XLE sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Gdynia, ul. Śląska 35-37

Czym się zajmujemy?

Wdrażamy systemy informatyczne od 1996 roku. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu, skupiliśmy się na wdrożeniach oprogramowania enova365. Wytworzyliśmy własną metodykę, która zapewnia sukces każdego wdrożenia – zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych. Dysponujemy zespołami doświadczonych konsultantów i programistów, dzięki którym nie boimy się żadnego wyzwania. Piszemy własne rozwiązania, dodatki i integracje oraz szkolimy z obsługi oprogramowania. Nasze podejście do wdrożenia jest procesowe, ale do Klienta indywidualne. Wchodzimy poza schematy, inspirujemy pozytywne zmiany upraszczając i automatyzując pracę.

Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Workflow, Projekty, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 100 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 7 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Logistyka i spedycja, Usługi i B2B
Dlaczego my?
  • Zorganizowany dział programistyczny
  • Wyspecjalizowani konsultanci – wdrożeniowcy z doświadczeniem w różnych obszarach, w tym w księgowości, kadrach, handlu
  • Zrealizowane wdrożenia dla m.in. branży stoczniowej, logistycznej, budowlanej, medycznej, produkcyjnej, jak też w reklamowej, HR-owej i w instytucjach publicznych
  • Zespół helpdesk dostępny dla Klientów
  • Strefa Klienta – dostęp do zleceń serwisowych on-line i nie tylko
  • Zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie współpracy – od analizy przedwdrożeniowej, implementację dopasowanych rozwiązań, szkolenia użytkowników systemu, po usługi serwisowe
Wdrożenia
We Can do HR sp. z o.o. Outsourcing pracowników
Dominik Laskowski, Prezes zarządu
Dominik Laskowski, Prezes zarządu

Konsultanci z XLE sp. z o.o. przeprowadzili proces instalacji oraz konfiguracji systemu, następnie odbyły się szkolenia z jego obsługi. Polecamy system enova365 oraz firmę XLE sp. z o.o. jako solidnego partnera, który wzorowo realizuje powierzone mu zadania. Możemy liczyć na kompetentną pomoc pracowników firmy XLE sp. z o.o.


Narzędzia sp. z o.o. Handel/ e-commerce
Wspólnie przeprowadzone wdrożenie doprowadziło do stanu, w którym wszystkie zlecenia są rejestrowane i rozliczane. Zarząd firmy ma kontrolę nad rentownością działu serwisu a jego kierownik nad jakością i terminowością wykonywanych zleceń.
NEOFIN sp. z o.o. sp.k. Biura rachunkowe
Agnieszka Przybyt, Prezes Zarządu
Agnieszka Przybyt, Prezes Zarządu

Dzięki wdrożonym modułom enova365 nasza praca jest o wiele bardziej prosta, przejrzysta, wzrosła nasza efektywność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa danych. Dodatkowo klienci są zadowoleni z usprawnienia procesu obiegu dokumentów.

Urząd Gminy Kolbudy Administracja publiczna
Andrzej Chruścicki, wójt Gminy Kolbuty
Andrzej Chruścicki, wójt Gminy Kolbuty

Wdrożenie systemu enova365usprawnia zarządzanie kluczowymi elementami zadań Referatu Organizacyjno-Kadrowego Urzędu - rozliczeniami czasu pracy, urlopami, zwolnieniami, generowaniem i rejestracją umów zatrudnieniowych, list płac. Pracownicy mają na bieżąc wgląd do kartoteki swoich wynagrodzeń, mogą samodzielnie wydrukować "pasek" wypłat z dane do miesiąca, odebrać drogą elektroniczną PIT 11 za dany rok, złożyć e-wniosek do przełożonego o urlop, sprawdzić stan wykorzystanego urlopu, monitorować aktualność okresowych badań lekarskich i szkoleń BHP. Przełożeni mają wgląd do danych kadrowych swoich podwładnych, ich wynagrodzeń, kwalifikacji i usprawnień, danych dotyczących stanów urlopowych.

Jest to duże ułatwienie dla organizacji. Zaimprelemtowana automatyzacja procesów wpływa na eliminację błędów wynikających z wykonywania powtarzalmych czynności oraz na wzrost wydajności pracy.


Logotyp Radmor
Radmor S.A. Usługi i B2B
Agnieszka Świderska, Prokurent Radmor S.A.
Agnieszka Świderska, Prokurent Radmor S.A.

Wdrożenie zintegrowanego oprogramowania enova365 zapewniło nam optymalizację w zakresie pracy kadrowo-płacowej oraz automatyzację procesów. Rozwiązanie to uwzględnia zmieniające się przepisy i specyfikę naszej Spółki.

Logotyp Użytkownika systemu ERP enova365 w sekcji:
C. Hartwig Gdynia S.A. Logistyka i spedycja
Andrzej Hass, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych
Andrzej Hass, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Finansowych

Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli nam w sprawny sposob rejestrować i nadzorować obsługę kadrową (w tym PPK), a przy tym pozwoli na naliczenia płac od razu z tego systemu. Po zapoznaniu się z możliwościami jakie daje enova365 oraz po przeprowadzonej analizie potrzeb naszej firmy, podjęliśmy decyzję o zakupie i wdrożeniu tego właśnie oprogramowania.

Mechanika Radmor Produkcja
Roman Jakubek, Prezes Zarządu
Roman Jakubek, Prezes Zarządu

Szukając odpowiedniego rozwiązania do rozliczeń i zarządzania procesami kadrowymi zdecydowaliśmy się na inwestycję w nowy system klasy ERP. Po zapoznaniu się z możliwościami, jakie daje enova365 podjęliśmy decyzję o zakupie i wdrożeniu tego właśnie oprogramowania.

MAKO TSL Logistyka i spedycja
Łukasz Makurat, Pełnomocnik MAKO TSL
Łukasz Makurat, Pełnomocnik MAKO TSL

Zespół XLE skutecznie podejmuje nasze zlecenia serwisowe, w ramach których między innymi wprowadzono narzędzia usprawniające pracę działu windykacji, obsługę wirtualnych rachunków bankowych, poprawki w niektórych funkcjonalnościach, przeprowadzono migrację na nowe serwery i rozszerzono integrację systemu z narzędziem do zarządzania transportem, co jest dla nas dużym usprawnieniem. Obecnie jesteśmy w trakcie wdrożeń kolejnych elementów enova365 dostosowanych do naszych indywidualnych potrzeb i zdecydowanie rekomendujemy system enova365 oraz usługi XLE. 

Szulc Serwis Usługi i B2B
Arkadiusz Szulc
Arkadiusz Szulc

System enova365 został w 100% przystosowany do naszych potrzeb. Dzięki wdrożeniu systemu, firma zyskała przejrzystość w rozliczaniu kontraktów oraz odzyskała cenny czas.