System kadrowo-płacowy enova365

Program kadrowo-płacowy

Poznaj jego możliwości. Rozwijaj firmę i zatrudniaj pracowników – system enova365 zrobi resztę

Testuj bezpłatnie
Zgodny z przepisami

Program kadrowy enova365 działa zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem. Kiedy pojawiają się zmiany prawne dotyczące pracy działu HR, system jest dostosowywany do nowych przepisów. Dzięki temu nie musisz się martwić, czy nie przeoczyłeś jakichś ważnych zmian prawnych. 

ikona smartphone
Mobilny

System kadrowo-płacowy sprawi, że będziesz na bieżąco z wszystkimi zdarzeniami w firmie – nawet pod Twoją nieobecność. Z dowolnej lokalizacji możesz zatwierdzać nieobecności pracowników, rozliczać ich wynagrodzenia, a także kontrolować zobowiązania wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego. 

enova365 Integrator
Otwarty na integrację

Program kadrowo-płacowy enova365 umożliwia wyeksportowanie dokumentów bezpośrednio do programu Płatnik i SODiR off-line. Dodatkowo możesz go łatwo zintegrować z innymi systemami zewnętrznymi.

Business Inteligence
Sprawne raportowanie

System enova365 ułatwi Ci raportowanie w formie tradycyjnych wydruków, wysyłanie formularzy jako załączników do wiadomości e-mail czy też generowanie arkuszy Excel. Dotyczy to cenników, listy płac, obecności i wielu innych dokumentów. 

Do czego można wykorzystywać program kadrowo płacowy?

Kartoteki pracowników

Samoobsługa pracownicza

Rozliczanie płac

Rekrutacje i HR

e-Deklaracje i Płatnik

Kartoteki pracowników

Program kadrowy enova365 pozwoli Ci w prosty sposób przygotować umowy dla nowych pracowników, aneksy do obowiązującej dokumentacji, zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach oraz wiele innych dokumentów kadrowych. Jakie jeszcze możliwości zapewni Twojej firmie program kadrowo płacowy? 

 • Program enova365 zagwarantuje Ci swobodny dostęp do danych kadrowych i ewidencji historii zatrudnienia nawet do kilku lat wstecz w jednej kartotece w obszarze kadr i płac. 
 • System enova365 pozwoli Ci również rejestrować czas pracy i nieobecności pracowników w jednym miejscu. 
 • Program kadrowy enova365 umożliwia także łatwy import danych z automatycznych rejestratorów czasu pracy RCP. 
 • Dodatkowo zyskasz możliwość wysyłania automatycznych przypomnień dotyczących terminu nowych badań lekarskich, szkoleń BHP czy też dobiegających końca umów o pracę.
 • Obszar Kadry Płace i HR enova365 ułatwi Ci kompleksową obsługę umów o pracę, a także rejestrację umów cywilnoprawnych. 

prezentacja programu kadrowego
samoobsluga-pracownicza

Samoobsługa pracownicza

Dzięki funkcjonalności pulpitów pracowniczych możesz udostępnić funkcje programu enova365 swoim pracownikom. Dzięki temu będą mogli samodzielnie składać wnioski elektroniczne w kilka minut z dowolnej lokalizacji. Co to dla Ciebie oznacza?

 • Oszczędzaj czas kadr, kierowników i pracowników dzięki automatyzacji rutynowych zadań.
 • System automatycznie wylicza zastępstwa na podstawie informacji o złożonych w firmie wnioskach urlopowych.
 • Dzięki wykorzystaniu modułu Workflow program kadrowy enova365 posiada funkcję automatycznego przesyłania dokumentów do właściwych osób, zgodnie ze strukturą firmy.

Rozliczanie płac

Program do kadr enova365 umożliwia sprawne rozliczenia wynagrodzeń nie tylko w małych, ale również dużych firmach – nawet o rozbudowanej strukturze. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?

 • System płacowy może zostać skonfigurowany w dowolny sposób. Dzięki temu łatwo obsłużysz systemy wynagrodzeń obowiązujące w przypadku osób pracujących na etacie w ramach umowy o pracę oraz zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych.
 • Program kadrowo-płacowy enova365 sprawdzi się niemal w każdej firmie. Korzystają z niego przedsiębiorstwa o różnym charakterze działalności. Będzie doskonałym rozwiązaniem również dla instytucji państwowych. 
 • Jeżeli prowadzisz działalność międzynarodową, program kadrowo-płacowy enova365 zapewni Ci dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych do rozliczenia wielowalutowego. 
 • System enova365 zagwarantuje Ci kompleksową obsługę rozliczeń i ewidencji płac. Ponadto możesz samodzielnie zdefiniować składniki wynagrodzeń.

system erp enova365 screen z modułu kadry płace rozliczanie płac

Rekrutacje i HR

System enova365 wspiera dział HR w codziennych obowiązkach. Pozwala zaoszczędzić czas, który dotychczas musiałeś poświęcić na realizację cyklicznych zadań. Teraz zrobi to za Ciebie program. Kadry i prace w enova365 zapewniają szereg rozwiązań ułatwiających pracę. Co zyskasz dzięki funkcjonalnościom enova365 w tym obszarze?

 • System kadrowo płacowy mocno wspiera działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Ułatwi Ci organizację czasu pracy zatrudnionych, ocenę ich działań, a także ustalanie wynagrodzeń.
 • Dzięki wysokiej konfigurowalności dopasujesz system do swoich indywidualnych potrzeb. Zyskujesz również możliwość korzystania z wybranych funkcjonalności programu z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. 
 • System enova365 ułatwi Ci przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Z łatwością zarejestrujesz kandydata, przeanalizujesz jego dokumenty, a następnie zatrudnisz w dowolnej formie.

screen z systemu ERP enova365 kadry płace

e-Deklaracje i Płatnik

Program kadrowo-płacowy enova365 umożliwi Ci szybkie rozliczenie deklaracji PIT i ZUS. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zautomatyzujesz działania podsumowujące każdy miesiąc pracy. Jak to działa?

 • Program enova365 umożliwia generowanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS. Wzory dokumentów są na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję zgodności z obowiązującymi przepisami. 
 • Po wypełnieniu deklaracji ZUS w systemie enova365 możesz zaimportować je bezpośrednio do programu Płatnik. Dzięki temu cały proces zajmie Ci kilka minut.
 • System enova365 ułatwi Ci również każdego miesiąca sporządzanie cząstkowych deklaracji PIT. Oprócz tego na koniec roku możesz szybko wygenerować e-deklaracje PIT dla Twojego przedsiębiorstwa i pracowników.
 • Moduł Kadry Płace enova365 usprawni również dopełnienie formalności w przypadku zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Jeżeli obejmuje ich dofinansowanie do wynagrodzeń dla firm posiadających status ZPCHR oraz podmiotów z otwartego rynku pracy, system kadrowy ułatwi Ci przygotowanie niezbędnej dokumentacji.
 • System enova365 generuje raporty na podstawie wcześniej zewidencjonowanych danych kadrowych i płacowych. Następnie służą one do sporządzania dokumentów takich jak: deklaracje Z-03, Z-06, DG-1 i wielu innych.

naliczanie e-deklaracji w systemie erp enova365 - screen

Program kadrowy enova365 i jego korzyści dla Twojej firmy

Kadry Płace
Kadry Płace

Program kadrowy enova365 zagwarantuje Ci efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz szybki i intuicyjny dostęp do pełnej informacji o pracownikach.

Pulpit pracownika
Pulpit Pracownika

Platforma zaprojektowana z myślą o pracownikach umożliwi im dostęp do najważniejszych danych kadrowych. Będą mogli między innymi sprawdzić aktualny stan urlopów czy też złożyć wniosek poprzez program. Kadry i płace w systemie enova365 to nie tylko duże ułatwienie dla pracodawców, ale również pracowników.

enova365 pulpit kierownika
Pulpit Kierownika

enova365 umożliwia usprawnienie procesów zarządzania zasobami ludzkimi dzięki dostępowi do danych pracowników w aplikacji dla kierowników.

Business Inteligence
Business Inteligence

Masz dostęp do wybranych wskaźników biznesowych i raportów dostępnych w każdym miejscu systemu enova365! Moduł BI ułatwia pracę wszystkich działów w firmie. 

enova365 harmonogram zadan
Harmonogram zadań

Automatyzujesz działania, które dotychczas wymagały akcji użytkownika. Teraz zastąpi je program. Kadry i płace w enova365 umożliwią Ci skrócenie czasu poświęcanego na cykliczne czynności i wyeliminowanie błędów

enova365 delegacje
Delegacje służbowe

Program kadrowy enova365 umożliwi Ci automatyzację ewidencjonowania wyjazdów, a także kontrolę i księgowanie kosztów delegacji służbowych bezpośrednio przez program. Kadry i płace enova365 to obszar usprawniający również rejestrowanie rachunków, wyliczanie diet dla pracowników. 

enova365 czas pracy
Czas pracy

System enova365 ułatwi Ci kontrolowanie czasu pracy zatrudnionych. W prosty sposób możesz planować, importować i ewidencjonować obecności wielu pracowników w jednym miejscu.

enova365 pracownicy koszty projektow
Pracownicy Koszty Projektów

Moduł kadry i płace enova365 usprawni również rozdzielanie wynagrodzenia pracowników i zagwarantuje dostęp do analitycznych informacji o kosztach poszczególnych projektów.

Kto skorzysta z zalet enova365?

Dyrektor personalny
Specjalista ds. płac
Specjalista ds. HR
Dyrektor personalny

System enova365 zapewnia sprawne zarządzanie personelem poprzez kontrolę procesów kadrowo-płacowych oraz płynne raportowanie. Wspiera również podejmowanie decyzji.

Specjalista ds. płac

System enova365 eliminuje ryzyko błędu i jednocześnie pomaga zoptymalizować czas poświęcany na sporządzenie listy płac.

Specjalista ds. HR

Pełna automatyzacja systemu enova365 wesprze Twoją firmę w rutynowych czynnościach. Dzięki temu możesz skupić się na wyborze najlepszego kandydata, a resztą zajmie się program. Kadry Płace i HR to obszar, który bez wątpienia umożliwi Ci zwiększenie efektywności działań w Twojej firmie.  

banner-obszar-1

Dostosuj do swojego biznesu 

System enova365 umożliwia Ci zestawienie dowolnych modułów. Sam zdecydujesz, które nich wybierzesz i jak dopasujesz program  ERP do potrzeb Twojej firmy. Dzięki temu otrzymujesz elastyczny system skonfigurowany zgodnie z charakterem prowadzonej działalności. W każdej chwili możesz uzupełnić strukturę systemu o kolejne funkcjonalności. 

Program kadrowo- płacowy w dużych firmach

Kluczem do sukcesu dużych firm jest dobra organizacja i umiejętność definiowania potrzeb. Każde przedsiębiorstwo o rozbudowanej strukturze posiada również dział kadr i płac. Program kadrowo-płacowy enova365 ułatwi Ci planowanie nowych zatrudnień, ustalanie harmonogramu działań i czasu pracy pracowników. Przy dużej liczbie zatrudnionych obowiązują złożone formalności – automatyzacja codziennych procesów pomoże Ci zoptymalizować czas i koszty.

Program kadry i płace w małych firmach

enova365 w obszarze kadry i płace sprawdzi się również w przypadku małych przedsiębiorstw. Jeżeli sam próbujesz zarządzać zasobami ludzkimi w swojej firmie, rozliczać wynagrodzenia, a także ustalać harmonogram pracy, program enova365 będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem. Automatyzacja poszczególnych procesów pozwoli Ci na poświęcenie czasu na działania, które są istotą Twojej działalności bez konieczności zatrudniania dodatkowych specjalistów. 

Niezawodny program dla kadr i płac enova365 w chmurze 

Moduły aktywne w programie kadrowo-płacowym możesz dopasować do indywidualnych potrzeb swojej firmy. Sam wybierasz, z których funkcji skorzystasz. Jednym z rozwiązań jest zakup systemu w chmurze. Dzięki temu ponosisz niższe koszty miesięczne i zyskujesz dostęp do najważniejszych danych z dowolnej lokalizacji. Potrzebujesz jedynie urządzenia podpiętego do Internetu. Warto również zaznaczyć, że przechowywanie gromadzenie danych w chmurze to jeden z najbezpieczniejszych sposobów przechowywana obecnych i historycznych informacji kadrowych. 

system kadrowo-placowy enova365

Zobacz jak system enova365 usprawnia obszar HR w firmie!

Zaufali nam

enova365 pomaga rozwijać biznes licznym przedsiębiortwom instytucjom. Zobacz czyje procesy biznesowe wspiera nasz produkt.

skwp
dr irena eris wdrożenie systemu ERP enova365
logo balcerzak
logo siemacha
Teatr Wybrzeże logo
logo posnet
enova365 ERP w FCA
wdrożenie systemu ERP enova365 w Hańderek
Logo Payroll 360
ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365