Studio AS s.c.

Siedziba główna Autoryzowanego Partnera

Ostróda, ul. Jana Pawła II 3

Czym się zajmujemy?

W oparciu o system enova365 wspieramy cyfrową transformację Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki najnowszym technologiom enova365 oraz własnym rozwiązaniom, w znaczny sposób usprawnimy pracę całej  Twojej organizacji. Bliski kontakt i ścisła współpraca gwarantują, że stworzona platforma rozwiązań będzie dokładnie odzwierciedlać Twoje potrzeby i rozwijać przedsiębiorstwo.

Duża firma

Lider kompleksowych wdrożeń

Polecany do rozbudowanych instalacji systemu enova365
Specjalizacje

Lider obszaru

Specjalizuje się we wdrożeniach enova365 w obszarze: Handel, CRM, Kadry Płace, Księgowość, Workflow
Ilość wdrożeń

Lider wdrożeń

Ponad 275 Klientów
Lata

Wieloletni Partner

Współpraca od 22 lat
Referencje

Polecany przez Klientów

Posiada liczne referencje od zadowolonych Klientów
Polecany w branżach

Lider branży

Rekomendowany przez Klientów w branży: Produkcja, Budownictwo/ nieruchomości
Dlaczego my?
  • Gra zespołowa –  wdrożenia to sport drużynowy. Wraz z Klientem gramy w jednej drużynie i każdy ma dokładnie określoną rolę
  • Bezpieczeństwo i zaufanie – Jeśli chce się osiągać nowe cele, warto mieć przy sobie sprawdzonego Partnera
  • Koncentracja – Analiza potrzeb Klienta, jest jak rozpoznanie trasy. Pozwala podczas wyścigu podejmować trafne i szybkie decyzje
Wdrożenia
OPB DEVELOPMENT Budownictwo/ nieruchomości
Krystyna Odolińska
Krystyna Odolińska

enova365 to program, który znacznie usprawnił pracę w naszej firmie w zakresie księgowości i zagadnień kadrowo-płacowych. Wdrożenie systemu enova, dało nam wiele nowych możliwości i korzyści.

KACZKAN Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan sp.j. Produkcja
F.H. Castor Budownictwo/ nieruchomości
Biuro Doradztwa Podatkowego Anna Szymańska Biura rachunkowe
Anna Szymańska
Anna Szymańska

Z czystym sumieniem mogę polecić system enova wszystkim firmom jako oprogramowanie niezawodne i elastyczne, które w połączeniu z fachową kadrą informatyczną jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne LUTAR Lubomira Taranko Produkcja
Barbara Wdowiak, Kierownik Centrum
Barbara Wdowiak, Kierownik Centrum

enova365 jest to program dla tych którzy w spokoju chcą cieszyć się sukcesem swojej firmy. Trafnie sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. Śmiało można ją polecić małym firmom jak również i dużym organizacjom. Elastyczność, szybkość i dokładność.

Zakład Tapicerstwa Okrętowego "Pacyfic" Produkcja
Edward Lech
Edward Lech
O wyborze systemu enova365 zdecydowało kilka czynników. Najważniejszym z nich jest kompleksowa obsługa wszystkich procesów zachodzących w firmie. Korzystanie z programu enova365 daje możliwość nadzorowania procesów produkcyjnych: czas realizacji kolejnych zamówień oraz pracy pracowników posługujących się programem. 
MODEL ART Produkcja

enova365 obejmuje praktycznie wszystkie obszary w firmie. W firmie z systemu korzysta ok 20 osób. Do systemu można wprowadzić, a później uzyskać informację na temat materiałów znajdujących się w magazynie, etapu produkcji poszczególnych łodzi, usług wykonanych przez firmę, etapu realizacji zamówień, faktur, wielkości sprzedaży, zatrudnienia itp.