Alt One sp. z o.o. sp. k.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Warszawa, ul.Modlińska 61

Czym się zajmujemy?

Wdrażamy i obsługujemy system enova365. Integrujemy enova365 z obcymi systemami, tworzymy specjalistyczne dodatki i wydruki, szkolimy, migrujemy dane. W naszym ponad trzydziestoosobowym zespole pracują specjaliści, dzięki którym możemy zapewnić profesjonalizm, innowacyjność i dbałość o optymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury informatycznej Klienta oraz terminowość. Dedykowany zespół helpdesk czeka na Państwa zgłoszenia.

Wdrożenia ERP w chmurze

Specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS)

Duża firma

Partner polecany do dużych wdrożeń

Specjalizacje

Specjalizuje się w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Workflow, Projekty, BI

Ilość wdrożeń

Ponad 525 Klientów

Elearning

Lider szkoleń enova365

Lata

Współpraca od 19 lat

Referencje

Polecany przez Klientów

Polecany w branżach

Rekomendowany przez Klientów w branży: Administracja publiczna, Usługi i B2B

Dlaczego my?
  • Ponad 350 wdrożeń dla startupów, grup kapitałowych, firm produkcyjnych, usługowych, budowlanych, handlowych. Biur rachunkowych, agencji pracy tymczasowej, międzynarodowych koncernów, sektora publicznego i sektora finansowego
  • Ponad czterdzieści osób w zespole (wdrożeniowcy, programiści, analitycy, inżynierowie IT, zespół helpdesk)
  • Tytuły Partner Roku enova365 2010- 2019
  • Wyjątkowa nagroda od producenta enova365 dla naszego lidera zespołu programistycznego  za  „Aktywny wkład w rozwój enova365
  • Doświadczenie z Klientami wystawiającymi kilkanaście tysięcy dokumentów miesięcznie, zatrudniających kilka tysięcy osób
  • Doświadczenie w instalacjach obejmujących setki użytkowników enova365
Wdrożenia
Wdrożenie systemu ERP w ZAIKS
ZAIKS Sztuka, rozrywka i media
Dorota Kukuć, Główna Księgowa ZAIKS
Dorota Kukuć, Główna Księgowa ZAIKS

Kluczowa była zmiana modelu integracji pomiędzy systemem transakcyjnym do naliczania tantiem, a systemem ERP – z integracji przez pliki tekstowe, na integrację online. Usługa webservices w pełni zautomatyzowała proces wymiany danych. Taka zmiana pozwala na zwrot informacji o stanie rozrachunków kontrahenta do systemu transakcyjnego ZAIKS. 

wdrożenie systemu ERP enova365 w iTaxi
iTaxi sp. z o.o. Usługi i B2B
Stefan Batory, Prezes zarządu
Stefan Batory, Prezes zarządu

Początkowo uruchomiliśmy aplikację iTaxi w Warszawie. Widząc jednak potrzebę poprawy jakości korzystania z usług taksówkarskich, rozszerzyliśmy ofertę również na inne miasta: Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź i Trójmiasto. Cieszymy się, że po dwóch latach intensywnych działań udało nam się udostępnić iTaxi w całym kraju.

Herkules s.a. Usługi i B2B
Grzegorz Żółcik, Prezes zarządu
Grzegorz Żółcik, Prezes zarządu

Firma Herkules SA pragnie zarekomendować oprogramowanie enova innym Przedsiębiorcom poszukujących systemu dopasowanego do indywidualnych potrzeb, a firmę Alt One Dawid Wojnarowski jako innowacyjnego i solidnego Partnera w zakresie wdrażania i wykonywania usług w zakresie powyższego oprogramowania.

Gastel Prefabrykacja s.a. Budownictwo/ nieruchomości
Jacek Drażniuk, Prezes zarządu
Jacek Drażniuk, Prezes zarządu

Firma Gastel Prefabrykacja SA pragnie zarekomendować oprogramowanie enova innym Przedsiębiorcom poszukujących systemu dopasowanego do indywidualnych potrzeb, a firmę Alt One jako innowacyjnego i solidnego Partnera we wdrażaniu i wykonywaniu usług w zakresie powyższego oprogramowania.

logo MEN
Ministerstwo Edukacji Narodowej Administracja publiczna
Dawid Wojnarowski, Prezes Alt One
Dawid Wojnarowski, Prezes Alt One

W rezultacie postępowania przetargowego, którego jednym z etapów była prezentacja systemu, MEN wybrało rozwiązanie enova365, które miało objąć obszar FK, gospodarki magazynowej, kadr i płac, środków trwałych oraz budżetowania.

Centrum Informatyczne Edukacji Edukacja/ szkolenia
Marek Chrążka, Dyrektor
Marek Chrążka, Dyrektor
Współpraca z Alt One w trakcie wdrożenia systemu enova365 jak i opieka serwisowa przebiega bez zastrzeżeń.  Jednocześnie informuję, iż produkt enova365 spełnia oczekiwania Zamawiającego.
Urząd Lotnictwa Cywilnego Administracja publiczna

System enova365 jest niezwykle elastyczny, technologia, w której został zaprojektowany nastawiona jest nie tylko na wydajność oraz bezpieczeństwo, ale także na łatwość implementacji nowych funkcjonalności.

Agencja Pracy Tymczasowej Finanse/ HR

enova635 - oprogramowanie, którego specyfika pozwala na zastosowanie indywidualnego podejścia.

dr irena eris wdrożenie systemu ERP enova365
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Produkcja

Dzięki intuicyjnemu narzędziu dział kadr raportuje z jednego, nowoczesnego systemu, a przebieg procesów – między innymi w zakresie zasad zatrudnienia i wynagradzania – został ujednolicony. Wdrożenie  systemu enova365 zwiększyło efektywność pracy oraz znacznie usprawniło i przyśpieszyło naliczanie płac, które obecnie może wykonać jeden pracownik.