TwentyTwenty IT Sp. z o. o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 134

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy zespołem wdrożeniowców enova365 z podejściem „Customer first”.
Wywodzimy się z dużych firm, z których czerpiemy najlepsze praktyki obsługi Klienta. Jednak to elastyczność jest największą wartością naszej firmy.
Dzięki prostej strukturze organizacji, jesteśmy w stanie szybko podejmować decyzje i wdrażać niestandardowe rozwiązania. Naszą spółką-matką jest grupa doradcza TwentyTwenty skupiająca ekspertów w dziedzinie prawa, podatków i księgowości. Dzięki temu nasi Klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług wspierających funkcjonowanie ich biznesu.

Elearning

Lider szkoleń

Pracownicy ukończyli dedykowane szkolenia, przygotowane przez producenta enova365
Dlaczego my?
  • Praktyka z wdrożeń w różnorodnych branżach, np.: biura rachunkowe, handel detaliczny i hurtowy, Software house, serwis
  • Możliwość negocjacji cen
  • Jeden pracownik przypisany do jednego wdrożenia (wyłączony z innych wdrożeń)
  • Nieprzekraczalność terminów zakończenia projektu
Wdrożenia
Smar Poland Biura rachunkowe
Maryia Lemiaza, Prezes Zarządu
Maryia Lemiaza, Prezes Zarządu

W pracy biura rachunkowego o sukcesie decyduje tempo dostosowania się do zmian prawnych oraz automatyzacja powtarzalnych zadań. Rekomendujemy firmę TwentyTwenty IT sp. z o.o. jako profesjonalnego i odpowiedzialnego partnera solidnego wykonawcę wdrożenia systemu. 

Lexacare Usługi i B2B
Magdalena Sadowska, Członek Zarządu
Magdalena Sadowska, Członek Zarządu

Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli nam wdrożyć nowoczesne usługi i tym samym zyskać przewagę konkurencyjną na rynku usług księgowych. 
System pozwolił nam zminimalizować koszty związane z wprowadzaniem dokumentów do systemu, ich archiwizacją i przechowywaniem.