SYMEX S.C.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Ruda Śląska, ul. Piotra Niedurnego 14, 1

Czym się zajmujemy?

Obsługa informatyczna firm to nasza specjalność. Zajmujemy się nie tylko wdrażaniem nowych struktur, ale dbamy też o te istniejące. Wprowadzamy usprawnienia i innowacyjne modyfikacje, dzięki którym system działa sprawniej, skuteczniej i jest bezpieczniejszy. Zajmujemy się wieloma aspektami z zakresu bezpieczeństwa danych.
Bogate doświadczenie i profesjonalna organizacja pracy, na których opiera się obsługa informatyczna dla firm, zapewniają naszym Klientom sprawne funkcjonowanie urządzeń i oprogramowania wchodzącego w skład posiadanego systemu informatycznego. Uważnie obserwujemy nowe trendy i technologie na rynku informatycznym.

Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 26 Klientów
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 10 lat
Dlaczego my?
  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemów zarządzania
  • Fachowa pomoc i dogodne formy kontaktu – dedykowany system Helpdesk
  • Zróżnicowany wybór usług szkoleniowych, wdrożeniowych i serwisowych enova365
  • Kompleksowa obsługa firm, pełne wsparcie, zarówno w trakcie wdrożenia jak i po wdrożeniu
Wdrożenia
Grupa BMB Prosta S.A. Handel/ e-commerce

Możemy śmiało stwierdzić, że zmiana systemu obsługi magazynowej na enova365 było trafną decyzją. Głównym celem wdrożenia było przyspieszenie komunikacji pomiędzy sklepem internetowym obsługującym B2B a systemem magazynowym. Dzięki wdrożeniu aktualizacja stanów na stronie działa online. Dodatkowo system enova365 zawiera obsługę zdjęć do produktów, które są eksportowane na stronę. Nasi handlowcy dzięki dostępowi Multi uzyskali możliwość pracy podczas wizyt u Klientów rozsianych po całym kraju.