enova.expert sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Poznań, ul. Dobra 31

Czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z enova365, m.in.: analizę przedwdrożeniową, usługi wdrożenia, migrację danych, opiekę eksploatacyjną, integrację ze specjalistycznymi systemami zewnętrznymi, sklepami oraz budujemy własne rozszerzenia. Możemy również zapewnić lub dostarczyć pełną infrastrukturę niezbędną do zbudowania systemu w oparciu o enova365, także w postaci chmur obliczeniowych.

Chmura

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Workflow, Projekty, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 550 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 20 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Biura rachunkowe, Usługi i B2B
Dlaczego my?
  • Prowadzimy „za rękę”
  • Sprawiamy, że wszystko staje się prostsze
  • Bagaż doświadczeń i gotowych rozwiązań
  • Trafnie podpowiadamy
  • Nasi Klienci nas polecają
Wdrożenia
Bezokularow.pl s.a. Handel/ e-commerce
Wojciech Kyciak, Prezes zarządu
Wojciech Kyciak, Prezes zarządu

Wspólnymi siłami udało się zoptymalizować procesy logistyczno-sprzedażowe. Wdrożenie z Netis sp. z o.o. pozwoliło zaoszczędzić czas i pieniądze, a także poprawić poziom obsługi klienta, co ma niebagatelne znaczenie w naszej branży.

Restauracja Biesiadna Usługi i B2B
Rita Cegłowska
Rita Cegłowska

Kiedy mój syn otworzył pizzerię kupił tzw. pudełkowy produkt do obsługi gastronomii. Kilkakrotnie w czasie konfigurowania tego systemu miałam możliwość współpracy z tzw. infolinią i wtedy podczas rozmów z mało kompetentnymi pracownikami infolinii doszłam do wniosku, że popełniliśmy duży błąd kupując taki produkt. Kiedy po roku czasu otwieraliśmy kolejną restaurację znów stanęliśmy przed dylematem wyboru oprogramowania i wtedy pomyślałam sobie, że skoro enova365 spełnia moje oczekiwania pod względem księgowym to dlaczego nie miała by sprostać wymaganiom jeżeli chodzi o gastronomię. 

Biuro Rachunkowe TASA Biura rachunkowe
Edyta Kantecka
Edyta Kantecka

Program enova zapewnia wygodę i elastyczność pracy. Gwarancja producenta enova zgodności programu z obowiązującymi przepisami jest ważnym atutem. Konstrukcja programu enova pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie ludzkich błędów.

Biuro IDA Biura rachunkowe
Joanna Lewandowicz
Joanna Lewandowicz

System enova ma funkcjonalność najlepszych programów księgowych, a zarazem przystępna cenę. Jest bardzo przyjazny użytkownikowi i łatwo jest nauczyć się jego obsługi. Oszczędza czas i ułatwia pracę.

ARP Ideas sp. z o.o. Usługi i B2B

Z perspektywy czasu i zebranego doświadczenia mogę polecić program enova ze względu na niezawodność, łatwość raportowania i dostosowania do scepefyficznych wymagań firmy. Oceniając jakość wdrożenia i późniejszej opieki eksploatacyjnej pragnę zarekomendować firmę Netis jako partnera godnego zaufania.

Spółdzielnia Pracy Kominiarzy Usługi i B2B
Irena Rembalska
Irena Rembalska

Mam przyjemność potwierdzić wysoki poziom usług firmy Netis, polecamy ich jako solidnego partnera, który wzorowo realizuje powierzone mu zadania.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dominowie Usługi i B2B
Andrzej Kofel, Prezes zarządu
Andrzej Kofel, Prezes zarządu

Dzięki wdrożeniu tego systemu jesteśmy w stanie śledzić na bieżąca stan rozrachunków, na co pozwala możliwość szybkiego wprowadzenia dokumentów i ich importowanie z systemu handlowego naszej stacji paliw do spółdzielni. Dokumenty generowane przez stację takie jak zakup, sprzedaż, raporty kasowe są elektronicznie importowane do systemu finansowo-księgowego gdzie odbywa się ich konfrontacja a następnie automatyczne księgowanie. Ważną cechą systemu, która ma duże znaczenie w codziennej pracy jest łatwość wykonywania analiz w samej "enovie" oraz możliwość łatwego przeniesienia danych do Exela.

WIEPOFAMA s.a. Produkcja
Rita Cegłowska, Dyrektor operacyjny
Rita Cegłowska, Dyrektor operacyjny
Zakończone sukcesem wdrożenie modułu sprzedaży, księgowości oraz kadr i płac, a także zebrane w tym czasie doświadczenia przekonały nas, co do słuszności podjętej decyzji. W wyniku tego zdecydowaliśmy się kontynuować dalszy rozwój oprogramowania enova w naszej firmie i wdrożenie go w zakresie modułu wspomagania produkcji.