ERPIT sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Poznań, oś. B. Chrobrego 35/52

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się wdrożeniami i wsparciem Klientów w zakresie oprogramowania enova365. Posiadamy doświadczony zespół realizujący zadania wdrożeniowe, serwisowe oraz programistyczne. Mamy w ofercie wiele rozwiązań autorskich zarówno takich, które rozszerzają ogólną funkcjonalność oprogramowania enova365 jak i dedykowanych dla konkretnej branży. Specjalizujemy się w rozwiązaniach wspierających handel i logistykę.

Specjalizuje się w obszarze: Handel, Księgowość

Specjalizuje się w obszarze: Handel, Księgowość

Ponad 175 Klientów

Ponad 175 Klientów

Współpraca od 16 lat

Współpraca od 16 lat

Lider szkoleń enova365

Lider szkoleń enova365

Doświadczenie w chmurze MS Azure

Doświadczenie w chmurze MS Azure

Dlaczego my?
  • Doświadczony zespół wdrożeniowy
  • Elastyczne formy współpracy
  • Programowanie rozwiązań dedykowanych
  • Analiza procesów
  • Innowacyjne rozwiązania autorskie dla enova365
  • Podejmujemy się trudnych zadań
Wdrożenia
Ziaja Farmacja
Ziaja Farmacja Handel/ e-commerce
Jacek Turowski, IT Consultant
Jacek Turowski, IT Consultant

Aby sprostać wymogom rynku i producenta, musieliśmy wprowadzić do obsługi naszego magazynu kontrolę partii towarowych. Firma Ziaja na co dzień obsługuje procesy biznesowe w systemie enova365- w związku tym zaprosiliśmy firmę Erpit do współpracy by wdrożyć rozwiązanie kolektorów mobilnych. 

Rozwiązanie zostało zrealizowane. A co zyskaliśmy? Wzrost wydajności pracy, efektywności, możemy kontrolować partie wychodzącą, możemy sprawniej rozliczać pracownika magazynowego z pracy

Biuro Rachunkowe Roszak & Roszak
Biuro Rachunkowe Roszak & Roszak Biura rachunkowe

System enova365 charakteryzuje się dużymi możliwościami i złożoną funkcjonalnością. W rękach świadomego użytkownika i z pomocą doświadczonych wdrożeniowców jest to potężne narzędzie. Dodatkowo cechy takie jak otwartość i duże możliwości konfiguracyjne pozwala osiągać efekty nieosiągalne dla systemów księgowych innych firm. Użytkownik ma możliwość kształtowania swojego środowiska pracy. Wpływa to znacząco na wydajność pracy. Jednocześnie system przejawia cechy systemu eksperckiego, czyli podpowiada prawidłowe rozwiązania.