Konsultant projektu Workflow i DMS

Opis stanowiska:

  • zapewnienie wsparcia technicznego dla Partnerów enova365 dotyczącego modułu Workflow oraz DMS;
  • czynny udział w rozwoju modułu Workflow oraz przygotowywaniu dokumentacji technicznej;
  • przygotowywanie oraz prowadzenie testów aplikacji;
  • prowadzenie szkoleń dla Partnerów wdrażających oprogramowanie.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (mile widziane informatyczne);
  • podstawowa znajomości analizy procesów biznesowych i modelowania;
  • język angielski na poziomie zrozumienia dokumentacji technicznej;
  • łatwość redagowania dokumentacji;
  • nastawienia na klienta i na pracę zespołową;
  • inicjatywa i entuzjazm w działaniu, chęć nauki.

  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami z zakresu obiegu dokumentów i Workflow;
  • zainteresowania z obszaru systemów ERP;
  • znajomość UML lub BPMN;
  • zainteresowania z obszaru programowania (znajomość języków programowania).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia zależna o wyników;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • szkolenia produktowe i menedżerskie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.