Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt sp. z o.o.
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży produkcyjnej

Partner wdrażający: Agemit sp. z o.o. zobacz wizytówkę

Aktualnie nasi przedstawiciele handlowi wyposażeni są w tablety oparte o system Android i iOS z mobilną aplikacją enova365. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu mogą na bieżąco sprawdzać aktualne ceny i stany magazynowe nasienia byczego, które jest naszym podstawowym produktem.

Opis wdrożenia systemu ERP

Charakterystyka firmy:

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt - w skrócie SHiUZ. Posiadamy zorganizowaną sieć sprzedawców i grupę ok. 3000 punktów unasieniania w całej Polsce. Na ponad 60-ciu latach tradycji i doświadczenia zbudowaliśmy silną i nowoczesną firmę, która jest polskim liderem w zakresie genetyki i rozrodu zwierząt oraz najnowszych technologii stosowanych w inseminacji. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która już w 2007 roku zajęła się wdrożeniem technologii selekcji genomowej.

Wyzwania postawione przed systemem:

  • Handlowcy często nie wiedzieli jakiego rodzaju asortyment dostępny jest w danym momencie w firmowym magazynie
  • Faktury kosztowe oraz umowy przesyłane bezpośrednio do oddziałów, z dużym opóźnieniem dostarczane były do głównej siedziby w Bydgoszczy.

Opis wdrożenia

Korzyści z wdrożenia systemu ERP:

  • Zmniejszenie kosztów
  • Usprawnienie przepływu informacji w dziale księgowym
  • Handlowcy mogą na bieżąco sprawdzać aktualne ceny i stany magazynowe
  • Dzięki usprawnieniu przepływu procesów udało się nam zapanować nad terminami płatności z tytułu zobowiązań oraz zapewnić kontrolę nad wydatkami w firmie.
  • Dzięki analizom BI obserwujemy bieżącą sytuację w spółce, co ważne są one interaktywne, a więc w bardzo szybki i przystępny sposób możemy sprawdzić szczegóły wybranych elementów wykresu oraz danych.
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365