Junior Scrum Master

Wymagania:

  • masz co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera?
  • chętnie podejmujesz ciągłe wyzwania, a praca kreatywna sprawia Ci radość?
  • jesteś osobą energiczną, zaangażowaną w pracę i chcesz rozwijać swoją wiedzę w zakresie podejścia Agile i wytwarzania oprogramowania?
  • cechuje Cię otwartość na zmianę i duża motywacja do działania?

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy z ekspertami wewnątrz organizacji,
  • wpływ na kierunek zmian w organizacji.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie zespołu produkcyjnego swoją wiedzą, w stosowaniu zwinnych praktyk wytwarzania oprogramowania,
  • prowadzenie i moderowanie spotkań scrumowych,
  • moderowanie spotkań zespołowych, ułatwiających podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów,
  •  pomoc w organizowaniu pracy zespołów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze),
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.30-9.00),
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • po okresie próbnym wybór benefitów (karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe).

Potrzebujesz więcej informacji?

Nasz dział HR jest do Twojej dyspozycji. Wszelkie pytania możesz kierować do naszego zespołu na poniższy email.