Datio sp. z o.o.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Katowice, ul.1 Maja 88

Czym się zajmujemy?

W naszej ofercie posiadamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnego systemu ERP enova365. Nasz zespół jest do dyspozycji na każdym etapie wdrożenia, od instalacji, przez migrację danych, konfigurację systemu, szkolenia, po nadzór nad pracą z systemem. Na życzenie Klientów zespół programistów tworzy rozwiązania dodatkowe. Jesteśmy otwarci na potrzeby polskich przedsiębiorstw i czuwamy nad ich rozwojem.

Wspieramy Muzeum Historii Komputerów i Informatyki.

Specjalizuje się w obszarze: Handel, Kadry Płace, Księgowość

Specjalizuje się w obszarze: Handel, Kadry Płace, Księgowość

Ponad 150 Klientów

Ponad 150 Klientów

Partner polecany do dużych wdrożeń

Partner polecany do dużych wdrożeń

Aktywnie uczestniczy w szkoleniach enova365

Aktywnie uczestniczy w szkoleniach enova365

Współpraca od 9 lat

Współpraca od 9 lat

Polecany przez Klientów

Polecany przez Klientów

Rekomendowany przez Klientów w branży: Usługi i B2B, Produkcja, Handel/ e-commerce, Organizacje pożytku publicznego

Rekomendowany przez Klientów w branży: Usługi i B2B, Produkcja, Handel/ e-commerce, Organizacje pożytku publicznego

Dlaczego my?
  • Doświadczenie i wiedza
  • Analiza przed wdrożeniowa
  • Kompleksowa obsługa wdrożenia od instalacji przez migrację danych oraz konfigurację, po szkolenia zespołu oraz nadzór nad systemem.
  • Dynamiczny zespół specjalistów
  • Realizacja indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw
  • Własne rozwiązania

 

Wdrożenia
Polskie Radio Katowice
Polskie Radio Katowice Sztuka, rozrywka i media
Paweł Małysz, Główny Ksiegowy
Paweł Małysz, Główny Ksiegowy

enova365 to produkt rozwojowy. W Polsce funkcjonuje 17 Regionalnych Rozgłośni Radiowych Polskiego Radia z czego j 7 posiada ten system. Oceniam go jako przyjazny i funkcjonalny, dający wiele możliwości. 

Norman sp. z o.o.
Norman sp. z o.o. Produkcja
Andrzej Bartosiewicz, Dyrektor Finansowy- Prokurent
Andrzej Bartosiewicz, Dyrektor Finansowy- Prokurent

Wdrożenie enova365 wymagało sprostania kilku  wyzwaniom. Kazdy garnitur uszyty w naszej fabryce posiada unikalny kod, w którym zagnieżdżone sa informacje, np. o rodzaju przeszycia, czy użytych elementach. Miesięczna zdolność produkcyjna zakładu to 12 500 sztuk marynarek oraz 13 000 sztuk spodni. System musiał podołac wyzwaniu zmagazynowania bardzo dużej ilości informacji oraz umożliwienia swobodnego operowania danymi. Kolejnym wyzwaniem był proces importu oraz eksportu akordów czasu pracy we współpracy z innym systemem. W trakcie wdrożenia dostosowano również wydruki do naszych indywidualnych wymagań.

POLOK
POLOK Usługi i B2B
Piotr Polok, Wiceprezes
Piotr Polok, Wiceprezes

System enova365 uporządkował uprawnienia miedzy księgowymi, poprzez nieograniczona możliwość ich nadawania z poziomu konfiguracji systemu. Zespół wdrożeniowy firmy Datio charakteryzuje się dynamiką w działaniu oraz komunikatywnością. Zarówno system enova365, jak i firma Datio są godne polecenia.

COMEF Aparatura Naukowo-Badawcza
COMEF Aparatura Naukowo-Badawcza Handel/ e-commerce
Andrzej Wiśniewski
Andrzej Wiśniewski

Wdrożenie systemu enova365 był to dla nas krok w stronę innowacji. Oszczędzony czas możemy wykorzystać na nowo postawione cele.

Euro-job sp. z o.o.
Euro-job sp. z o.o. Outsourcing pracowników
Agnieszka Matysiak, Prezes zarządu
Agnieszka Matysiak, Prezes zarządu

Wraz z powiększeniem zespołu pracowniczego poszukiwaliśmy systemu ERP do obsługi kadr i płac, który odpowiadałby naszemu systemowi rozliczeń. Dotychczas nie korzystaliśmy z profesjonalnego programu kadrowo- płacowego, co w znaczny sposób utrudniało nasza prace. System enova365  umożliwił nam przede wszystkim bezbłędne naliczanie list płac, sporządzanie wszelkich raportów, wystawianie zaświadczeń oraz pism. enova365 oferuje nam szeroki wachlarz możliwości związanych z  prowadzeniem kadr i płac.”

Biuro Rachunkowe Zasada
Biuro Rachunkowe Zasada Biura rachunkowe
Grażyna Zasada, właściciel
Grażyna Zasada, właściciel

Dzięki wdrożeniu systemu enova365 możemy cieszyć się dalszym rozwojem, wygodą pracy i zadowoleniem naszych Klientów. Nowoczesne rozwiązania, które oferuje system pozwalają na skrócenie czasu potrzebnego do realizacji procesów w firmie i zwiększają efektywność pracy. Nie musimy się także martwić o zmiany w prawie. System enova365 jest na nie zawsze przygotowany.

Lifor sp. z o.o.
Lifor sp. z o.o. Utilities/ użyteczność publiczna

Partner wdrażający: Datio sp. z o.o. zobacz wizytówkę

Piotr Kędzierski, Prokurent
Piotr Kędzierski, Prokurent

Wybraliśmy moduły: Handel, CRM, Serwis oraz Delegacje. Automatyzacja procesów w naszej firmie była równoznaczna z poprawą skuteczności i efektywności naszych działań. Istotne dla nas jest budowanie trwałych relacji z Klientami oraz łatwy dostęp do informacji, co umożliwia nam moduł CRM. Za pośrednictwem jednego narzędzia możemy również dokonywać kompleksowej obsługi biznesowej.

Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzetami „Nadzieja na Dom”
Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzetami „Nadzieja na Dom” Organizacje pożytku publicznego

O wyborze programu enova365 zadecydowały przede wszystkim bardzo dobre rekomendacje naszego biura księgowego. enova365 usprawniła wiele obszarów naszej działalności. Program daje nam możliwość wystawiania faktur, prowadzenia ewidencji dokumentów, środków pieniężnych oraz pojazdów. Do tej pory przedstawiciele Stowarzyszenia prowadzili ta dokumentacje na osobnych drukach. system enova365 jest dodatkowo łatwy w obsłudze.

Komitet Ochrony Praw Dziecka
Komitet Ochrony Praw Dziecka Organizacje pożytku publicznego
Paulina Pydzik, Ksiegowa TKOPD w Sosnowcu
Paulina Pydzik, Ksiegowa TKOPD w Sosnowcu

System dał nam możliwość oceny przychodów i kosztów w danej chwili. Posiada szeroka funkcjonalność w zakresie rozliczania zaliczek, przychodów pochodzących z 1% oraz darowizn dla których mamy  tworzone konta księgowe.

EMERES-PRODUKT Produkcja
Ryszard Malman
Ryszard Malman

Specyficzny model działania naszej firmy wymagał zastosowania indywidualnych rozwiązań. Zdecydowaliśmy się na system enova, ponieważ idealnie wpasował się w nasze potrzeby, oferując przy tym wiele ciekawych i nowatorskich funkcjonalności, W naszej firmie zostały wdrożone moduły: Handel, Księgowość, Kadry i Płace oraz Księga Inwentarzowa.

Mineral Water Production sp. z o.o. Produkcja
Bogdan Wieczorek, Prezes zarządu
Bogdan Wieczorek, Prezes zarządu
Jako, że działamy w branży produkcyjnej bardzo istotnym elementem naszej codziennej pracy jest handel i kontakt z klientem. Aby usprawnić te obszary i zwiększyć wydajność oraz efektywność naszej pracy zdecydowaliśmy się na wdrożenie dwóch modułów systemu enova365 w wersji złotej: Handel oraz CRM. Decyzja o wdrożeniu systemu enova365 była poparta własnymi preferencjami oraz rekomendacjami.
Szatan Dystrybucja Mięsa i Wędlin sp.j. Handel/ e-commerce
Agata Szatan
Agata Szatan

Możemy śmiało stwierdzić, że wdrożenie systemu było bardzo trafną decyzją. Wszystkie aspekty przedsiębiorstwa zostały usprawnione, a wydajność znacznie wzrosła. W naszej branży niezmiernie liczy się szybkość realizacji zamówień i dzięki zakupu zintegrowanego systemu enova jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu oraz być bardziej konkurencyjnymi.

Objectivity Bespoke Software Specialists Usługi i B2B
Adriana Kaczor, Payroll Specialist
Adriana Kaczor, Payroll Specialist

Polecamy zarówno wybór systemu enova365 jako niezawodnego systemu ERP do zarządzania firmą oraz firmy Datio sp. z o.o. z Katowic.

Forsolis Usługi i B2B
Wiesław Malik
Wiesław Malik

Wszystkie działania wykonane przez Datio sp. z o.o. sprostały naszym wymaganiom. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta sprawia, że dobrze nam się współpracuje. Z czystym sumieniem możemy polecić tego Partnera oraz system enova, który w dużym stopniu usprawnił proces w naszej firmie.

Uni-Art Group sp. z o.o. sp.k. Usługi i B2B
Wiesław Malik, Prokurent
Wiesław Malik, Prokurent

Wszystkie działania wykonane przez Datio sp. z o.o. sprostały naszym wymaganiom. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta sprawia, że dobrze nam się współpracuje. Z czystym sumieniem możemy polecić tego Partnera oraz system enova, który w dużym stopniu usprawnił procesy w naszej firmie.

Biuro Podatkowe HALEX Usługi i B2B
Edward Orzechowski, doradca podatkowy
Edward Orzechowski, doradca podatkowy

Wybrane przez nas moduły księgowe enova365 pracują jako spójny, jednorodny system. Zauważamy przede wszystkim oszczędność czasu operacji księgowych,co za tym idzie zwiększenie efektywności czasy pracy oraz znaczną poprawę obiegu dokumentów w biurze.

Akademia WSB Edukacja/ szkolenia
Autorskie rozwiązania
enovy Google Kalendarz

dedykowane środowisko wirtualne oraz sprawdzone metody i wiedzę z obszaru hostowania aplikacji enova365

Dowiedz się więcej