Konsultant systemu ERP ds. kadr i płac w Dziale Wsparcia

Nie bawi Cię już comiesięczne naliczanie wynagrodzeń w biurze rachunkowym?  Interesuje Cię praca w IT, przy jednoczesnym wykorzystaniu kompetencji kadrowo-płacowych? Lubisz ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy?

Jeśli te pytania wzbudzają u Ciebie pozytywne myśli. Aplikuj do Sonety!

Jesteśmy Działem Wsparcia, którego praca nastawiona jest na pomoc naszym Autoryzowanym Partnerom w zadaniach związanych z obsługą modułów kadrowo-płacowych. Istotną częścią zadań jest kontakt z Działem Produkcji Oprogramowania w celu rozwoju produktu enova365. Szukamy energicznych osób, którym zależy na ciągłym rozwoju oraz pracy z specjalistami w dziedzinie kadr i płac.

Zakres obowiązków:

  • zdalna pomoc Partnerom handlowym firmy w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu enova365 kadry płace, przez konsultacje telefoniczne i mailowe
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu
  • zbieranie i przygotowywanie informacji z rynku na potrzeby rozwoju produktu enova365.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej
  • znajomość w stopniu podstawowym zagadnień dotyczących obszaru kadr i płac – warunek konieczny
  • otwartość na nową wiedzę
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zasad obsługi klienta
  • praca w biurze rachunkowym
  • znajomość dowolnego programu z zakresu KIP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)
  • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
  • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
  • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie