CSVK Sp. z o.o. sp. k.

Wdrożenie systemu ERP w branży Handel i e-commerce

Partner wdrażający: INITIUS sp. z o.o. zobacz wizytówkę

Przemysław Strzałka, właściciel firmy
Przemysław Strzałka, właściciel firmy

enova365 obecnie realizuje 99% tego, co założyliśmy, że ma robić. Jest dla nas silnikiem magazynowo-księgowym, który został postawiony na nogi. Dostaje komunikaty z zewnątrz i finalizuje procesy, w ogromnych ilościach, a BI pokazuje nam bieżące informacje z tych procesów

Charakterystyka firmy:

Przedsiębiorstwo CSVK jest właścicielem sklepu internetowego AGDmaster.com, który w ciągu kilku lat stał się jednym z czołowych graczy akcesoriów i części zamiennych rynku e-commerce. Początkowo CSVK było niewielką firmą oferującą części zamienne do drobnych AGD. Obecnie firma ma w swojej ofercie akcesoria oraz części zamienne do małego i dużego AGD, a także RTV. Właściciele firmy w przyszłości nie wykluczają ponadto wejścia na rynek motoryzacji.

Opis wdrożenia

Korzyści:

Wdrożenie enova365 pozwoliło na efektywne zarządzanie gospodarką magazynową. Ze względu na wielość kanałów sprzedaży oraz zadań związanych np. z obsługą reklamacji bardzo często nie zgadzały się stan magazynowe obliczone przez system z tym, co znajdowało się faktycznie w magazynach firmy. enova365 uporządkowała te aspekty tak, aby zarządzanie magazynem mogło przebiegać sprawnie i tym samym umożliwić bieżąco pozyskiwanie niezbędnych informacji.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365