Jak wdrożyć system ERP enova365

Wdrożenia systemu ERP

Poznaj szerokie możliwości integracji enova365. Dowiedz się więcej o procesie wdrożenia przez naszego Autoryzowanego Partnera i dostosuj system ERP do swojej firmy!

Elastyczny
Dopasowany system ERP enova365

Wdrożenie ERP umożliwia dopasowanie systemu do Twojej działalności. Otrzymujesz unikalne oprogramowanie, które dokładnie odwzorowuje procesy realizowane w firmie, dzięki czemu możesz usprawnić pracę i zyskać kontrolę nad przedsiębiorstwem.

enova365 pulpit kierownika
Obsługa Autoryzowanego Partnera

Partner enova365 to ekspert, który pozna specyfikę Twojego biznesu i zaoferuje Ci nowe możliwości. Podczas przygotowanej specjalnie dla Ciebie bezpłatnej prezentacji systemu przekonasz się, jakie korzyści możesz dzięki niemu osiągnąć!

otwarty na integracje
Integracja systemu enova365

Zintegrowany system ERP łączy się z innymi rozwiązaniami branżowymi. Wdrożenie enova365 gwarantuje Ci dostęp do wszystkich danych dotyczących Twojej firmy w jednym miejscu. Oprogramowanie kompleksowo wspiera działalność i rozwój przedsiębiorstwa.

Inne
Łatwa rozbudowa oprogramowania enova365

Wdrożenie systemu ERP enova365 daje Ci możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe moduły – bez konieczności wymiany całego oprogramowania. Korzystasz z tych funkcji, których potrzebujesz, a rozbudowa dotyczy wyłącznie nowych!

Etapy wdrożenia ERP

Poznaj możliwości enova365

Widzisz potrzebę usprawnienia procesów w Twojej firmie? Chcesz mieć kontrolę nad tym, jak przebiega praca w poszczególnych obszarach? Zastanów się, jaka jest sytuacja Twojego przedsiębiorstwa i jakie plany chcesz zrealizować.

 • Zapoznaj się z ofertą i możliwościami wdrożenia ERP enova365 - dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu celów biznesowych.
 • enova365 to kompleksowy system, który w pełni odpowiada potrzebom każdego biznesu - Wdrażanie systemu ERP umożliwia dostosowanie oprogramowania do Twoich wymagań. Dzięki modułowej strukturze systemu wybierzesz tylko te funkcje, których naprawdę potrzebujesz
 • Zastanów się, na jakim urządzeniu chcesz pracować - Jako Klient wybierasz jakiej wersji oprogramowania potrzebujesz. Wersja Multi dostosowana do każdego urządzenia lub wersja Standard – okienkowa, obejmująca tradycyjny interfejs, oparty o okienka Windows Forms. Sam decydujesz również, w jaki sposób kupisz licencję systemu enova365. Możesz wybrać zakup jej na własność lub wynajem ERP w formie abonamentu. 

Sprawdź możliwości systemu enova365 już teraz - pobierz bezpłatne DEMO!

Testuj enova365 bezpłatnie przez 14 dni!>

Poznaj Autoryzowanego Partnera

Dystrybuujemy oprogramowanie enova365 w oparciu o sieć 250 Autoryzowanych Partnerów. Prowadzą oni sprzedaż i wdrożenia systemów ERP. Dodatkowo świadczą usługi w celu zapewnienia dostępu do kompleksowych rozwiązań biznesowych.

Bezpłatna prezentacja systemu enova365

Nasz Autoryzowany Partner to ekspert w dziedzinie optymalizacji i usprawniania procesów biznesowych. Dzięki swojemu doświadczeniu pomoże w przeanalizowaniu Twoich potrzeb. Podczas bezpłatnej prezentacji przedstawi korzyści, jakie zapewni Twojej firmie wdrożenie ERP enova365. Spotkanie może odbyć się u Ciebie lub online – Ty decydujesz!

Znajdź Autoryzowanego Partnera w pobliżu >

Umów się na bezpłatną prezentację systemu >

Analiza informatyczna i biznesowa

Na początku współpracy specjaliści z firmy Autoryzowanego Partnera przeprowadzą analizę Twoich potrzeb. To pierwszy i kluczowy etap, jakiego wymaga wdrożenie systemu ERP. To przede wszystkim poznanie Twojej firmy pod kątem procesów, które w niej zachodzą, w celu odwzorowania ich w systemie ERP. 

 • Autoryzowany Partner określi modele biznesowe oraz strukturę organizacji, tak aby sprostać wymaganiom Twojej działalności. Zaprojektuje, a następnie przeprowadzi wdrożenie ERP, które będzie rozwiązaniem odpowiednim dla prowadzonego przez Ciebie biznesu.
 • Dzięki analizie przedwdrożeniowej dowiesz się, jak będzie przebiegać wdrożenie systemu ERP w firmie oraz w jaki sposób enova365 usprawni jej procesy.

Jak przebiega wdrożenie systemu ERP?

Wdrażanie ERP w konkretnej firmie to indywidualny projekt. Dzięki możliwościom naszego systemu i eksperckiej wiedzy Autoryzowanego Partnera, enova365 dokładnie odzwierciedli procedury, które zachodzą w Twojej firmie. 

To enova365 dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie!

Wdrożenia systemów ERP to złożony proces, ale przeprowadzi Cię przez niego nasz Autoryzowany Partner. Określi on harmonogram oraz podzieli jego etapy tak, aby działanie Twojej firmy nie zostało zakłócone.

Szkolenia pracowników

Wdrożenie systemu ERP to zmiana i wyzwanie dla firmy i jej pracowników. Nasi Autoryzowani Partnerzy świadczą usługi szkoleniowe, dzięki czemu możesz w pełni skorzystać z usprawnień, jakie oferuje enova365.

Warto zwrócić uwagę na szkolenie dla nowych operatorów systemu – czyli Twoich pracowników. Dzięki fachowym radom Autoryzowanego Partnera szybciej wdrożą się oni w nowe procedury.

Zapytaj Autoryzowanego Partnera o usługę szkoleń podczas omawiania wdrożenia ERP!

Wsparcie powdrożeniowe

Autoryzowany Partner zna już Twoją firmę i strukturę wdrożenia systemu enova365, dlatego to właśnie on jest pierwszą linią wsparcia dla Klienta. Świadczy usługi serwisu, w tym publikacji nowej wersji systemu i aktualizacji do najnowszej wersji, oraz odpowiada na pytania.

System enova365 jest zawsze na bieżąco aktualizowany – zgodnie z przepisami polskiego prawa. Nowe wersje oprogramowania publikujemy na naszej stronie. W ramach ważnej gwarancji dostęp do nich otrzymujesz bezpłatnie.

Dodatkowym wsparciem dla Twoich pracowników jest dostęp do elektronicznej Bazy Wiedzy enova365 - sprawdź!

Możliwości rozwoju instalacji i aktualizacje

System enova365 jest otwarty na rozwój i integracje

Stworzyliśmy system, który rośnie razem z Twoim biznesem – w miarę przybywania Klientów i branż, które obsługujesz. Poszerz oprogramowanie enova365 o dodatkowe moduły lub wybierz wyższą wersję funkcjonalności, gdy tylko pojawi się taka potrzeba (za samą różnicę w cenie).

W ramach wykupionej gwarancji bezpłatnie udostępniamy aktualizacje systemu związane ze zmianami w przepisach oraz nowymi funkcjonalnościami. W enova365 dostęp do nowej wersji systemu otrzymujesz więc w cenie!

Szerokie możliwości konfiguracji dostosują system enova365 do każdego biznesu!

Poznaj zalety elastycznego oprogramowania ERP i skompletuj swój system

Wybierasz funkcje, których potrzebujesz!

Płacisz jedynie za wybrane moduły!

System ERP enova365 to kompleksowe rozwiązanie, które dzięki modułowej budowie dopasowuje się do potrzeb i struktury organizacji. W ramach enova365 moduły współpracują ze sobą, a każdy z nich odpowiada za konkretne funkcjonalności. Dzięki wsparciu Autoryzowanego Partnera dopasujemy do Ciebie funkcje oraz liczbę stanowisk pracy. Masz pewność, że płacisz jedynie za to, co niezbędne dla wsparcia Twojego biznesu!

schemat - moduły systemu ERP enova365 wybierasz tylko te których potrzebujesz

Korzystaj z systemu jak chcesz!

enova365 daje możliwość korzystania z systemu z dowolnego urządzenia. Dzieje się to za sprawą unikatowych interfejsów. Sam wybierasz opcję dostępu do danych swojej firmy. Wdrożenia poprzedzone dogłębną analizą działania Twojego przedsiębiorstwa i współpraca z Autoryzowanym Partnerem sprawiają, że otrzymujesz oprogramowanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby.

ikona komputer enova365 standard
Opcja standard

Opcja standard to możliwość korzystania z enova365 na urządzeniach poprzez interfejs okienkowy (oparty o standardowe okienka Windows forms). Jest on najczęściej wykorzystywany do pracy stacjonarnej w biurze. Idealny dla tych, którzy cenią w aplikacji biznesowej klasyczny wygląd i sposób nawigacji.

ikona system erp dostępny z wielu urządzeń

Opcja multi daje możliwość korzystania z systemu enova365 za pośrednictwem wielu interfejsów – okienkowego, przeglądarkowego (laptop, urządzenia przenośne), czy mobilnego, komórkowego (telefony z systemem Android i iOS). Jeżeli zdecydujesz się na opcję multi, zyskasz możliwość korzystania z każdego interfejsu dostępnego w ofercie enova365!

Przejście z korzystania z opcji standard na opcję multi obejmuje tylko różnicę w cenie. Sprawdź szczegółową ofertę enova365>

Różne możliwości zakupu enova365 - Ty wybierasz

Model zakupu odpowiedni dla Twoich możliwości i potrzeb!

Zakup oprogramowania ERP na własność
Zakup

Standardowa forma, dzięki której stajesz się dożywotnim właścicielem licencji z możliwością aktualizacji oprogramowania do nowych wersji. W⁠ cenie zakupu otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję. To rozwiązanie dla tych, którzy preferują formę zakupu na własność lub otrzymali dotację lub leasing na wdrożenie systemów ERP.

Abonament

Możesz wynająć moduły oprogramowania enova365 w modelu opłat abonamentowych. Sam wybierasz, których funkcjonalności potrzebuje Twoja firma i płacisz tylko za nie. System ERP jest dostępny w chmurze wraz z aktualizacjami i backupami w cenie abonamentu. To wygodne rozwiązanie dla firm z każdej branży. 

Wdrożenia ERP w dużych firmach oraz w średnich i małych przedsiębiorstwach

System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych – srebrnym, złotym i platynowym. Każdy z nich odwzorowuje potrzeby małych, średnich i dużych firm. Dzięki temu wraz z rosnącymi wymaganiami przedsiębiorstwa łatwo rozwijać system. Przejście między wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji. Koszt takiego rozszerzenia systemu enova365 obejmuje różnicę w cenie.

Wersja srebrna
Wersja srebrna

Rozwiązanie dla mikro- i małych firm. Funkcje, których potrzebujesz do pracy w standardowym zakresie, dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Wersja srebrna jest:


 • dostosowana do potrzeb mikro- i małych firm;
 • przygotowana do obsługi prostych procesów.

Wersja złota
Wersja złota

Złote moduły enova365 powstały z myślą o wymagających użytkownikach. Eksperci zalecają to rozwiązanie średnim i dużym przedsiębiorstwom. Wersja złota:


 • wspiera wielooddziałowe przedsiębiorstwa;
 • umożliwia korzystanie z mechanizmu Business Intelligence;
 • daje możliwość definiowania własnych cech.
Wersja platynowa
Wersja platynowa

Moduły w wariancie platynowym enova365 są przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, które wymagają profilowanych funkcjonalności. Umożliwia:


 • nieograniczoną rozbudowę funkcjonalności w zależności od potrzeb;
 • pracę na dużych zbiorach danych;
 • wsparcie przedsiębiorstw wielooddziałowych i wielofirmowych;
 • korzystanie z mechanizmu Business Intelligence.

Aktualizacje systemu

W ramach wsparcia powdrożeniowego dostarczamy naszym Klientom nowe wersje systemu ERP. Sprawdź korzyści dla Twojej firmy, które uzyskasz dzięki gwarancji na aktualizacje systemu enova365!

Zmiany
w przepisach

Gwarancja zgodności z przepisami kadrowymi, księgowymi i gospodarczymi - zawsze na czas.

Nowości
technologiczne

enova365 jest projektowana przez ekspertów w oparciu o sprawdzone trendy technologiczne.

Dostęp
do nowych funkcji

Wraz z rozwojem oprogramowania enova365 na bieżąco wprowadzamy do systemu nowe funkcjonalności.

Bezpieczeństwo
biznesowe

Dbamy o ciągły rozwój enova365. W ten sposób zapewniamy Ci stabilność i bezpieczeństwo biznesowe.

cennik licencji systemu ERP enova365 na ekranie komputera - banner

Poznaj szczegółowe ceny modułów i rozwiązań systemu enova365

Wypełnij krótki formularz i pobierz cennik

Posiadasz Biuro Rachunkowe? Mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365