DSI Pakiet HR

Rozszerza funkcjonalność modułu Kadry Płace, usprawniając obsługę HR.

Przedstawiona grupa rozwiązań poprawia efektywność obsługi pracowniczej. Wyróżnione funkcjonalności wypracowane zostały wspólnie z zespołami HR naszych kluczowych klientów. Pakiety są możliwe do zainstalowania również na działających produkcyjnie instalacjach enova365.

  • Ewidencja odzieży roboczej

Rozwiązanie pozwala na zarzadzanie odzieżą roboczą bezpośrednio w systemie enova365 w relacji z modułem Płace. Rozwiązanie stosowane w połączeniu z wybranymi licencjami systemu z enova365, opcjonalnie w złocie przy zakupie osobno dodatkowych tabel.

  • Elektroniczne paski wypłat

Dodatek służy do elektronicznej wysyłki pasków wypłaty. Rozwiązanie stosowane od licencji złotej systemu enova365. Pasek generowany jest w formie wskazanego wydruku do pliku pdf, a następnie zabezpieczany hasłem i wysyłany na adres email pracownika, hasło wymagane do odczytu pliku wysyłane jest SMS na numer telefonu pracownika. Opcjonalnie zamiast SMS można wykorzystać szyfrowanie e-Pasków numerem PESEL.

  • Zarządzanie skierowaniami lekarskimi

System ułatwia przygotowanie określonego badania lekarskiego, stosowany w połączeniu z wybranymi licencjami programu enova365.

  • Obsługa pracy tymczasowej

Moduł pozwala na ewidencję danych oraz zarzadzanie pracownikami Agencji Pracy Tymczasowej. Rozwiązanie stosowane w połączeniu z licencją platynową systemu enova365.

  • Szafki dla pracowników

Rozwiązanie pozwala na zarzadzanie szafkami np. śniadaniowymi, ubraniowymi itp. bezpośrednio w systemie enova365 w połączeniu z modułem Płace. System stosowany w połączeniu z wybranymi licencjami programu enova365. Pracodawca jest zobowiązany zapewnić szafki BHP swoim pracownikom, jeżeli ich praca wymaga zastosowania odzieży roboczej.

Autor rozwiązania

DEVELSOFT Sp. z o.o.

Poznaj więcej informacji o tym Partnerze