ERP, ale również pierwsze chwile po uruchomieniu oprogramowania. 

Nasi Autoryzowani Partnerzy świadczą też usługi szkoleniowe. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli w pełni skorzystać z usprawnień, jakie oferuje enova365.

Warto zwrócić uwagę na szkolenie dla nowych operatorów systemu – czyli Twoich pracowników. Dzięki fachowym radom Partnera enova365 szybciej wdrożą się w nowe procedury.

Zapytaj Autoryzowanego Partnera o tę usługę podczas omawiania projektu wdrożenia ERP!

Wsparcie powdrożeniowe

Autoryzowany Partner dokładnie zna Twoją firmę i strukturę wdrożenia systemu enova365. Dlatego to właśnie Partnerzy są pierwszą linią wsparcia dla naszych Klientów. Świadczą usługi serwisu, w tym publikacji nowej wersji systemu i aktualizacji do najnowszej wersji. W razie pytań skontaktuj się ze swoim Autoryzowanym Partnerem – pomoże rozwiać Twoje wątpliwości. 

Informacje o nowościach w systemie enova365 oraz aktualizacjach znajdziesz na naszej stronie. Zapytaj o nie również swojego Partnera.

System enova365 jest zawsze na bieżąco aktualizowany – zgodnie z przepisami polskiego prawa. Nowe wersje oprogramowania publikujemy na naszej stronie. W ramach ważnej gwarancji dostęp do nich otrzymujesz bezpłatnie.

Dodatkowym wsparciem dla Twoich pracowników jest dostęp do elektronicznej Bazy Wiedzy enova365

Możliwości rozwoju instalacji i aktualizacje

Naszą intencją jest rozwój systemów informatycznych i Twojego przedsiębiorstwa. Kiedy zakończy się wdrażanie systemu ERP, będziesz mógł cieszyć się tym, że Twoja firma działa jeszcze lepiej. 

System enova365 jest otwarty na rozwój i integracje

Stworzyliśmy system, który rośnie razem z Twoim biznesem – w miarę przybywania Klientów i branż, które obsługujesz. Poszerz oprogramowanie enova365 o dodatkowe moduły lub wybierz wyższą wersję funkcjonalności, gdy tylko pojawi się taka potrzeba za samą różnicę w cenie.

W ramach wykupionej gwarancji Producent bezpłatnie udostępnia aktualizacje systemu ERP związane ze zmianami w przepisach oraz nowymi funkcjonalnościami. W enova365 dostęp do nowej wersji systemu otrzymujesz w cenie!

 • Szerokie możliwości konfiguracji dostosują system enova365 do każdego biznesu!
 • Poznaj zalety elastycznego oprogramowania ERP i skompletuj swój system ze wszystkich dostępnych opcji.

Etapy wdrożenia ERP w dużych firmach i MŚP

Wdrażanie systemu ERP w dużych firmach jest równie kompleksowe jak w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy z etapów tego procesu może zdecydować o końcowym zadowoleniu użytkownika korzystającego z oprogramowania. Należy jednak zwrócić uwagę, że wdrożenia systemów ERP w dużych firmach wymagają szczególnego skupienia na analizie przedwdrożeniowej. 

Duże firmy charakteryzują się złożoną strukturą. Wdrażanie ERP wymaga przeanalizowania procesów zachodzących w każdym dziale przedsiębiorstwa. Nasz Autoryzowany Partner zadba o to, aby pracownik mógł zwiększyć efektywność swojej pracy dzięki modułom enova365. Dlatego analiza przedwdrożeniowa musi uwzględniać funkcjonalności potrzebne we wszystkich jednostkach organizacyjnych wewnątrz firmy. 

Kluczową rolę w dużych przedsiębiorstwach odgrywa odpowiedni czas uruchomienia nowego systemu ERP. 

Wdrożenia na tym etapie polegają również na przeszkoleniu  pracowników przez Autoryzowanego Partnera oraz przygotowaniu oprogramowania do użytkowania.

Szerokie możliwości konfiguracji dostosują system enova365 do każdego biznesu!

Poznaj zalety elastycznego oprogramowania ERP i skompletuj swój system ze wszystkich dostępnych opcji.

Wybierasz funkcje, których potrzebujesz!

Płacisz jedynie za wybrane moduły!

System ERP enova365 to kompleksowe rozwiązanie, które dopasowuje się do potrzeb i struktury organizacji. Jest to możliwe dzięki modułowej budowie. W ramach enova365 moduły współpracują ze sobą, a każdy z nich odpowiada za konkretne funkcjonalności. Dzięki wsparciu Autoryzowanego Partnera dopasujemy do Ciebie funkcje oraz liczbę stanowisk pracy. Masz pewność, że płacisz jedynie za to, co niezbędne dla wsparcia Twojego biznesu!

schemat - moduły systemu ERP enova365 wybierasz tylko te których potrzebujesz

Sposób korzystania z systemu dostosowany do Ciebie

Oferta enova365 to możliwość korzystania z systemu z każdego urządzenia. Dzieje się to za sprawą unikatowych interfejsów. Sam wybierasz opcję dostępu do danych swojej firmy w enova365 systemie ERP. Wdrożenia poprzedzone dogłębną analizą działania Twojego przedsiębiorstwa i współpraca z Autoryzowanym Partnerem sprawią, że otrzymasz oprogramowanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby i wymagania.

ikona komputer enova365 standard
Opcja standard

Opcja standard to możliwość korzystania z enova365 na urządzeniach poprzez interfejs okienkowy (oparty o standardowe okienka Windows forms). Jest on najczęściej wykorzystywany do pracy stacjonarnej w biurze. Jest idealny dla tych, którzy cenią w aplikacji biznesowej klasyczny wygląd i sposób nawigacji.

ikona system erp dostępny z wielu urządzeń

Opcja multi daje możliwość korzystania z systemu enova365 za pośrednictwem wielu interfejsów – okienkowego, przeglądarkowego (laptop, urządzenia przenośne), czy mobilnego, komórkowego (telefony z systemem Android). Jeżeli zdecydujesz się na opcję multi, zyskasz możliwość korzystania z każdego interfejsu dostępnego w ofercie enova365!

Przejście z korzystania z opcji standard na opcję multi obejmuje tylko różnicę w cenie. Sprawdź szczegółowa ofertę enova365>

Różne możliwości zakupu enova365

Model zakupu odpowiedni dla Twoich możliwości i potrzeb!

Zakup oprogramowania ERP na własność
Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W⁠ cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność lub otrzymali dotację czy też leasing na wdrożenia systemów ERP.

Wynajem

Możesz wynająć moduły oprogramowania enova365 w modelu opłat abonamentowych. Sam wybierasz, których funkcjonalności potrzebuje Twoja firma i płacisz tylko za nie. System ERP jest dostępny w chmurze wraz z aktualizacjami i backupami w cenie abonamentu. To wygodne rozwiązanie dla firm działających w każdej branży i o różnej wielkości. 

Wdrożenia ERP w dużych firmach oraz w średnich i małych przedsiębiorstwach

System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych oznaczonych kolorami – srebrnym, złotym i platynowym. Każdy z nich odwzorowuje potrzeby małych, średnich i dużych firm. Dzięki temu wraz z rosnącymi wymaganiami przedsiębiorstwa łatwo rozwijać system. Przejście między wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji. Koszt takiego rozszerzenia systemu enova365 obejmuje różnicę w cenie.

Wersja srebrna
Wersja srebrna

Rozwiązanie dla mikro- i małych firm. Funkcje, których potrzebujesz do pracy w standardowym zakresie, dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Wersja srebrna jest:

 • dostosowana do potrzeb mikro- i małych firm;
 • przygotowana do obsługi prostych procesów.

Wersja złota
Wersja złota

Złote moduły enova365 powstały z myślą o wymagających użytkownikach. Eksperci zalecają to rozwiązanie średnim i dużym przedsiębiorstwom. Wersja złota:

 • wspiera wielooddziałowe przedsiębiorstwa;
 • umożliwia korzystanie z mechanizmu Business Intelligence;
 • daje możliwość definiowania własnych cech.
Wersja platynowa
Wersja platynowa

Moduły w wariancie platynowym enova365 są przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, które wymagają profilowanych funkcjonalności. Umożliwia:

 • nieograniczoną rozbudowę funkcjonalności w zależności od potrzeb;
 • pracę na dużych zbiorach danych;
 • wsparcie przedsiębiorstw wielooddziałowych i wielofirmowych;
 • korzystanie z mechanizmu Business Intelligence.

Aktualizacje systemu

W ramach wsparcia powdrożeniowego dostarczamy naszym Klientom nowe wersje systemu ERP. Sprawdź korzyści dla Twojej firmy, które uzyskasz dzięki gwarancji na aktualizację systemu enova365!

Zmiany
w przepisach

Gwarancja zgodności z przepisami kadrowymi, księgowymi i gospodarczymi

Nowości
technologiczne

enova365 jest projektowana przez ekspertów w oparciu o sprawdzone trendy technologiczne.

Dostęp
do nowych funkcji

Wraz z rozwojem oprogramowania enova365 na bieżąco wprowadzamy do systemu nowe funkcjonalności.

Bezpieczeństwo
biznesowe

Dbamy o ciągły rozwój enova365. W ten sposób zapewniamy Ci stabilność i bezpieczeństwo biznesowe.

cennik licencji systemu ERP enova365 na ekranie komputera - banner

Poznaj szczegółowe ceny modułów i rozwiązań systemu enova365

Posiadasz Biuro Rachunkowe? Mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365