Konsultant projektu CRM

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego/technicznego sieci partnerskiej systemu ERP enova365
  • prowadzanie analiz systemowych i tworzenie dokumentacji funkcjonalnej
  • uczestnictwo w rozbudowywaniu i testowaniu nowych rozwiązań aplikacji
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • udział w pracach związanych z rozbudową narzędzi do wspomagania pracy w CRM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe Informatyczne (bądź pokrewne) lub studenci ostatnich lat
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i merytorycznej
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętności wyciągania trafnych wniosków
  • podstawowa wiedza o XML, PL/SQL
  • umiejętność parametryzacji i modyfikacji systemu w celu optymalizacji zachodzących procesów wewnętrznych
  • prowadzenie testów nowych funkcjonalności

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawowa znajomość języka C#
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku –  z systemami do zarządzania ERP lub w IT
  • znajomość tematyki zarządzania relacjami z klientami (CRM)
  • znajomość budowy i funkcjonowania systemów klasy ERP (w szczególności obszarów CRM)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze),
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.30-9.00),
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • długoterminową współpracę
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • po okresie próbnym wybór benefitów (karta medyczna, karta sportowa).