Buchalteria
Wdrożenie systemu ERP enova365 w biurze rachunkowym

Partner wdrażający: cdnet sp. z o. o. zobacz wizytówkę

Magdalena Siewiorek, właścicielka Biura Rachunkowego Buchalteria
Magdalena Siewiorek, właścicielka Biura Rachunkowego Buchalteria

W pracy biura rachunkowego o sukcesie decyduje tempo dostosowywania się do zmian prawnych oraz automatyzacja powtarzalnych zadań. System informatyczny jest silnikiem napędzającym sprawne, szybkie i bezawaryjne działanie. Nasz wykwalifikowany zespół może wykorzystywać efektywnie swoją wiedzę i skupiać się na kluczowych kwestiach merytorycznych tylko wtedy, gdy ma po swojej stronie pewnego dostawcę rozwiązań IT. 

Opis wdrożenia systemu ERP w Biurze Rachunkowym

Bulchalteria to profesjonalne biuro rachunkowe z Krakowa, działające od 2000 roku. Właścicielką biura jest Magdalena Siewiorek, certyfikowana księgowa z ponad 30 letnim doświadczeniem  zawodowym, w tym między innymi na stanowisku Kwestora – Głównego Księgowego Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Bochni. Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej oraz  kadrowo-płacowej ponad 100 podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach i w zróżnicowanych formach prawnych. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych z doradztwem w zakresie bieżącego dokumentowania operacji gospodarczych, prowadzeniem spraw płacowych oraz dokumentacji kadrowej, reprezentowaniem klienta przed US i ZUS.  

Kryteria wyboru nowego systemu ERP zdefiniowane przez Biuro Rachunkowe:

 • funkcjonalność systemu
 • integracja z systemami zewnętrznymi
 • preferencje obsługiwanych firm
 • jakość obsługi i wsparcia od dostawcy

Korzyści z wdrożenia systemu ERP w Biurze Rachunkowym

 • Wzrost wydajności o 40%
 • Automatyzacja rutynowych czynności, pewność co do zgodności z prawem oraz wymiana dokumentów w postaci elektronicznej pozwala radykalnie oszczędzić czas. W efekcie, w tym samym czasie biuro może obsłużyć więcej klientów.
 • Więcej czasu na doradztwo i rozwój
  Odejście od powtarzalnych czynności daje oszczędność czasu, który można przeznaczyć na rozszerzone, fachowe doradztwo dla klientów Biura. Pracownicy zyskują jednocześnie przestrzeń na  rozwój i edukację.
 • Pełna informacja i sprawna komunikacja
  Integracja wszystkich danych w jednym systemie ułatwia pracę, a lepsza komunikacja możliwa jest dzięki bezpośredniemu połączeniu online z Klientami. 
 • Wzmocnione bezpieczeństwo
  Przeniesienie komunikacji do systemu redukuje ryzyko wycieku danych w e-mailach czy ich uszkodzenia lub utraty w trakcie przewożenia papierowej dokumentacji. 
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365