enova.expert sp. z o.o. (dawniej Infotelecom i Netis)

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Poznań, ul. J.H.Dąbrowskiego 75/92

Czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z enova365, m.in.: analizę przedwdrożeniową, usługi wdrożenia, migrację danych, opiekę eksploatacyjną, integrację ze specjalistycznymi systemami zewnętrznymi, sklepami oraz budujemy własne rozszerzenia. Możemy również zapewnić lub dostarczyć pełną infrastrukturę niezbędną do zbudowania systemu w oparciu o enova365, także w postaci chmur obliczeniowych.

Wdrożenia ERP w chmurze

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)

Duża firma

Partner polecany do dużych wdrożeń

Specjalizacje

Specjalizuje się w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Workflow, Projekty, BI

Ilość wdrożeń

Ponad 300 Klientów

Elearning

Lider szkoleń enova365

Lata

Współpraca od 18 lat

Referencje

Polecany przez Klientów

Polecany w branżach

Rekomendowany przez Klientów w branży: Biura rachunkowe, Usługi i B2B

Dlaczego my?
  • Prowadzimy „za rękę”
  • Sprawiamy, że wszystko staje się prostsze
  • Bagaż doświadczeń i gotowych rozwiązań
  • Trafnie podpowiadamy
  • Nasi Klienci nas polecają
Wdrożenia
Bezokularow.pl s.a. Handel/ e-commerce
Wojciech Kyciak, Prezes zarządu
Wojciech Kyciak, Prezes zarządu

Wspólnymi siłami udało się zoptymalizować procesy logistyczno-sprzedażowe. Wdrożenie z Netis sp. z o.o. pozwoliło zaoszczędzić czas i pieniądze, a także poprawić poziom obsługi klienta, co ma niebagatelne znaczenie w naszej branży.

Restauracja Biesiadna Usługi i B2B
Rita Cegłowska
Rita Cegłowska

Kiedy mój syn otworzył pizzerię kupił tzw. pudełkowy produkt do obsługi gastronomii. Kilkakrotnie w czasie konfigurowania tego systemu miałam możliwość współpracy z tzw. infolinią i wtedy podczas rozmów z mało kompetentnymi pracownikami infolinii doszłam do wniosku, że popełniliśmy duży błąd kupując taki produkt. Kiedy po roku czasu otwieraliśmy kolejną restaurację znów stanęliśmy przed dylematem wyboru oprogramowania i wtedy pomyślałam sobie, że skoro enova365 spełnia moje oczekiwania pod względem księgowym to dlaczego nie miała by sprostać wymaganiom jeżeli chodzi o gastronomię. 

Biuro Rachunkowe TASA Biura rachunkowe
Edyta Kantecka
Edyta Kantecka

Program enova zapewnia wygodę i elastyczność pracy. Gwarancja producenta enova zgodności programu z obowiązującymi przepisami jest ważnym atutem. Konstrukcja programu enova pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie ludzkich błędów.

Biuro IDA Biura rachunkowe
Joanna Lewandowicz
Joanna Lewandowicz

System enova ma funkcjonalność najlepszych programów księgowych, a zarazem przystępna cenę. Jest bardzo przyjazny użytkownikowi i łatwo jest nauczyć się jego obsługi. Oszczędza czas i ułatwia pracę.

ARP Ideas sp. z o.o. Usługi i B2B

Z perspektywy czasu i zebranego doświadczenia mogę polecić program enova ze względu na niezawodność, łatwość raportowania i dostosowania do scepefyficznych wymagań firmy. Oceniając jakość wdrożenia i późniejszej opieki eksploatacyjnej pragnę zarekomendować firmę Netis jako partnera godnego zaufania.

Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Usługi i B2B
Irena Rembalska
Irena Rembalska

Mam przyjemność potwierdzić wysoki poziom usług firmy Netis, polecamy ich jako solidnego partnera, który wzorowo realizuje powierzone mu zadania.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dominowie Usługi i B2B
Andrzej Kofel, Prezes zarządu
Andrzej Kofel, Prezes zarządu

Dzięki wdrożeniu tego systemu jesteśmy w stanie śledzić na bieżąca stan rozrachunków, na co pozwala możliwość szybkiego wprowadzenia dokumentów i ich importowanie z systemu handlowego naszej stacji paliw do spółdzielni. Dokumenty generowane przez stację takie jak zakup, sprzedaż, raporty kasowe są elektronicznie importowane do systemu finansowo-księgowego gdzie odbywa się ich konfrontacja a następnie automatyczne księgowanie. Ważną cechą systemu, która ma duże znaczenie w codziennej pracy jest łatwość wykonywania analiz w samej "enovie" oraz możliwość łatwego przeniesienia danych do Exela.

WIEPOFAMA s.a. Produkcja
Rita Cegłowska, Dyrektor operacyjny
Rita Cegłowska, Dyrektor operacyjny
Zakończone sukcesem wdrożenie modułu sprzedaży, księgowości oraz kadr i płac, a także zebrane w tym czasie doświadczenia przekonały nas, co do słuszności podjętej decyzji. W wyniku tego zdecydowaliśmy się kontynuować dalszy rozwój oprogramowania enova w naszej firmie i wdrożenie go w zakresie modułu wspomagania produkcji.