XLE sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Gdynia, ul. Śląska 35-37

Czym się zajmujemy?

Wdrażamy systemy informatyczne od 1996 roku. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu, skupiliśmy się na wdrożeniach oprogramowania enova365. Wytworzyliśmy własną metodykę, która zapewnia sukces każdego wdrożenia – zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych. Dysponujemy zespołami doświadczonych konsultantów i programistów, dzięki którym nie boimy się żadnego wyzwania. Piszemy własne rozwiązania, dodatki i integracje oraz szkolimy z obsługi oprogramowania. Nasze podejście do wdrożenia jest procesowe, ale do Klienta indywidualne. Wchodzimy poza schematy, inspirujemy pozytywne zmiany upraszczając i automatyzując pracę.

Duża firma

Partner polecany do dużych wdrożeń

Specjalizacje

Specjalizuje się w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Workflow, Projekty, BI

Ilość wdrożeń

Ponad 100 Klientów

Elearning

Lider szkoleń enova365

Lider nowości enova365

Lata

Współpraca od 6 lat

Referencje

Polecany przez Klientów

Polecany w branżach

Rekomendowany przez Klientów w branży: Handel/ e-commerce

Dlaczego my?
  • Zorganizowany dział programistyczny
  • Wyspecjalizowani konsultanci – wdrożeniowcy z doświadczeniem w różnych obszarach, w tym w księgowości, kadrach, handlu
  • Zrealizowane wdrożenia dla m.in. branży stoczniowej, logistycznej, budowlanej, medycznej, produkcyjnej, jak też w reklamowej, HR-owej i w instytucjach publicznych
  • Zespół helpdesk dostępny dla Klientów
  • Strefa Klienta – dostęp do zleceń serwisowych on-line i nie tylko
  • Zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie współpracy – od analizy przedwdrożeniowej, implementację dopasowanych rozwiązań, szkolenia użytkowników systemu, po usługi serwisowe
Wdrożenia
We Can do HR sp. z o.o. Outsourcing pracowników
Dominik Laskowski, Prezes zarządu
Dominik Laskowski, Prezes zarządu

Konsultanci z XLE sp. z o.o. przeprowadzili proces instalacji oraz konfiguracji systemu, następnie odbyły się szkolenia z jego obsługi. Polecamy system enova365 oraz firmę XLE sp. z o.o. jako solidnego partnera, który wzorowo realizuje powierzone mu zadania. Możemy liczyć na kompetentną pomoc pracowników firmy XLE sp. z o.o.


Health&Beauty Care sp. z o.o. Handel/ e-commerce
Kamil Słomczewski
Kamil Słomczewski

enoca365 jest programem, który ma wiele możliwości i jest elastyczny, a praca w programie jest intuicyjna. Polecamy system enova365 oraz firmę XLE sp. z o.o. jako solidnego partnera w biznesie i firmę zatrudniającą kompetentnych pracowników.

Narzędzia sp. z o.o. Handel/ e-commerce
Wspólnie przeprowadzone wdrożenie doprowadziło do stanu, w którym wszystkie zlecenia są rejestrowane i rozliczane. Zarząd firmy ma kontrolę nad rentownością działu serwisu a jego kierownik nad jakością i terminowością wykonywanych zleceń.
EWESA Studio Promocji i PR Sztuka, rozrywka i media

Spotkanie z XLE sp. z o.o. pozwoliło nam inaczej spojrzeć na prowadzenie biznesu. Zaproponowanie przez nich enova365 upewniło nas, że całą uwagę będziemy mogli poświęcić naszym klientom. Sprawy administracyjne, obsługi technicznej przestały angażować naszą energię.

NEOFIN sp. z o.o. sp.k. Biura rachunkowe
Agnieszka Przybyt, Prezes Zarządu
Agnieszka Przybyt, Prezes Zarządu

Dzięki wdrożonym modułom enova365 nasza praca jest o wiele bardziej prosta, przejrzysta, wzrosła nasza efektywność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa danych. Dodatkowo klienci są zadowoleni z usprawnienia procesu obiegu dokumentów.

Urząd Gminy Kolbudy Administracja publiczna
Andrzej Chruścicki, wójt Gminy Kolbuty
Andrzej Chruścicki, wójt Gminy Kolbuty

Wdrożenie systemu enova365usprawnia zarządzanie kluczowymi elementami zadań Referatu Organizacyjno-Kadrowego Urzędu - rozliczeniami czasu pracy, urlopami, zwolnieniami, generowaniem i rejestracją umów zatrudnieniowych, list płac. Pracownicy mają na bieżąc wgląd do kartoteki swoich wynagrodzeń, mogą samodzielnie wydrukować "pasek" wypłat z dane do miesiąca, odebrać drogą elektroniczną PIT 11 za dany rok, złożyć e-wniosek do przełożonego o urlop, sprawdzić stan wykorzystanego urlopu, monitorować aktualność okresowych badań lekarskich i szkoleń BHP. Przełożeni mają wgląd do danych kadrowych swoich podwładnych, ich wynagrodzeń, kwalifikacji i usprawnień, danych dotyczących stanów urlopowych.

Jest to duże ułatwienie dla organizacji. Zaimprelemtowana automatyzacja procesów wpływa na eliminację błędów wynikających z wykonywania powtarzalmych czynności oraz na wzrost wydajności pracy.