Comp-Tech Sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Wrocław, Krzemieniecka 60A

Czym się zajmujemy?

Dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie oprogramowania ERP. Wieloletnie doświadczenie zespołu tworzącego naszą firmę oraz wybór skalowalnych i elastycznych narzędzi stwarza naszym Klientom możliwość uzyskania szybkiego i pełnego efektu wdrożonych rozwiązań.
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, doradzamy i pomagamy w podejmowaniu trafnych decyzji. Aby zaspokoić zróżnicowane wymagania Klientów stosujemy unikalne rozwiązania służące polepszeniu przepływu informacji w firmie, przy jednoczesnym obniżeniu nakładów pracy i kosztów.

Chmura

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Workflow, Projekty, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 375 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 17 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel/ e-commerce, Produkcja
Dlaczego my?
  • Ponad 10 letnie doświadczenie
  • Konsultanci merytoryczni (specjaliści kierunkowi)
  • Wielokrotnie nagradzani
  • Lider rozwiązań chmurowych w tym na platformie Azure
Wdrożenia
SpyShop Handel/ e-commerce
Paweł Wujcikowski, Założyciel SpyShop
Paweł Wujcikowski, Założyciel SpyShop

Moja firma bardzo dynamicznie się rozwija w związku z tym wymaga oprogramowania, które będzie bezproblemowo wspierało jej rozwój. enova365 okazała się produktem na miarę potrzeb dynamicznej firmy.

ASFIN Górski&Zawadzka s.c. Biura rachunkowe
Jowita Zawadzka
Jowita Zawadzka

Uwzględniając doświadczenie w codziennej pracy z programem enova rekomendujemy ten system dla biur rachunkowych poszukujących nowoczesnego i zaawansowanego oprogramowania oraz firmę COMP-TECH Sp. z o.o. jako autoryzowanego przedstawiciela firmy Soneta.

CASTELIOR sp.j. Usługi i B2B
Andrzej Górecki
Andrzej Górecki

Wdrożenie systemu oraz szkolenie naszych pracowników przebiegało sprawnie i zgodnie z założonym przez Strony harmonogramem.

VANTORO Handel/ e-commerce
Wojciech Szłapa, Właściciel
Wojciech Szłapa, Właściciel

Firma COMP-TECH w sposób rzetelny i profesjonalny dobrała elementy systemu enova niezbędne do realizacji naszych oczekiwań, wdrożyła program oraz na bieżąco nas obsługuje.

ALWRO s.a. Produkcja
Adam Pokrzywa, Dyrektor
Adam Pokrzywa, Dyrektor
Przede wszystkim chcielibyśmy zwrócić uwagę wszystkich zainteresowanych na prostotę obsługi i czytelność systemu oraz stabilność bez względu na to czy program pracuję w sieci lokalnej czy zdalnie przez Internet. Program posiada wiele pozytywnych cech, które nie sposób wymienić w tych kilku zdaniach. Spośród przeanalizowanych propozycji enova365 najpełniej spełnia nasze wymagania. 
Lechia Gdańsk s.a. Sztuka, rozrywka i media
Bartosz Sarnowski, Prezes zarządu
Bartosz Sarnowski, Prezes zarządu
Spełnione zostały nasze wszystkie oczekiwania dotyczące funkcjonalności wybranego systemu, szczególnie duży nacisk położyliśmy na sprawną pracę zdalną naszych punktów sprzedaży pamiątek kibica porozrzucanych po całym mieście.
Aktiw Spółka z o.o. Produkcja
Aktiw Spółka z o.o.
Aktiw Spółka z o.o.

Wdrożenie BI wspomogło proces automatyzacji sporządzania sprawozdań, zmniejszając ryzyko popełnienia błędu, skrócenie czasu analizy oraz podejmowania istotnych decyzji strategicznych. Pozwoliło również na analizę bieżących trendów.

tectum-apartments-logo
Tectum Real Estate & Apartments Budownictwo/ nieruchomości
Jakub Korus, właściciel
Jakub Korus, właściciel

Dzięki nietuzinkowemu spojrzeniu na system enova365 przez naszego partnera enova365 firmę Comp-Tech sp. z o.o. przemodelowaliśmy proces obsługi dokumentów związanych z obsługą apartamentów. Wykorzystując Microsoft Azure oraz enova365 Księgowość, enova365 Projekty, enova365 Faktury udało się w szybki sposób zrealizować założone cele a więc uproszczenie, automatyzacja liczenia rentowności firmy, poszczególnych obiektów czy apartamentów. Nie bez znaczenia jest również szybki i bezpieczny dostęp do systemu dzięki zastosowanej technologii – dostęp z dowolnego miejsca dowolnym urządzeniem. Głównym obszarem działania jest obecnie system enova365 projekty w którym dzięki budżetom udało się „wreszcie” zapanować nad rentownością. Zarządzanie działem technicznym umożliwiło zapanowanie nad usterkami w apartamentach.

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu Administracja publiczna
Aneta Wiercińska-Ziobrowska, Główny Księgowy
Aneta Wiercińska-Ziobrowska, Główny Księgowy

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu w zasadniczy sposób odciążony został dział księgowości. Kompleksowość rozwiązania przekłada się bezpośrednio na jakość raportów kosztowych które otrzymuje Dyrekcja Pogotowia