Programista rozwiązań wewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie serwisów wewnętrznych
  • tworzenie aplikacji skonteneryzowanych
  • zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • tworzenie narzędzi automatyzujących i standaryzujących wytwarzanie oprogramowania
  • dokumentowanie implementowanego kodu

Wymagania:

  • znajomość programowania w języku C#
  • znajomość zagadnień konteneryzacji
  • doświadczenie w wykorzystaniu i tworzeniu Web API
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy)
  • komunikatywność, dokładność, terminowość

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień z zakresu DEVOPS
  • znajomość programowania w chmurze Microsoft AZURE
  • doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń dla produktów Microsoft w chmurze Azure
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git)
  • znajomość specyfiki systemów operacyjnych Windows / Linux (zmienne środowiskowe, procesy, instalowanie zależności)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)
  • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
  • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
  • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie

Potrzebujesz więcej informacji?

Nasz dział HR jest do Twojej dyspozycji. Wszelkie pytania możesz kierować do naszego zespołu na poniższy email.