Konsultant w zespole User Education

Zakres obowiązków:

  • ułatwienie dostępu klientom do informacji handlowej i merytorycznej dotyczącej produktu enova365
  • dbanie o dobre przyjęcie produktu przez użytkownika poprzez:
    • przygotowywanie instrukcji i ulotek
    • opracowanie dokumentacji enova365
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i konsultacji
    • przygotowywanie szkoleń e-learningowych i nagrywanie webinarów
  • nadzór nad Bazą Wiedzy (modyfikacja i tworzenie nowych artykułów)
  • promowanie produktu poprzez dobrą jakość udzielanych informacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególne Power Point
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie („lekkie pióro”)

Mile widziane

  • praktyka w branży IT
  • umiejętność przygotowania szkoleń, prezentacji lub opracowywania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów