Konsultant ds. wydajności oprogramowania ERP

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie polityk, jak również wdrażanie narzędzi poprawiających wydajność systemu oraz diagnostykę,
  • współpraca z zespołami technicznymi i infrastrukturalnymi aplikacji, w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów wpływających na ogólną wydajność systemu aplikacji,
  • analiza i obsługa zgłoszeń z obszaru wydajności,
  • przekazywanie informacji zwrotnych oraz wspieranie usług związanych z tworzeniem oprogramowania,
  • przeprowadzanie testów wydajnościowych i testów zużycia zasobów,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z wydajnością systemu,
  • analiza funkcjonalności systemu enova365 pod kątem możliwości ich optymalizacji,
  • badanie i monitorowanie wydajności środowisk produkcyjnych,
  • analiza baz danych i optymalizacja pod względem wydajności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (wskazana informatyka lub kierunki pokrewne)
  • 2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania systemów informatycznych, wydajności i testowaniu
  • znajomość .NET (C #) i środowiska Visual Studio i/lub praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem SQL
  • znajomość narzędzi do monitorowania wydajności systemów informatycznych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy zespołowej
  • efektywna organizacja pracy (samodzielność)

  • doświadczenie w administracji serwerem MS SQL (zarządzanie kontami użytkowników, zarządzanie kopiami zapasowymi, monitorowanie zasobów bazodanowych)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)
  • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
  • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
  • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie