SpyShop
Wdrożenie systemu ERP enova365 w branży handel i e-commerce

Partner wdrażający: Comp-Tech sp. z o.o. zobacz wizytówkę

Paweł Wujcikowski, Założyciel SpyShop
Paweł Wujcikowski, Założyciel SpyShop

Moja firma bardzo dynamicznie się rozwija w związku z tym wymaga oprogramowania, które będzie bezproblemowo wspierało jej rozwój. enova365 okazała się produktem na miarę potrzeb dynamicznej firmy.

Opis wdrożenia systemu ERP

Charakterystyka firmy:

Tworzymy sieć sklepów detalicznych (oddziałów) – Wrocław, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Kraków. Sprzedaż odbywa się również za pośrednictwem kanałów e-comerce (Amazon, allegro, sklepy internetowe – krajowe i zagraniczne) Najbliższe plany to otwarcie kolejnych oddziałów regionalnych.

Wyzwania postawione przed systemem:

  • Potrzeba wprowadzenia systemu obejmującego wszystkie procesy w firmie, od zamówienia, poprzez dokumenty sprzedaży, aż do listu przewozowego i wysyłki.
  • Interakcja z klientem za pośrednictwem nowoczesnych kanałów komunikacji (sms, mail). Do wspierania procesów sprzedażowych, logistycznych i innych zastosowano dodatkowe moduły.

Opis wdrożenia

Korzyści z wdrożenia systemu ERP:

  • Uporządkowanie procesów w firmie. 
  • Uruchomienie centralnego rejestru zamówień, który umożliwia koordynację zamówień oraz optymalizację kosztów dystrybucji. 
  • Zintegrowanie enova365 z platformą sklepu internetowego oraz z platformami firm kurierskich, dzięki temu obsługa sprzedaży wysyłkowej jest płynna i stosunkowo szybka.
  • Dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej dostępność systemu sięga 100% co chroni przed kosztotwórczymi przerwami w pracy sklepów.

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365