Konsultant Komputer sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Poznań, ul. Krzywa 21

Czym się zajmujemy?

Od roku 1994 zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych i organizatorskich w sferze zarządzania przedsiębiorstwem. Cel ten realizujemy w oparciu o własne systemy informatyczne bądź rozwiązania programowe współpracujących z nami firm. Oferujemy standardowe, skalowalne i zintegrowane produkty wytwarzane za pomocą otwartej technologii niezależnej od platformy sprzętowo-programowej.

Specjalizacje

Specjalizuje się w obszarze: Handel, Kadry Płace, Księgowość, BI

Ilość wdrożeń

Ponad 25 Klientów

Elearning

Lider szkoleń enova365

Lata

Współpraca od 12 lat

Referencje

Polecany przez Klientów

Polecany w branżach

Rekomendowany przez Klientów w branży: Usługi i B2B

Dlaczego my?
  • Nasze doświadczenie pozwala nam z sukcesem obsługiwać nie tylko małe i średnie firmy, ale i Klientów z wysoko zindywidualizowanymi potrzebami
  • Zespół doświadczonych specjalistów znających specyfikę pracy w organizacjach i potrafiących słuchać ludzi
  • Nasza praktyka z przeprowadzonych wdrożeń to bezpieczeństwo dla Klientów, że trafili pod właściwe skrzydła
Wdrożenia
Prof. Cosmetica sp. z o.o. Handel/ e-commerce
Jarosław Alot, Prezes Zarządu
Jarosław Alot, Prezes Zarządu

Firmę Konsultant Komputer sp. z o.o. chcielibyśmy polecić jako odpowiedniego partnera do wspólpracy przy realizacji projektów teleinformatycznych.

HORYZONT technologie internetowe Usługi i B2B
Dzięki oprogramowaniu enova poprawiliśmy ergonomię naszej pracy, zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, obniżyliśmy koszty oraz usprawniliśmy kontrolę procesów. 
Ela-compil sp. z o.o. Budownictwo/ nieruchomości
Jerzy Sikorski
Jerzy Sikorski
System enova365 spełnił nasze oczekiwania, firma Konsultant Komputer również wywiązała się z zadania dobrze, proces wdrożeniowy przebiegł bez zakłóceń osiągnęliśmy zakładany cel i spełnienie wszystkich wymagań postawionych podczas procesu analizy przedwdrożeniowej. 
Wielkopolskie Centrum Ratownictwa Medycznego sp. z o.o. Usługi i B2B
Barbara Szeflińska, Prezes zarządu
Barbara Szeflińska, Prezes zarządu

System enova365 wybraliśmy w 2014 roku z powodu jego atrakcyjnej ceny i bogatej funkcjonalności. Na szczególną uwagę zasługują możliwości modułu Kadry Płace. Specyfika naszej działalności oraz wewnętrzne regulaminy płacowe udało się odzwierciedlić w systemie, dzięki bardzo dużym możliwościom parametryzacyjnym. Aktualnie prowadzimy kartoteki pracownicze około 155 zatrudnionych.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim Administracja publiczna
Grzegorz Jargiłło
Grzegorz Jargiłło

Wybraliśmy ten system po dogłębnej analizie systemów funkcjonujących na rynku i zweryfikowaniu stosunku ceny do jakości, który w tym przypadku okazał się najlepszy. (...) Moduł kadrowo-płacowy wyróżnia się dużymi możliwościami analitycznymi, jest elastyczny, można w nim dokonywać szeregu zmian uwarunkowanych specyficznymi wymaganiami jednostki medycznej. System enova364 spełnił nasze oczekiwania.