Komputronik Biznes Sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Poznań, ul. Wołczyńska 37

Czym się zajmujemy?

Komputronik Biznes oferuje doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji, bazując na wysokich kwalifikacjach oraz know-how z dziedziny sprzętu, usług i oprogramowania. Jako integrator rozwiązań opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji i integracji istniejących już systemów informatycznych. Komputronik Biznes to zespół ponad dwustu doradców, inżynierów i serwisantów w całej Polsce, dysponujących aktualną wiedzą w zakresie oferowanej infrastruktury i oprogramowania oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizowanych usług. Każdy z nich proponuje optymalne rozwiązania bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie Grupy Komputronik, zapewniając szybką realizację projektów.

Chmura

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Projekty, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 250 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365

Lider nowości

Przygotowany do wdrożeń najnowszych funkcjonalności, dostępnych w enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 13 lat
Dlaczego my?
 • 16 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań ERP
 • Autorskie rozwiązania
 • Doświadczenie w integracji z zewnętrznymi rozwiązaniami
 • Zwiększenie efektywności biznesu, gwarancja optymalnych rozwiązań IT
 • Zachowanie ciągłości działania Infrastruktura zapewniająca sprawne funkcjonowanie organizacji
 • Bezpieczeństwo organizacji, rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo danych
 • Dedykowany Zespół programistów
 • Wyróżnienie od producenta enova365 za „Działalność na rzecz rozwoju rynku systemu enova365,,
 • Doradztwo i usługi Audyt, projektowanie, wdrażanie i utrzymanie systemów
 • Wyspecjalizowane działy do obsługi specyficznych segmentów rynku
 • System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą ISO 27001:2013
Wdrożenia
JMK Produkcja

Specjaliści Komputronik Biznes w ramach swojej oferty i doświadczenia przedstawili system enova365 z uwagi na niemal nieograniczone i elastyczne możliwości konfiguracji, wielomodułowość, zgodność z przepisami prawa, bezpieczeńśtwo oraz nowoczesną architekturę - technologię produktu. W ramach realizacji projektu z wykorzystaniem systemu enova365 obsłużono strategiczne procesy organizacji: handlowo - magazynowe (cennik, magazyny, kompletacje, obsługę zleceń produkcyjnych), serwisowe, księgowo - windykacyjne, kadrowo - płacowe.

BAMA System Produkcja

System enova365 umożliwił obsługę procesów w obszarach handlowym oraz produkcyjnym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu konsultantów i programistów firmy Komputronik Biznes zrealizowano indywidualne potrzeby w zakresie obsługi zamówień od odbiorców i powiązanych z nimi zleceń produkcyjnych. 
Z pewnością możemy polecić system enova365 innym firmom, które chcą używać sprawdzonego, nowoczesnego oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Pharmill Produkcja

System enova365 w pełni zaspokoił wymagania funkcjonalne oraz okazał się niezwykle łatwy w obsłudze i codziennej pracy. Konsultanci firmy Komputronik Biznes wykazali się dużym zaangażowaniem odzwierciedlając w działaniu systemu specyfikę naszej działalności oraz szkoląc pracowników do jego obsługi. Dzięki powyższemu podniesiony został standard obsługi Klientów oraz jakość realizacji zamówień. 

Magna Automotive Automotive
Leszek Szajna, IT Manager
Leszek Szajna, IT Manager

Opracowany i wdrożony moduł integracji MovarchDS z enova365 umożliwia pracownikowi po zeskanowaniu karty RFID oraz podaniu prawidłowego kodu PIN wyświetlenie na ekranie dotykowym Infokiosku widoku jego spraw pracowniczych obsługiwanych w systemie enova365. Pracownik bez dostępu do komputera może złożyć elektroniczny wniosek dotyczący spraw socjalnych:
zgłosić urlop, chorobowe, złożyć podanie czy wniosek o wcześniejsze wyjście.