System ERP enova365 wspiera Projekty

Program do zarządzania projektami w Twojej firmie

Skuteczne zarządzanie projektem – czas realizacji i budżet pod kontrolą

Cel
Precyzyjny

Program do zarządzania projektami enova365 umożliwia przypisywanie zdarzeń i dokumentów do konkretnych projektów. W procesie planowania i realizacji inwestycji zyskujesz kontrolę nad finansami oraz zadaniami – na każdym etapie projektu

ikona smartphone
Mobilny

Sprawdzaj stan projektu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Aplikacja do zarządzania projektami enova365 pozwoli Ci edytować i zaktualizować dane z poziomu urządzeń mobilnych.

enova365 Integrator
Zintegrowany

Zyskuj możliwość konfiguracji projektów w połączeniu z innymi modułami enova365. System do zarządzania projektami obejmuje dane z wielu obszarów np. kadrowo-płacowych czy handlowych. 

Sprzedaż detaliczna
Inteligentny kontroling

Program do zarządzania zadaniami i projektami enova365 umożliwi Ci automatycznie rozpisywanie kosztów i przychodów na pozycje. Lepiej planuj finanse i zapewniaj firmie płynność – zwłaszcza gdy zarządzasz kosztami na poziomie zleceń i zamówień. 

Program do zarządzania projektami enova365 – poznaj jego możliwości

Zarządzanie projektem

Kontrola budżetu projektu

Przepływ dokumentów i procesów

Raportowanie wyników

Zarządzanie projektem

enova365 jest dostępna również w wersji mobilnej. Aplikacja do zarządzania projektami umożliwia dodawanie oraz edycję projektu w dowolnym miejscu. Jeżeli masz pod ręką urządzenie mobilne, możesz mieć kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie. Co dokładnie zagwarantuje Ci program i aplikacja do zarządzania projektami enova365?

 • Program i aplikacja do zarządzania projektami umożliwiają przeglądanie wszystkich projektów w jednym miejscu. Dzięki nim otrzymujesz szybki dostęp do danych.
 • Zarządzanie budżetem inwestycji – sprawdzisz prawdopodobieństwo realizacji budżetu według zrealizowanych i planowanych pozycji. Możesz planować swój budżet zarówno w ujęciu wartościowym, jak i ilościowo-wartościowym.
 • Program i aplikacja do zarządzania projektami pomogą Ci trafnie ocenić plan biznesowy oraz przeprowadzić ewaluację.

system ERP enova365
budzet

Kontrola budżetu projektu

Program do zarządzania projektami enova365 zapewni Ci dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych z projektem w jednym spójnym systemie. Dzięki temu możesz przypisać koszty lub przychody z dokumentów dostępnych w bazie do konkretnego projektu. Co zapewnia program do planowania projektów enova365?

 • Długofalowo planuj koszty i przychody. Program do zarządzania projektami umożliwia dostęp do dokumentów handlowych. Dzięki temu możesz weryfikować zamówienie zgodnie z założeniami.
 • Program do planowania projektów enova365 umożliwia wykorzystywanie opisów analitycznych. Pomogą Ci one przyporządkować konkretne pozycje w planowanym i tworzonym budżecie. Kontroluj go później w module enova365. Dzięki temu ułatwisz sobie realizację procesów księgowych.
 • Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 udostępnia narzędzia niezbędne w procesie budżetowania. Dostępne funkcjonalności sprawią, że nie przekroczysz zakładanego budżetu. Jest to możliwe dzięki monitorowaniu kwot przypisanych do dokumentów na poszczególnych etapach realizacji projektu.
 • Wykorzystuj schematy podziału – program do prowadzenia projektów może automatycznie przypisać dokumenty do danego przedsięwzięcia.

Przepływ dokumentów i procesów

Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 jest zintegrowane z modułem CRM. Dzięki temu zyskujesz dostęp do funkcjonalności, które umożliwiają tworzenie, zarządzanie i utrzymywanie relacji z Klientami. Pozwoli to na płynny obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów. Jakie dokładnie funkcje zapewnia program do prowadzenia projektów?

 • Program do zarządzania projektami enova365 umożliwi Ci tworzenie i przeglądanie dostępnej już listy kontrahentów. Na tej podstawie możesz przypisać realizowane projekty do Klientów. Następnie powiążesz bez trudu projekty w kampanie – nawet te dotyczące różnych kontrahentów. 
 • Oprogramowanie do zarządzania projektami enova365 ułatwi Ci utrzymanie porządku w gromadzonych danych. Dokumenty utworzone w obrębie projektu mogą być udostępniane na potrzeby różnych procesów inwestycji.

przeplyw-dokumentow

Raportowanie wyników

Program do prowadzenia projektów enova365 udostępnia funkcjonalność budżetowania. Posłuży Ci ona do kontroli wydatków. Z łatwością sprawdzisz, jaki poziom wynagrodzeń przypada na poszczególne projekty. Co gwarantuje program i aplikacja do zarządzania projektami?

 • Opis analityczny pomoże Ci w uporządkowaniu danych z dokumentów ewidencyjnych, handlowych, a także wykonanych transakcji. Wystarczy utworzyć opis analityczny, który automatycznie zbierze dane w całość.
 • Program do prowadzenia projektów enova365 umożliwi Ci również obliczenie rzeczywistego kosztu wynagrodzeń. Aby go uzyskać, musisz jedynie zestawić czas pracy z projektami (obiekty, budowy, centrum kosztów).
 • Program do zarządzania projektami umożliwia tworzenie zapisów księgowych. Dzięki dekretacji dokumentów księgowych szybko zweryfikujesz, czy dokumenty zostały poprawnie zaksięgowane. 

raportowanie-wynikow

Dlaczego program do zarządzania projektami jest tak ważny?

Zarządzanie projektami to złożony proces, który obejmuje zarówno działania związane z planowaniem, jak i kontrolą działań. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie umiejscowienie środków, jakimi dysponuje firma. Dotyczy to nie tylko zasobów ludzkich, ale również finansowych czy wyposażenia. Czuwanie nad wszystkimi działaniami oraz poprawną realizacją założeń budżetowych wymaga dokładności. Pomoże Ci w tym program do zarządzania projektami enova365.

Projekty

Moduł Projekty to jeden z elementów systemu ERP, który odpowiada za zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Możliwość gromadzenia w jednym miejscu wszystkich niezbędnych danych i dokumentów ułatwi Ci skuteczną realizację projektów. Program do zarządzania projektami enova365 pomoże również stworzyć raporty, na podstawie których możesz nadzorować i rozliczać postępy. 

Automatyzacja

Dostęp do modułu Workflow pozwoli Ci zautomatyzować procesy realizowane w firmie cyklicznie. W ten sposób zwiększysz efektywność swojego zespołu. Moduł CRM usprawni kontakt z Klientem i zapewni pracownikom dostęp do listy kontrahentów. Dzięki temu będą mogli na bieżąco sprawdzać postępy w ramach współpracy, odbierać korespondencję oraz nadzorować napływające zlecenia.

Analizy i raporty

Moduł BI umożliwi Ci definiowanie własnych wskaźników i tworzenie raportów dotyczących realizowanego projektu. Program i aplikacja do zarządzania projektami będą pomocne nie tylko w pracy osób nadzorujących ich realizację, ale także pozostałych pracowników. Każdy z nich zyska dostęp do niezbędnych dokumentów, raportów i zestawień analitycznych.

Praca zdalna

 Jeżeli zdecydujesz się na zakup systemu w opcji multi, każdy z operatorów otrzyma program do planowania projektów enova365 dostosowany na dowolne urządzenie. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku osób pracujących zdalnie. Dzięki temu zapewnisz odpowiednią komunikację w zespole i zwiększysz efektywność pracy swoich pracowników. enova365 jako program do zarządzania zadaniami oraz projektami ułatwia również prowadzenie ewidencji czasu pracy. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza gdy pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki zdalnie.

enova365 program do zarządzania projektami – funkcje polecane dla Ciebie

Sprzedaż (CRM)
CRM

Program do prowadzenia projektów udostępnia kompleksowe narzędzie do ewidencji kontaktów z Klientem.

enova365 projekty - ikona modułu
Projekty

Moduł projekty enova365 umożliwi Ci skuteczne planowanie i zarządzanie realizacją projektu.

enova365 opis analityczny
Opis analityczny

System do zarządzania projektami enova365 umożliwia aktywowanie opisu kontrolingowego na dokumentach znajdujących się w systemie.

enova365 czas pracy
Czas pracy

enova365 to również program do zarządzania zadaniami pracowników, który zapewnia obsługę wielu zatrudnionych jednocześnie. Jest to możliwe dzięki prostemu importowi, planowaniu oraz wprowadzaniu i ewidencji normy oraz czasu pracy.

enova365 pracownicy koszty projektow
Pracownicy koszty projektów

System do zarządzania projektami enova365 umożliwia precyzyjne rozdzielnie wynagrodzenia pracowników według miejsca powstania kosztów wynagrodzeń.

enova365 workflow
Workflow

Program do zarządzania zadaniami pracowników enova365 udostępnia również moduł Workflow. Dzięki temu możesz zautomatyzować procesy i usprawnić przepływ pracy wszystkich operatorów.

Business Inteligence
Business Inteligence

Moduł BI enova365 umożliwia zgromadzenie wskaźników i raportów w wybranym miejscu oprogramowania. Dzięki temu informacje dotyczące aktualnie prowadzonych projektów  będziesz miał zawsze pod ręką.

Kto skorzysta z zalet enova365?

System enova365 ułatwi określenie ról poszczególnych osób w projekcie i kontrolę nad realizacją strategii. Pozwoli na zarządzanie informacjami i obiegiem dokumentów.

Dyrektor finansowy
Project manager
Handlowiec
Dyrektor finansowy

System do zarządzania projektami enova365 umożliwi Ci stałą kontrolę nad budżetem inwestycji oraz strategicznymi projektami. Pozwoli planować przepływ pieniędzy i prognozować wydatki. 

Project manager

enova365 jako oprogramowanie do zarządzania projektami umożliwia dostęp do szerszej wiedzy. Obejmuje dane z modułu CRM i poziom realizacji projektu. Dzięki temu program do zarządzania zadaniami znacznie ułatwia współpracę z zespołem projektowym.

Handlowiec

Program do prowadzenia projektów ułatwia pracę w firmie. Dostarcza automatycznie utworzone raporty i zestawienia analityczne. Dzięki temu możesz zaoszczędzić cenny czas. 

Program do zarządzania projektami w średnich i dużych firmach

Program do zarządzania projektami enova365 sprawdzi się w każdej firmie. 

Dzięki elastycznej strukturze dopasujesz go do potrzeb swojego biznesu. Jeżeli zdecydujesz się na to rozwiązanie, zyskasz dodatkowo integrację z modułem CRM enova365. Możliwość przypisania do konkretnych kontrahentów projektów i wiążących się z nimi dokumentów pozwoli Ci zapanować nad procesami w Twojej firmie.

Średnie i duże przedsiębiorstwa muszą być przygotowane do pracy nad kilkoma projektami jednocześnie. Wymaga to zaangażowania niemal każdego działu funkcjonującego w firmie. Program do zarządzania zadaniami ułatwi Ci kontrolę nad kosztami pracowniczymi, które dotyczą konkretnych projektów. 

Dodatkowo otrzymasz możliwość automatycznego dopasowania kosztów za pomocą opisu kontrolingowego dokumentów. Bez wątpienia ułatwi to pracę całego zespołu, obieg dokumentów, kontrolę nad budżetem, a także prace działu księgowości.

Aplikacja do zarządzania projektami działająca w chmurze

enova365 oferuje swoim Klientom różne możliwości zakupu, dzięki którym możesz dopasować program do własnych potrzeb. Jedną z nich jest możliwość wynajmu wybranych modułów w ramach abonamentu. W takim przypadku program działa w chmurze, co pomoże Ci wyeliminować koszty związane z inwestycją w zaplecze IT. System enova365 usprawni zarządzanie projektami i zwiększy efektywność Twojej firmy. 

Dlaczego warto inwestować w zarządzanie projektami? Oprogramowanie enova365 w chmurze gwarantuje dostęp do wszystkich niezbędnych informacji bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Jeżeli zdecydujesz się na zakup platynowego pakietu, otrzymasz program do zarządzania projektami po polsku z możliwością zmiany języka na angielski. Dlatego też możemy zapewnić, że to rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przypadku firm zatrudniających Polaków, jak i obcokrajowców.  

system ERP w chmurze - urządzenia ze screenami z systemu enova365

Aplikacja mobilna

Warto zwrócić uwagę na to, że program do zarządzania zadaniami w chmurze to nie jedyne rozwiązanie, które umożliwia zdalną obsługę i kontrolę realizowanych projektów.

Jego doskonałym uzupełnieniem może być również aplikacja do zarządzania projektami na urządzenia mobilne. Dzięki niej otrzymasz dostęp do takich samych modułów, jakie wykupiłeś w wersji na komputery. Zyskasz interfejs dopasowany do potrzeb użytkowników smartfonów i tabletów. Jeżeli Twoi pracownicy zainstalują na swoich urządzeniach program, zarządzanie projektami i zadaniami stanie się prostsze. Każdy użytkownik może aktywować powiadomienia push, które poinformują go o przydzielonych obowiązkach. 

banner-obszar-1

Dostosuj program do zarządzania projektami do swojego biznesu!

Program i aplikacja do zarządzania projektami enova365 umożliwia zestawienie wybranych modułów, które najlepiej pasują do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system całkowicie dostosowany do profilu działalności. W każdej chwili możesz uzupełnić swoją instalację o kolejne moduły i modyfikować oraz uzupełniać program do zarządzania projektami enova365 o dodatkowe funkcjonalności w dowolny sposób. 

Budżetowanie i zarządzanie projektami – program enova365

Program do planowania projektów enova365 umożliwi Ci sprawne budżetowanie przyszłych projektów oraz kontrolę nad aktualnymi. Połączenie systemu z funkcjonalnościami CRM sprawi, że bez problemu stworzysz budżet dla nowego klienta lub działań oraz rozplanujesz kwoty kosztów i przychodów. Ponadto otrzymasz możliwość kwalifikacji kosztów z zapisanych w systemie dokumentów do wybranych projektów. 

Program do zarządzania projektami ułatwi Ci również kontrolę nad kolejnymi etapami realizacji. Jest to możliwe dzięki przyporządkowaniu dokumentów do kontrahentów i projektów. 

Każda firma stawia sobie konkretne cele biznesowe. Jeżeli kilka projektów realizuje ten sam, możesz stworzyć osobną kampanię oraz kontrolować ją na podstawie danych w module Projekty. Warto również zwrócić uwagę na to, że budżet może być planowany w ujęciu wartościowym, ilościowo-wartościowym lub mieszanym.

system do zarządzania projektami - enova365

Zarządzanie projektami – program enova365 na miarę potrzeb Twojej firmy!

budownictwo i nieruchomości wideo

Zobacz jak system enova365 wspiera prowadzenie projektów w przedsiębiorstwie Jucha Beton

Jak przebiega wdrożenie programu do zarządzania projektami enova365?

Wdrożenie programu enova365 ułatwi Ci nasz Autoryzowany Partner. Przeprowadzi Cię przez kolejne etapy procesu tak, aby Twoja firma mogła nadal realizować swoje plany. Na początku powinieneś zapoznać się z modułami i funkcjonalnościami programu enova365, zweryfikować możliwości zakupu oraz korzystania z systemu. Jeżeli to zrobisz i zdefiniujesz swoje preferencje, możemy przejść do rozpoczęcia wdrożeń.

 • Pierwszy etap, czyli analiza przedwdrożeniowa, pomoże zrozumieć specjalistom, czego potrzebujesz. Muszą poznać specyfikę Twojej branży oraz procesy. Po określeniu modelu biznesowego oraz prezentacji wdrożenia przychodzi czas na właściwe działania. W tym momencie Autoryzowany Partner przedstawi Ci plan działań i dopasuje program do zarządzania zadaniami enova365 do Twoich wymagań.
 • Kolejnym etapem jest wdrożenie pracowników do nowego środowiska informatycznego. W tym celu Autoryzowany Partner przeprowadzi odpowiednie szkolenia. Dzięki temu Twoje procesy będą przebiegały sprawnie, a pracownicy szybciej nauczą się nowego systemu. Otrzymasz od nas również odpowiednie wsparcie powdrożeniowe. W razie problemów nasz Autoryzowany Partner pozostaje do Twojej dyspozycji. Dodatkowo zyskujesz dostęp do najnowszych aktualizacji dostosowanych do zmian w przepisach oraz wymagań rynkowych.
 • Pamiętaj, że zawsze możesz rozszerzyć swój program do planowania projektów enova365 o kolejne moduły lub wykupić licencję. Wszystko zależy od Ciebie!

Zaufali nam

enova365 pomaga rozwijać biznes licznym przedsiębiortwom instytucjom. Zobacz czyje procesy biznesowe wspiera nasz produkt.

logo stowarzyszenie księgowych w polsce
lazienki
logo 4f
Logo Celkar
Logo Payroll 360
wdrożenie systemu ERP enova365 w iTaxi
colorex-logo
Oxyline
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365