Konsultant ds. wdrożeń (moduł Kadry Płace i HR)

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • konfigurowanie danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • współpracą z programistami nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • opracowywaniem dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • konfiguracja systemu oraz testy akceptacyjne
  • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, ekonomia, matematyka)
  • minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub udział w projektach wdrożeń systemów klasy ERP
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
  • znajomość w stopniu dobrym zagadnień dotyczących obszaru Kadr i Płac
  • umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowe kwalifikacje:

  • prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień dotyczących baz danych
  • znajomość SQL

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)
  • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
  • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
  • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie