Konsultant projektu księgowość

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie nowych funkcji: zbieranie oczekiwań, współprojektowanie, testowanie oprogramowania
  • wsparcie partnerów handlowych firmy oraz klientów w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu enova365 księgowość
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie we wdrażaniu modułów księgowych lub praktyka w dziale księgowości
  • znajomość zagadnień księgowych
  • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
  • umiejętność budowania jasnego i spójnego komunikatu do klienta, łatwość zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej
  • inicjatywa i entuzjazm w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu do zarządzania enova365
  • doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania ERP lub w IT

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze)
  • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
  • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach IT
  • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie

Potrzebujesz więcej informacji?

Nasz dział HR jest do Twojej dyspozycji. Wszelkie pytania możesz kierować do naszego zespołu na poniższy email.