Młodszy konsultant projektu księgowość w dziale wsparcia

Zakres obowiązków:

  • zdalna pomoc Partnerom handlowym firmy w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu enova365 księgowość przez konsultacje telefoniczne i mailowe
  • uczestnictwo w testowaniu aplikacji
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej do systemu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub informatyczne)
  • znajomość w stopniu podstawowym zagadnień księgowych (plan kont, rejestr VAT, kasa/bank, rozrachunki, deklaracje podatkowe, środki trwałe)
  • umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej
  • otwartość na nową wiedzę
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu do zarządzania enova365
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, z systemami klasy ERP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze),
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.30-9.00),
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • długoterminową współpracę
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • po okresie próbnym wybór benefitów (karta medyczna, karta sportowa).