Ekspert Systemy Informatyczne sp. z o.o. sp. k.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Szczecin, ul. Waleriana Łukasińskiego 114

Czym się zajmujemy?

Od ponad 20 lat skutecznie wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające i automatyzujące kluczowe procesy w przedsiębiorstwach. Dzięki temu, nasi Klienci uwalniają swój potencjał rozwojowy i zwiększają efektywność działania swoich organizacji. Duże doświadczenie zespołów wdrożeniowych pozwala na osiągnięcie znacznego stopnia dopasowania dostarczanych narzędzi zaś sama zmiana przeprowadzana jest płynnie, powodując możliwie minimalne zakłócenia w działalności operacyjnej. Posiadamy własny dział rozwoju oprogramowania który pozwala na tworzenie dedykowanych funkcji oraz modułów do dostarczanych systemów.

Wdrożenia ERP w chmurze

Cloud Business Provider

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)
Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Partner polecany do dużych wdrożeń
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się w obszarze: Kadry Płace, BI
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 50 Klientów
Elearning

Lider szkoleń

Lider szkoleń enova365
Lata

Wieloletni partner

Współpraca od 5 lat
Referencje

Polecany przez klientów

Polecany przez Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Produkcja
Dlaczego my?
  • Doświadczenie oraz stabilna pozycja rynkowa, duży zasięg działania
  • Profesjonalna analiza przedsiębiorstw
  • Elastyczność oraz indywidualne podejście do Klienta
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań, również branżowych
  • Kompleksowa oferta – wdrażanie systemów ERP, aplikacje mobilne, e-commerce, konsulting
  • Pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia oraz opieka serwisowa w trakcie eksploatacji
Wdrożenia
Teatr Wybrzeże logo
Teatr Wybrzeże Sztuka, rozrywka i media

Celem wdrożenia było sprawne i kompleksowe zarządzanie wszystkimi procesami oraz otrzymanie rozwiązania integrującego wszystkie istotne dane w jednym miejscu. 

Posnet Polska S.A. Handel/ e-commerce

enova365 umożliwiła elastyczną definicję algorytmów płacowych, które w znaczącym stopniu zautomatyzowały sposób rozliczenia absencji. Dodatkowo moduł Kadry i Płace pozwolił odtworzyć wielopoziomową strukturę firmy.


logo balcerzak
Balcerzak sp. z o.o. Produkcja
Wioletta Lisiewicz, Kierownik Działu Kadr
Wioletta Lisiewicz, Kierownik Działu Kadr

Nasza firma ma bardzo rozbudowany system wynagradzania i premiowania. Wdrożenie systemu ERP enova365 znacznie usprawniło proces obliczania miesięcznych wynagrodzeń i sporządzania list płac. To, co dla nas niezwykle istotne to odejście od papierowego obiegu dokumentów. Pulpit Pracownika i Kierownika znacząco zautomatyzował aspekty związane z urlopami oraz nadgodzinami. Przyczyniło się to do oszczędności czasu i wyeliminowania błędów mogących wystąpić przy ręcznym wpisywaniu danych, czy powstających na skutek złego przepływu informacji.

Prace zrealizowane w ramach wdrożenia przebiegały sprawnie. Mogliśmy liczyć na duże wsparcie i pełen profesjonalizm konsultantów Eskpert przy tym projekcie.

Autoexpresso Sp. z o.o. Sp.k. Logistyka i spedycja
Michał Mędrkiewicz, Prezes Zarządu
Michał Mędrkiewicz, Prezes Zarządu

Wybraliśmy system enova365, ponieważ spełniał w peli nasze oczekiwania. Nowe rozwiązanie okazało się szczególnie przydatne, w czasach pandemii COVID-19. enova365 niezwykle szybko dostosowała się do dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji. Dzięki temu mogliśmy zautomatyzować i ułatwić naszą pracę. Dodatkowymi atutami okazały się przejrzystość, wysoka funkcjonalność oraz łatwość obsługi systemu.

Serowarnia CAPRI Produkcja
Serowarnia CAPRI
Serowarnia CAPRI

Wybraliśmy enova365 z modułem Handel ze względu na intuicyjny, przyjemny interfejs, bogate funkcjonalności oraz potencjał rozwojowy systemu ERP. Zaimprelentowane rozwiązanie pozwala nam utrzymać spójność stanów magazynowych z rzeczywistymi, dzięki czemu dokładnie wiemy, co znajduje się w naszym magazynie. Wyeliminowaliśmy sytuacje, w których klient mógł zamówić produkt, którego aktualnie fizicznie nie posiadamy. Doceniamy również możliwość śledzenia historycznych stanów magazynowych oraz podstawowych analiz związanych z szybko zbywalnymi produktami w konkretnych miesiącach. Dzięki temu możemy efektywniej planować naszą produkcję i poznać oczekiwania naszych klientów

Currenda Usługi i B2B
Alicja Kundzier, Dyrektor finansowy
Alicja Kundzier, Dyrektor finansowy

W systemie enova365 nie tylko odwzorowaliśmy procesy obsługiwane przez poprzednie systemy, ale również pojawiły się nowe możliwości np. w zakresie windykacji. Warto dodać, że teraz mamy dane księgowe i kadrowe w jednym systemie.